Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Alena - Днес в 01:11:42 am »
Транзитен Уран ще мине през 7 дом скоро,ще раздвижи картата.Хубаво би било да се вижда дата и година на раждане,когато питате за неща,които са важни за вас.
Благодаря, Сафо!
31.08.1984 София 11:56 - ако видите още нещо, ще се радвам да споделите
Наиситна бих искала да отработя негативите в картата и да постигна най-накрая някакъв мир със себе си.
2
« Последна публикация от Сафо - април 23, 2019, 11:36:34 pm »
Здравейте, в картата вижда ли се каква е причината вече 35г да съм все сама, без любовна връзка и без каквито и да било по-задълбочени партньорства. Кои са лошите аспекти в картата и как бих могла да ги отработя  :-*
Транзитен Уран ще мине през 7 дом скоро,ще раздвижи картата.Хубаво би било да се вижда дата и година на раждане,когато питате за неща,които са важни за вас.
3
« Последна публикация от Сафо - април 23, 2019, 10:56:49 pm »
Щях да питам на 13г ли е започнал да затъва, че тогава у-л на АС по профекция е Плутон (от чрд 2016), който е диспозитор на знака, в който е Луната ( в падение). Сатурн е в заточение и квадратира троновата Венера У1, когато я е квадратирал по транзит, откъм 3д, се е поддал на влияние на съученици (съседски момчета), защитата му е била слаба. Плутон У2 е в секстил с Венера У1- моралните му ценности не са увредени, тъй че момчето не е разглезено и изтървано, семейната му среда е много добра- Уран У4 в 4д е в своя знак. Нептун У5 екзалтация в 9 градуса (апостолския градус) Водолей. Марс У6 (навиците) е в Риби, в знака, чийто диспозитор е Нептун У5 - може да го насочите към спорт, в който се практикува тай-чи, айкидо е добър вариант, не е агресивно бойно изкуство, а е много полезно за здравето и душевния баланс, от какъвто има нужда неговото Слънце, в падение в знака Везни. Като стане на 20г може да замине (защо не и да следва) в чужбина, тогава е с проф. АС - К9, управител Меркурий, силен в своя знак Дева, където е в екзалтация. За повече инфо може да разгледаш термите, в които попадат планетите.
Акрукс,благодаря!Да,около 13годишен беше,когато започнаха проблемите.И да,замесени са съученици и съседи.Ще разгледам термите,благодаря за насоките.
4
« Последна публикация от Сафо - април 23, 2019, 10:53:02 pm »
Мне, не мисля, че е глупав, мисля, че има много интересен характер. Става бандюга, защото иска изява и признание, а не знае как и къде да ги намери, има въображение и енергия, не проявява стандартни интереси, защото са му тривиални, скучни. Трябва му нестандартен мачовски спорт, например мотори, парапланеризъм, скално катерене, спелеология, нещо такова. И да пробват тука в нашенските трудови комуни зазависими. Проблемите тръгват от семейството, колкото и да е странно, може и да е глезен, но не е приет, одобрен, някак си няма чувство, че е закрилян и обичан според неговите нужди. Има и известна липса на амбиция, в смисъл-практична амбиция, което също до някаква степен е можело с възпитанието да се корегира, ама не би
Папи,благодаря!Чувства се необичан,въпреки прекаленото вглеждане в него.... от страна на майката,мисля,имаше големи очаквания и амбиции спрямо него.Парапланеризъм е интересна идея.Когато беше по-малък рисуваше самолети,сглобяваше,имаше някакъв интерес.Ще му подхвърля като идея,да не идва от родителите.
5
« Последна публикация от Сафо - април 23, 2019, 10:40:34 pm »
Да не се обиди, че написах ,ако е глупав -извинявай ,ама не си избираме роднините,така че ,ори и така да е ..Имах предвид, че е нужнно и неговото осъзнаване на ситуацията за активна подкрепа, защото насила хубост не става. Те и да го пратят първо трябва да е поизлекуван емоционалния мотив да го прави. Това е следствие, те не могат да излекуват следствието без да разберат източника и да работят в посока утвърждаване на психическото равновесие и самочувствие .Чак тогава примерно- в чужбина.. ти ,като му гледаш прогресии и тнт. какво виждаш че ще помогне ? Не е нужно да им казваш нещо, като трябва да се консултират с астролог. Рени сигурно ще ти пише нещо, то други май не останаха разбиращи доброволци тук  :012:
Направиха и това.Астрологът беше казъл,че има данни/потенциал за юрист-консулт.
6
« Последна публикация от Alena - април 23, 2019, 08:42:08 pm »
Толкова от мен засега. Ще погледна картата ти детайлно по-късно.  Има по-знаещи и можещи колеги в този форум - очаквай и други мнения.   :29:

Много благодаря! Отчаях се вече  :'(
7
« Последна публикация от tagetes - април 23, 2019, 08:38:41 pm »
Толкова от мен засега. Ще погледна картата ти детайлно по-късно.  Има по-знаещи и можещи колеги в този форум - очаквай и други мнения.   :29:
8
« Последна публикация от Alena - април 23, 2019, 08:25:52 pm »
Елементарно - всички планети са ти така построени, в източната половина, което значи всичко постигаш сама   :cheer:

Реално така съм си постигала нещата до момента - сама. Тоест да не очаквам каквито и да било партньорства  :17:
9
« Последна публикация от tagetes - април 23, 2019, 08:21:20 pm »
Елементарно - всички планети са ти така построени, в източната половина, което значи всичко постигаш сама   :cheer:
10
« Последна публикация от Alena - април 23, 2019, 08:13:47 pm »
Здравейте, в картата вижда ли се каква е причината вече 35г да съм все сама, без любовна връзка и без каквито и да било по-задълбочени партньорства. Кои са лошите аспекти в картата и как бих могла да ги отработя  :-*
Страници: [1] 2 3 ... 10