Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 113338 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #15 -: Март 01, 2014, 10:18:33 pm »
Поседналите в компанията му, някои и на по чашка.  :012: А, сетих се нещо! Че аз не бях близвала капка алкохол 10 години, а на този транзит "пропих". Вече не ми се пие, де. Става ми лошо.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #16 -: Март 01, 2014, 10:29:02 pm »
Че аз не бях близвала капка алкохол 10 години, а на този транзит "пропих".

Че ти какво очакваш от Нептун  :012:!?!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #17 -: Март 01, 2014, 10:47:46 pm »
Че аз не бях близвала капка алкохол 10 години, а на този транзит "пропих".

Че ти какво очакваш от Нептун  :012:!?!

Аз имам достатъчно Нептун и не съм фенка на алкохола ,и по транзит е на "подходящо " място за същия ,но ...нали споделих ,че не е той "виновникът" . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #18 -: Март 01, 2014, 10:49:45 pm »
Напоследък пиша повече - бях спряла по едно време почти напълно и то наистина се побърках, не беше добра идея.  :012: :57:

Никога не изпускай от очи натала ,дори и при транзити на Нептун и няма да се ..."побъркваш"  :72:

Не забравяй ,че си родена "на брега ".

Хаххаах опитвам се, но знаеш ли - толкова много "Аз"-та има в мене - някои морски, други земни, чеее не могат всички да се уредят да се изкажат и от време на време все забравям някое  :012: :012:

Знаеш ли ,че знам. :72:
Радвай им се ,няма да ти е скучен живота ,докато "всичките" ги изразиш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #19 -: Март 01, 2014, 10:51:46 pm »
толкова много "Аз"-та има в мене - някои морски, други земни

Е, поне имаш интелигентни събеседници на разположение по всяко време за диалог  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #20 -: Март 01, 2014, 10:57:48 pm »
Знам  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #21 -: Март 02, 2014, 07:15:15 pm »
Е,сега вече всичко ще се "изясни" ,благодарение на Хърбъл  .
.
Браво на Новолунието в Риби ,свърши си работата. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #22 -: Март 07, 2014, 01:11:36 pm »
Тригона на Нептун към нат. Луна в 8 дом как да го тълкувам?  :017: В момента е точен.

Нито ми се е вдигнала вибрацията  ;D, нито покрай мен се случват паранормални явления... и сънищата ми са еднообразни, рутинни, все една и съща плоча се върти. Много съм станала безчувствена, да му се не види.  :'(

Обаче от миналата седмица започнах да изпитвам нужда от повече сън - сутрин по-трудно се събуждам и не мога да се отлепя от леглото - излежавам се по половин-един час, след като звънне будилникът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #23 -: Март 07, 2014, 01:27:21 pm »
При мен също тр.Нептун образува тригон към Луната,но в 3дом.Аз пък взех     много да сънувам напоследък,плюс доверяване към интуицията ми,която се оказа,че работи доста добре.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #24 -: Март 07, 2014, 02:07:31 pm »
И аз много сънувам. :(

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #25 -: Март 07, 2014, 02:39:28 pm »
При мен също тр.Нептун образува тригон към Луната,но в 3дом.Аз пък взех     много да сънувам напоследък,плюс доверяване към интуицията ми,която се оказа,че работи доста добре.

Това е много хубаво проявление
И все пак заключвай добре вратите

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #26 -: Март 07, 2014, 02:41:17 pm »
Аз почти винаги сънувам много, само когато Нептун е ретрограден това не важи за по - дълъг период от време. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #27 -: Март 07, 2014, 02:41:41 pm »
Тригона на Нептун към нат. Луна в 8 дом как да го тълкувам?  :017: В момента е точен.

Нито ми се е вдигнала вибрацията  ;D, нито покрай мен се случват паранормални явления... и сънищата ми са еднообразни, рутинни, все една и съща плоча се върти. Много съм станала безчувствена, да му се не види.  :'(

Обаче от миналата седмица започнах да изпитвам нужда от повече сън - сутрин по-трудно се събуждам и не мога да се отлепя от леглото - излежавам се по половин-един час, след като звънне будилникът.

Цитат
Тригона на Нептун към нат. Луна в 8 дом как да го тълкувам?
Ще добиеш увереност в споделянето на чувствата,както и да се възмущаваш от същите, и от тези на другите.Ще си позволиш да фантазираш и мечтаеш по темите  на Марс/8-ми дом /Плутон -нали това имаше по натал ?!?

Цитат
Нито ми се е вдигнала вибрацията  ;D, нито покрай мен се случват паранормални явления... и сънищата ми са еднообразни, рутинни, все една и съща плоча се върти.
А ,ти вярваш ли в същите и имаш ли нужда от тях ?!?
Сънищата са отражение и "отделяне " на ....знаеш на какво и кой .

Нептун не може да го хванеш ,нито да го видиш ,нито да чуеш,но можеш да го "срещнеш" под формата на ситуация,хора,събитие ,ако живееш вчера и/или утре и забравиш за днес . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #28 -: Март 07, 2014, 03:05:45 pm »
Вярвам в свръхестественото, а дали имам нужда от него... хм, може би, когато липсват други емоции. Просто  така се запълва някаква празнина...

А нептунови ситуации не държа да срещам в ежедневния живот, дотук бях с въздушните кули. Хубаво е човек да си мечтае, стига да не се привързва много към света на фантазиите и да не изгуби връзка с външния свят. Предполагам, че при други обстоятелства и ако се занимавах с някакъв вид артистична или  творческа дейност, този транзит щеше да е по-продуктивен. Но със Сатурн, здраво стъпил на Асцендента, нептунови тригони минават в света на сюрреализма.

Но не бих имала нищо против да се смени гледката  :)


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #29 -: Март 07, 2014, 03:15:15 pm »
Лили, не бягай срещу течението със Сатурн,няма как да прескочиш Нептун/Марс,по-добре си купи "очила за плуване " ,така ще видиш/срещнеш човека-амфибия или "гледката"-пожелавам ти ги . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“