Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 49866 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Карта на първата среща
« Отговор #30 -: Януари 13, 2015, 08:26:35 am »
за себе си съм правила такива карти за момента на контакт очи-в -очи и смятам, че работят. освен това, когато отношенията минат на друго ниво, се прави друга карта. примерно - карта на 1ва среща - карта на начало на съвместно съжителство - карта на брака...някъде бях чела и за карта на 1вия сексуален контакт /кой пък ще засича час тогава незнам  ;D/ в този смисъл, преминаването от ниво кореспонденция на ниво физически контакт си е нов етап. същото мисля и за служебни отношения - изпращането на св има значение , защото реално тогава първо се прави заявка за дадена работа. обаче срещата с работодателя няма как да я омаловажим. тя също е един следващ етап. подписването на договор също е следващ етап....това е личното ми виждане към момента. на теория въпросът си е спорен

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Карта на първата среща
« Отговор #31 -: Януари 21, 2015, 04:03:38 pm »
Какво мислите за картата? Имам едни опасения затова ме интересува човека как ме вижда и какво всъщност иска от мен. Той беше първи на срещата, аз отидох втора. Часът е точен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Карта на първата среща
« Отговор #32 -: Януари 21, 2015, 08:43:52 pm »
Това, което не ми харесва е, че неговият У8 е в моя първи дом в съвпад с Марс. Показателно ли е, че интересът му се свежда само до осмодомната тема, в която да си изявява Марса?:)
« Последна редакция: Януари 21, 2015, 08:51:04 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карта на първата среща
« Отговор #33 -: Януари 21, 2015, 09:09:44 pm »
Юпитер е класически упр на 8 дом в случая. Попада на Асцендента, сигн за мъжа. Но от 12 дом и е ретрограде. Юпитер е упр и на негов 5 дом. Навярно иска любов/секс, може би малко скрити.
Марс е упр на твой 3 дом, негов 9 дом, в съвпад с у8 за него, у2 за теб. Разговори и усещане за приятелство, разговори за секс, пари, ценности.

Венерата е на Дсц. При него у3,у10. Не мисля, че е само секс. Приятно ми е да общувате. Може да вижда в теб човек, който да промени статута му.

Между управителите ви на 5-те ви домове има опозиция. Ще трябва време, за да уеднаквите представите и нуждите си за любовта.
Нещо от твоята философия може да е в противоречие в представите му за любов. Или негов начин на изразяване и твоите идеали, мечти, приятелства.

Венера/Юпитер опозицията.

Аз не съм спец по картите за първи срещи. :) Все пак е интересна. Има и хубави моменти. Малко ме помръзва да пиша. Виж твой класически и модерен сигнификатор. И двата са с хармонични и не особено хармонични аспекти. В единия случай Сатурн е в квадрат с упр на негов 8 и 9 дом, философия, секс. Явно това показва притесненията ти, че има само сексуален интерес. В другия случай Уран е в каре с Плутон, негов у4 - нещо негово интимно може да не ти е съвсем изгодно.
Така аз го разбирам. Нека другите се включат.
С този Юпитер на Асц, той е тръгнал с други очаквания, оптимистични, любовни, сексуални. Не е само секс. :)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Карта на първата среща
« Отговор #34 -: Януари 22, 2015, 01:11:06 pm »
Мерси, Ема  :38:
Може би сме с различни очаквания и това се описва от опозицията Венера - Юпитер. Той май е настроен за авантюри и приключения пък аз с този стелиум с Нептун в 1 дом нямам идея какво искам:))
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Карта на първата среща
« Отговор #35 -: Януари 23, 2015, 07:56:39 pm »
По мое мнение в картата на TheOne се очертават определени различия по отношение на любов/секс - опозиционни управители на 5/8 дом.
Той вероятно крие истинските си намерения, защото може би тя показва чисто приятелско отношение към него, цени компанията му и и е приятно, но не афишира за нищо повече в момента.
Все пак той има големи очаквания на тема любов/секс, определено TheOne не му е безразлична, но ще мине време докато се изясни ситуацията помежду им.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Карта на първата среща
« Отговор #36 -: Април 02, 2015, 09:56:04 am »
Между вашите сигнификатори има сходящ съвпад, значи ще се видите със сигурност отново. После ще разгледам по-обстойно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #37 -: Април 03, 2015, 04:11:09 pm »
Желаещи да се изкажат по моето питане? :17:
писах ти подробно по хорара, не знам доколко вярно съм "прочела" в картата това, което е в действителност и си споделила тук за въпросния човек, за когото попита

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #38 -: Април 03, 2015, 05:20:46 pm »
:-*Благодаря мила akruks,уникално добра си.
Аз съм поставила обаче 2 различни карти,с различни въпроси.
За първата ми отговори мн.точно-Какво мисли той за мен/хорара/-че пази мислите си "скрити",но тук питам за  картата на "срещата" ни -дали ще се развият нещата м/у нас в бъдеще.
По картата на срещата се вижда, че харесването е взаимно, но по мое виждане по-скоро отношенията ви ще продължат като между лекар-пациент.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Карта на първата среща
« Отговор #39 -: Май 07, 2015, 07:37:04 pm »
Ще може ли да си кажете мнението за тази карта , какво мислите дали ще излезе нещо .
« Последна редакция: Май 07, 2015, 07:43:24 pm от adelina »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карта на първата среща
« Отговор #40 -: Май 07, 2015, 07:53:10 pm »
Ще може ли да кажеш малко повече за тази среща? Кой беше първи на нея?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Карта на първата среща
« Отговор #41 -: Май 07, 2015, 08:10:00 pm »
Той аз закъснях. Желанието за среща беше проявено от негова страна първоначално .

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карта на първата среща
« Отговор #42 -: Май 07, 2015, 08:15:59 pm »
Цитат
Не бъди психопат. Използвай запетаи.

Може да се включа по-късно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карта на първата среща
« Отговор #43 -: Май 07, 2015, 09:34:09 pm »
Ще може ли да си кажете мнението за тази карта , какво мислите дали ще излезе нещо .
Ако разглеждам само картата на първата среща,без синастрия и натали,моят отговор е не,нямате бъдеще като двойка.Може би,ако имате общи проекти,свързани с 12Д(изкуства,лечение,вяра,интриги) познанството ще ви бъде полезно като отбор.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Карта на първата среща
« Отговор #44 -: Май 07, 2015, 09:52:11 pm »
Благодаря за отговора права си май окончателно прекратихме и комуникацията вече жалко нещата не изглеждаха така възможно ли е да виждаш това , че сме коментирали евентуално заминаване в чужбина заедно като двоика .
« Последна редакция: Май 07, 2015, 10:57:51 pm от adelina »