Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167875 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #675 -: Април 10, 2018, 09:41:41 pm »
Рени, какво имаш предвид с това?
"Имаш по натал Слънце 7-ми опозиция Уран 1-ви и сега тр. Уран през май ще задейства тази конфигурация, която е свързано с друг тип преживявания, а не свързани с дете."


Година -две напред динамиката ще е в друга сфера, посочена от активираните области.
Но пък Водолей ти е на К4 ( а 4-ти дом има отношение към раждане на дете), така че може да има връзка с това, което плануваш да правиш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #676 -: Април 30, 2018, 03:53:42 pm »
Имаш предвид дата за планово секцио или да се гадае кога ще родиш?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #677 -: Април 30, 2018, 04:16:51 pm »
Не не нормално раждане...
като е нормално би трябвало да имаш термин, за когато са ти казали да очакваш бебето
за каква дата питаш нас тогава?

Tolumbichka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #678 -: Април 30, 2018, 04:24:06 pm »
Възможно е да съм объркала форума,  но някъде четох че имало начин да се изчисли горе долу(с ден-два разминаване) дата...   :012: пак казвам не съм на "ти"с астрологията и моля да извините глупавите въпроси от моя страна.:) 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #679 -: Април 30, 2018, 08:39:51 pm »
Възможно е да съм объркала форума,  но някъде четох че имало начин да се изчисли горе долу(с ден-два разминаване) дата... 
Да, може - смяташ 280 дни от датата когато е правено.  :)
В тази тема се прогнозира приблизително кога може да се очаква забременяване, раждане, както и да се посочи удачна дата за планирано раждане.
Кога ти е датата, определена от докторите, нали те следят на видеозон? Може би малко след датата ще родиш. 

mims87

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Здравейте ! Моля от сърце дали може някой да погледне наталната ми карта за евентуална нова бременост , защотот март месец забременях и го загубих в 6 та седмица. Страхувам се пак да не се случи. Говорих с някой астролози но всеки казва различно . Не знам кога за почнем пак опити . Благодаря от сърце . 21 март 1987г в 3 и 20 през нощта . гр Сливен .
Редактиране на публикация

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Здравейте ! Моля от сърце дали може някой да погледне наталната ми карта за евентуална нова бременост , защотот март месец забременях и го загубих в 6 та седмица. Страхувам се пак да не се случи. Говорих с някой астролози но всеки казва различно . Не знам кога за почнем пак опити . Благодаря от сърце . 21 март 1987г в 3 и 20 през нощта . гр Сливен .
Редактиране на публикация

ако искаш точна прогноза,трябва точен час,слънцето е анаретно
« Последна редакция: Май 04, 2018, 07:20:07 am от strelicka »

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Здравейте,
Днес бях на преглед - 4 ден от цикъла. Ако всичко е успешно от събота ще задействаме с малко лекарства да не изпуснем пак фоликула.

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Здравейте! Насрочиха ми пункция на 18.05 м 07:30 ч. Какви са прогнозите според вас?

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Прикачвам картите  ::)

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Яйцеклетката се  е породила и сега се надявам да се развие правилно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Луната на 18.05. вече е видима, растяща, нищо че не повтаря рождената лунна фаза, върви към съвпад с Венера, Юпитер у 5-ти е направил вече опозиция със Слънце, Новолунието е 8-ми дом, би трябвало в периода 29 .05-06.06  да има резултат, galia22. Само Уран върху Слънце да не даде някаква изненада. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Благодаря, Рени.
Днес ми определиха трансфер за 23.05.в 13:30 това е 5 ден на ембриона. Надявам се да завърши с успех :)

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Вече трябва да имаш резултат.... Дано Уран в/у Слънце да те изненада с бременност!
« Последна редакция: Юни 14, 2018, 04:19:25 pm от Desire »

mims87

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #689 -: Август 30, 2018, 09:34:41 pm »
Здравейте. Моля ви да коментари по моята карта за дете ?! Март месец забременях и април се останови мисед аборт. :(