Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Взаимна рецепция
« Последна публикация от Papy - Днес в 03:10:52 pm »

ПП. Края на 2011 не помня да имам нещо видяно което да е съществено. Средата на февруари 2012 имах неприятност, както и 2010 - юли-август.

Виж транзитите кога точно се е повторил наталният аспект-тогава или около това време
2
Астрология / Re: Хорари за здраве
« Последна публикация от Papy - Днес в 03:07:52 pm »
Срещу варицела в България не се поставят ваксини
3
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от akruks - Днес в 03:02:17 pm »
Х. (колега от работата, назована по име и повторно уволнена) ще спечели ли делото? Ще се върне ли на работа?

Благодаря предварително!
Ще се върне на работа и няма да се стигне до дело, за да не ѝ плащат обезщетения и т.н.
4
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Сафо - Днес в 02:58:27 pm »
Фортунадес,ще имам скоро прогресивно новолуние съвпад Марс.И понеже без дирекция няма събитие,какво пише Картър за  дир.Слънце съвпад с Марс? Малка надежда ми дава аспекта 72* Меркурий-Марс.
5
Астрология / Re: Хорари за здраве
« Последна публикация от akruks - Днес в 02:54:29 pm »
Един приятел ми каза, че е болен от варицела, а ние миналата седмица се виждахме и може да съм се заразил. Майка ми не помни дали съм я изкарал като малък. Има ли опасност да съм се заразил от варицела?
Това, че Луната ще направи квадрат със Слънцето  У1 значи ли, че може и да съм се заразил? Засега имам лека настинка, но това е защото излизах да карам преди два дена в големия вятър.
Питаш дали си се заразил, за нещо, което се е случило, гледаш отминали аспекти, а такъв е разходящият квадрат на Луната у12 с Меркурий У3, съУ11 и по-скоро отразява притесненията ти след срещата с твоя приятел, от това да те е заразил. Дори да не си прекарал варицела в детството, нали си ваксиниран, опасността е за онези в гетото, които не са били ваксинирани.
6
« Последна публикация от fortunades - Днес в 02:37:17 pm »
fortunades, без да си изучила натална астрология няма как да ти е ясна предсказателната.
Методите са едни и същи и са обяснени как работят.
Рени,
Наясно съм с това. Но като ги имам тези книги си ги чета-интересни са ми.
Но поне я качих, да може който има желание да си я чете и разгледа.
Благодаря ти!
7
« Последна публикация от fortunades - Днес в 02:35:21 pm »
Е,не може да бъде!
Нали! :D
8
Астрология / Re: Синастрии
« Последна публикация от skarlet - Днес в 02:28:31 pm »
Скарлет, още миналата година месец ноември уК5 Юпитер, когато е влязъл в Скорпион е направил секстил с Венера,  новия си цикъл Слънце-Юпитер е започнал с тригон към наталния Юпитер, който е добре поставен, след това месец февруари е направил тригон с Марс, съвпад с Уран, втори у 7 и накрая месец юли е бил стационарен пак с тригон върху Марс. Трябва да се проследи прогресивната карта и да се види периода, както и картата, когато е пламнала тръпката. :)
На 6.11. 2016 погледите ни се засякоха. Той ми каза, че от преди това ме е виждал, но аз не съм му обърнала внимание. А иначе тази година около 30 юни, началото на юли ме заговори за първи път. Много искам да разбера, дали ще има продължение това нещо, защото подобна история се повтаря в рода ми и си мисля, че е доста кармично.
9
« Последна публикация от skarlet - Днес в 02:17:11 pm »
И забравих да попитам, от неговата страна дали има такова силно привличане, като от моята?
10
« Последна публикация от Рени - Днес в 02:05:06 pm »
Скарлет, още миналата година месец ноември уК5 Юпитер, когато е влязъл в Скорпион е направил секстил с Венера,  новия си цикъл Слънце-Юпитер е започнал с тригон към наталния Юпитер, който е добре поставен, след това месец февруари е направил тригон с Марс, съвпад с Уран, втори у 7 и накрая месец юли е бил стационарен пак с тригон върху Марс. Трябва да се проследи прогресивната карта и да се види периода, както и картата, когато е пламнала тръпката. :)
Страници: [1] 2 3 ... 10