Автор Тема: Натална карта-Помощ  (Прочетена 5867 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #30 -: Август 15, 2018, 01:12:04 pm »
Отговорът е -Никаква -той няма жена! А ти не отговаряш по този начин а изместваш темата отговаряйки с въпрос -стара манипулация за бягство от оговор  :012:
Наистина ли мислиш така за мен?!Какъв е твоят въпрос?За да ти отговоря.За онзи мъж с везнишкия стелиум, без да зная домове и аспекти  , ще предположа, че съпругата му е/ще е свободолюбива,фриволна,може би странна,Венерин тип,или с изявена Венера,слънчев водолей,или претенциозна лъвица,откачалка,нервна,астроложка,приятелка,артистична,нестандартна,разведена,непредсказуема.Луната е в знак на Венера, може да е симпатична,в екзалтация на сатурн,традиционалистка, в заточение на Марс,не е агресивна и сексуална,странна птица.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #31 -: Август 15, 2018, 01:30:24 pm »
Каква е съпругата на мъж, който има съвпад Слънце/Луна/Уран във везни?Ей така като първо хрумване,без да се замислите.

Венера в аспект с , Уран,АСЦ-ДСЦ и/или техните управители, Уран на ъгъл, АСЦ в знаци на Венера или Луна,  Луна в аспект, знак на Венера, акцент / стелиум в 11 -ти или Водолей.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #32 -: Август 15, 2018, 02:41:12 pm »
Венера в аспект с , Уран,АСЦ-ДСЦ и/или техните управители, Уран на ъгъл, АСЦ в знаци на Венера или Луна,  Луна в аспект, знак на Венера, акцент / стелиум в 11 -ти или Водолей.
Да Рени,имам Венера в аспект с АЦ/ДЦ и с техните управители,имам слънце и Меркурий във водолей.Уран е в 5 дом,Луна в 1ви.По картата на Папи мисля,че може да се разбере  и познае бъдещата съпруга така както си написала.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #33 -: Август 15, 2018, 02:46:46 pm »
Сафо, Папи пита кога ще се появи съпругата, а не каква ще бъде. Аз затова отговорих, че трябва мунданен момент да повтаря натален същия и прогесивно-дирекционна карти да сочат момента. Соларът за годината, профекции също да потвърдят  заложеното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #34 -: Август 15, 2018, 02:47:23 pm »
Наистина ли мислиш така за мен?!Какъв е твоят въпрос?За да ти отговоря.За онзи мъж с везнишкия стелиум, без да зная домове и аспекти  , ще предположа, че съпругата му е/ще е свободолюбива,фриволна,може би странна,Венерин тип,или с изявена Венера,слънчев водолей,или претенциозна лъвица,откачалка,нервна,астроложка,приятелка,артистична,нестандартна,разведена,непредсказуема.Луната е в знак на Венера, може да е симпатична,в екзалтация на сатурн,традиционалистка, в заточение на Марс,не е агресивна и сексуална,странна птица.
Става въпрос за твоят въпрос а защо отклони темата към Папинияят въпрос Иначе мисля че мъжа за който пита е крив фрустриран много обременен от малък дори да не му личи и че и той не знае какво иска или това което иска и от което има нужда са различни неща Не може да се угоди на човек който не знае кой цвят харесва Та ако някоя го изтърпи ще е малко психомазохистка консервативна водена от принуда и поддържане на статуткво в един нерадостен фрустриран брачен живот Мисля че проблемът си е в него и никоя свястна жена няма да го търпи!  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #35 -: Август 15, 2018, 02:49:09 pm »
Става въпрос за твоят въпрос а защо отклони темата към Папинияят въпрос Иначе мисля че мъжа за който пита е крив фрустриран много обременен от малък дори да не му личи и че и той не знае какво иска или това което иска и от което има нужда са различни неща Не може да се угоди на човек който не знае кой цвят харесва Та ако някоя го изтърпи ще е малко психомазохистка консервативна водена от принуда и поддържане на статуткво в един нерадостен фрустриран брачен живот Мисля че проблемът си е в него и никоя свястна жена няма да го търпи!  :012:
ужас,значи не съм свясна :-\ :'(Трябва да призная,че си изключително точна относно него,макар и без аспекти и домове.
« Последна редакция: Август 15, 2018, 02:53:29 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #36 -: Август 15, 2018, 02:53:54 pm »
За себе си ли питаш ега или за картата на Папи  :012: Мъжа от нейната карта е проблемен според мен  :012: а щом питаш за себе си в своя въпрос -значи че си малко луда примерно ако не си -спокойно ще станеш но пък те харесвам за разлика от други особи в кокошкарника Мисля че хато каресвам някой си личи-ни риви  :engel016: И като не харесвам смешните дато не ги прибраха с грешните-пак ми личи  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #37 -: Август 15, 2018, 02:56:24 pm »
Това  че, някоя жена не е "свястна", не е нещо лошо или критика,  а изграден образ в чуждите очи, в тези на обществото. И аз изглеждам като жена, която не е свястна за определен контингент от обществото, първо защото не поемам отговорността и ангажимента да създам семейство и отгледам дете, после защото на моменти имам твърде свободно, разкрепостено поведение и мога да кажа всичко, което искам. Това отношение на другите нито ме обижда, нито ме дразни, нали и аз имам отношение към същия този контингент. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #38 -: Август 15, 2018, 04:02:49 pm »
Сафо, Папи пита кога ще се появи съпругата, а не каква ще бъде. Аз затова отговорих, че трябва мунданен момент да повтаря натален същия и прогесивно-дирекционна карти да сочат момента. Соларът за годината, профекции също да потвърдят  заложеното. :)
Папи пита кога,но сега може да разбере дали ще е тази. :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #39 -: Август 15, 2018, 05:24:01 pm »
Днеска нещо става с ретрото -много се засили, освен тукашният развален телефон дето си спретннахме, отново имам недоразумения с лаптопа ,възстановявах система, пък не стана ,пък от микрософт актуализираха и съвпадна с възстановяванетоно см-ата, която бях изключила от защита, заради един хактул, който съм си сложила заради кракнат уиндоус и това, че от микрософт ми бяха хванали фалшивия уин... Абе нещо става на небето, има движение, накоя наблюдателна особа гжа учителка да каже какво става горе ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натална карта-Помощ
« Отговор #40 -: Август 15, 2018, 05:33:40 pm »
Ребека, гледай Луната дали не активирала някой действаш аспект. Днес е и точния аспект Юпитер Скорпион-Нептун Риби. Разгледай си и мидпойнтите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“