Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114914 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #480 -: Август 01, 2018, 10:48:13 pm »
Здравейте, моля ви, за малко помощ. Пощорихме се  да търсим от няколко дни - Ще намерим ли трудовата книжка на сина ми в къщи? Благодаря
Луната е без курс, но ще извърши тригон с ПФ в негов 1д, което е добър показател.
Нека потърси в негови вещи, сред които документи за кола, за завършено средно, изкаран курс и от този род. Самата книжка може да е в кръгла и златиста кутия/ несесер/предмет в жълто, в североизточна посока, над средното равнище, но не много високо място, на нивото на очите.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #481 -: Август 02, 2018, 01:17:30 pm »
 :58: :58: Аkruks , синът ми държи да те поздравя специално и много му се иска да те почерпи, но ... За втори път му спасяваш зад .. ка.
Невероятно добра си !!! :clap: Жива и здрава да си !
Точно както си описала всичко е така: документи за курсове, образования, коли: шкафа е жълт отвътре, на нивото на очите и т.н., единствено кръгла форма липсва.
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ !!! :-* :-* :-*

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #482 -: Септември 01, 2018, 04:34:43 pm »
Хора, не мога да се справя с този хорар. Търся винтовете за две нови ъглови легла, сега разглобени, които се намират на село. Миналата година винтовете бяха в синьо пликче върху частите на леглата. Тази зима баба ми ги е преместила някъде. Тя почина преди два месеца и не мога да я питам. Това, което знам по хорара, не ми помага, а книгата ми за хорари за изгубени вещи не е тук, да си направя справка за подробностите и най-вече за посоките. Марс - метални винтове. В 4 дом - в къщата са. В козирог и в един дом с Плутон - сред стари работи, вехтории, странни предмети, вкл.отрова за мишки и нафталин. Цялата къща е така, а аз претърсих целия и втори етаж и не ги намерих. Видях, че скоро ще си сменят местоположението, видях, че и ще ги намерим, но засега - нищо. Дайте ми малко подробности, много ми се иска да сложа тия легла да се ползват. Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #483 -: Септември 01, 2018, 07:48:44 pm »
Хора, не мога да се справя с този хорар. Търся винтовете за две нови ъглови легла, сега разглобени, които се намират на село. Миналата година винтовете бяха в синьо пликче върху частите на леглата. Тази зима баба ми ги е преместила някъде. Тя почина преди два месеца и не мога да я питам. Това, което знам по хорара, не ми помага, а книгата ми за хорари за изгубени вещи не е тук, да си направя справка за подробностите и най-вече за посоките. Марс - метални винтове. В 4 дом - в къщата са. В козирог и в един дом с Плутон - сред стари работи, вехтории, странни предмети, вкл.отрова за мишки и нафталин.
Плутон може да е голяма, пластмасова кутия, а винтовете са в посока север, на високо място –АС нали е най-източната точка на картата. Понеже и Марс и Плутон са в Козирог, сред стари предмети, както си отбелязала. Последно са били в ръцете на брат/сестра на твоя баща, съпруг/съпруга на брат/сестра на твоята майка, бащата на твоя съседка, т.е. в човек, описан от 6д. - това може да е някой, който я е обгрижвал ежедневно или в болницата, в зависимост от това баба ти на кого е майка- на твоя баща или на майка ти.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #484 -: Септември 06, 2018, 05:49:36 pm »
Благодаря ви, Акрукс и Маймунка365!

Не можах да ги намеря, докато бях на село, имах много малко време след отговорите. Ще отида пак там след десетина дни и ще търся.

По указанията, възможно е да са в тоалетната на долния етаж, там има доста вехтории, но не е много вероятно. Но ще проверя. Друго място до вода не се сещам. На двора... Там, мисля, няма да мога да намеря и слон. Дано не са там.

Високите места като възможност не са много и ще ги проверя всичките, освен в мазето, но самото то е полувкопано.

Акрукс, последно кой ги е пипал ми стана много интересно. Там живееха родителите на майка ми. Вариантите са или баба, или сестрата на майка ми, или нейният син. Ако не са те, то сме или аз, или майка ми (в пристъп на безсъзнателност и пълна амнезия, които не ги изключвам), защото ние двете се грижехме за баба и дядо. Тази част може и да не я узнаем никога. Майка ми беше при баба в болницата, но баба не е влизала да лежи, да си почина у дома, в апартамента на майка ми.

Много ви благодаря! Ще ви пиша, като попадна на нещо.

Плутон може ли да е нещо, което не е пластмасово?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #485 -: Септември 06, 2018, 06:40:40 pm »
Плутон  може да е нещо, където бабите си крият неща-документи, пенсия ,халка и дребни неща, които не трябва да загубят, обикновено ги пъхат там, може да е кутия в гардероб, под легло върху гардероб или друго- уж скрито бабешко място. Тайник за скъпоцености. Така ми звучи де  :012:
« Последна редакция: Септември 06, 2018, 06:42:31 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #486 -: Септември 06, 2018, 08:20:13 pm »
Високите места като възможност не са много и ще ги проверя всичките, освен в мазето, но самото то е полувкопано.
Плутон може ли да е нещо, което не е пластмасово?
Под високо място се разбира, например в секцията най-високия рафт или над нея, от този род, а не най-високото място на къщата, не знам как да го напиша, за да ме разбереш.
Майка ти е по 10д, нейната майка по ДС, сестрата на майка ти е по 12д, съответно по 6д е нейният мъж- написах, че опследно ги е държал винтовете човек, описан от 6д.
Плутон- ненужни предмети, отпадъци, боклук, тоалетни принадлежности. Вещ, която има ограничено приложение и обикновено пространството, което заема, е повече от ползата, която принася. Управлява предметите, направени от пластмаса, поради което повърхността им бързо се износва. Плутон ни въвежда в заблуда относно реалната ценност на вещта и стойността ѝ.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #487 -: Септември 07, 2018, 10:44:21 pm »
Smarta, в големите магазини за дома има всякакви джаджи, не може ли просто нови? Едва ли са толкова уникални или скъпи

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #488 -: Септември 14, 2018, 05:51:55 am »
Здравейте, моля за отговор на въпроса ми "Къде държи мъжа ми отнетите ми от него вещи?"
Не живеем заедно, тази седмица е влязъл в апартамента ми и ми взел не малко на брой лични вещи, които отказва да върне.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #489 -: Септември 14, 2018, 01:06:19 pm »
Здравейте, моля за отговор на въпроса ми "Къде държи мъжа ми отнетите ми от него вещи?"
Не живеем заедно, тази седмица е влязъл в апартамента ми и ми взел не малко на брой лични вещи, които отказва да върне.
той признал ли е, че ги е взел, защото според картата са при теб , източна посока на средно ниво, до/в друг предмет, където криеш ценни дребни накити или книжа

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #490 -: Септември 14, 2018, 10:34:20 pm »
той признал ли е, че ги е взел, защото според картата са при теб , източна посока на средно ниво, до/в друг предмет, където криеш ценни дребни накити или книжа
Да, взел ги е, каза ми по тел, въпреки че сега отрича в показанията пред полицията...в моя апп не са със сигурност, но може ли в този случай да ги е оставил в празния апп на родителите ми, чийто ключ също е отнел...може ли да се тълкува така?

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #491 -: Септември 21, 2018, 03:07:41 pm »
Да, взел ги е, каза ми по тел, въпреки че сега отрича в показанията пред полицията...в моя апп не са със сигурност, но може ли в този случай да ги е оставил в празния апп на родителите ми, чийто ключ също е отнел...може ли да се тълкува така?
Вчера ми върна вещите, не всичко, но повечето...иначе мястото го нацели отвсякъде...сега пак са си там..на изток, средно ниво, в друг предмет, където държа всичко ценно...може би в картата е излязло, че съвсем скоро отново ще са при мен...
Благодаря Акрукс.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #492 -: Октомври 01, 2018, 11:13:07 am »
Къде е талонът от колата на баща ми?
//това е стара кола, не се използва, талона му трябва, за да я бракува; търси го от дни, защото прибира всичко в общи пликчета в моменти на амок, без никаква логика, та постоянно търси нещо, но с този талон вече силно ни лази по нервите, затова и ви моля за помощ.

едит: не ми е биологичен баща, ако решите, че може да го гледате по друг дом
« Последна редакция: Октомври 01, 2018, 11:15:59 am от art7ess »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещиящ
« Отговор #493 -: Октомври 01, 2018, 01:21:01 pm »
Къде е талонът от колата на баща ми?
//това е стара кола, не се използва, талона му трябва, за да я бракува; търси го от дни, защото прибира всичко в общи пликчета в моменти на амок, без никаква логика, та постоянно търси нещо, но с този талон вече силно ни лази по нервите, затова и ви моля за помощ.

едит: не ми е биологичен баща, ако решите, че може да го гледате по друг дом
разглеждан по 7д, за което насочва Луната, ще го намери- в сходящ хармоничен аспект е с негова К5, която маркира производен 4-ти от 2-ри
Талонът е в негова вещ, движимо имущество, където държи документи

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #494 -: Ноември 08, 2018, 11:56:54 pm »
Ще си открия ли обицата?
Малка е, бяло злато с перла, губила съм я неколкократно и си мисля , че я изгубих на път за работа днес.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...