Последни публикации

Страници: 1 ... 8 9 [10]
91
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от akruks - Април 13, 2024, 08:37:33 pm »
Акрукс,определено не съм наясно с проучването на Гоклен,ти също.
Затова пуснах линк със статия на Николай Колев, подробно е описано кога, защо и как!
Първо е изследвал учени в различни области и Сатурна им, после спортисти и Марса им, на много по-късен етап е проучвал обикновени хора, а накрая хора от други държави и Америка.
Написах за Марс в Близнаци, като цяло, че е пъргав, ако не в ръцете и в краката, в ума и на приказки. Моя позната по едно време с 3 телефона ходеше, на всеки оператор сим карта с минути и не млъкваше, чак главоболие съм получавала в нейно присъствие. Навремето съм чела в книга, че Марс в този знак е склонен да "работи" на празни обороти, оприличава го автора на пъстърва, която плува срещу течението да си хвърли хайвера, че в един момент се изтощава... Моята позната смени стави и на двете колена, вече е пенсионерка, но си е намерила работа като чистачка в голям мебелен магазин, пенсионира се като чистачка на военното летище, взе заплати накуп, ползваше привилегии като служител на армията. Иначе е професионален готвач, работеше в столовата, но като се влоши с краката не можеше да стои права – вени, стави, кръвно, напълня, затова смени работата, по-скоро професията, тъй като на едно и също място работеше и се пенсионира. При нея Сатурн У1 е в гокленова зона в 12д., Слънце, Меркурий, СЛВ и Венера в 9д. , Нептун и Юпитер в началото на 10д. също са в зоната. Марс е в 5д, но не зная да е спортувала, иначе обича да ходи насам натам по санаториуми, на гости, ресторанти и т.н.

И все пак, на твоята позната с със Слънце и Марс до АС в Близнаци, в гокленова зона, професията съответства – работата в архива е свързана с книжнина и документация, пък ти си ме плюй на воля, хич не ми пука!
92
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от missmkn - Април 13, 2024, 08:31:34 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.
93
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 13, 2024, 03:56:07 pm »
Акрукс,определено не съм наясно с проучването на Гоклен,ти също.
94
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Сафо - Април 13, 2024, 03:54:37 pm »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".
95
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 13, 2024, 03:50:44 pm »
Всъщност,тя не е диагностицирана.
Венера,Слънце,Марс в гокленови зони .
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Работи,защото я уредиха роднини,омъжи се,защото я сватосаха роднини,сега се е квакнала в чуждо жилище и брат и не може да я изгони,понеже е жалостив.Жена му го напусна ,децата му се изнесоха,любовницата го заряза ,като заяви да си живее със сестра му.Абсолютна мърда.
97
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от qwe - Април 13, 2024, 08:41:26 am »
Здравейте , качвам тук наталната карта на синът ми във връзка със съседна тема Общи хорари и въпросът ми свързан с тренировките му по шах . Може би тук ще се види към кои спортове/ занимания има потенциал .Засега нещата които го вълнуват са шах, плуване , рисуване , футбол ( малко) . Предмети в училище засега няма някой предмет който се откроява , няма затруднения в  училище.
Благодаря на отзовалите се .
Меркурий натално е ретро, но по прогресия е директен от миналата година;
Марс У5 е в Близнаци натално, пъргав е в този знак, но по прогресия е в Рак;
През август тази година Слънцето му от Рак ще прогресира в Лъв. Прогресивно Новолуние в Лъв ще има на 4 ноември 2039г. в 9-ти дом и следващите 30г (след 39-та) ще са активни темите по 9д. – висше образование, чужбина, чужди езици, философия и религия, издателска дейност, банково дело и др. Новолунието по прогресия ще се случи над Венера У6, У11 - ще има успех и придобивки, парички (11д е втори от 10-ти) от работата, дейността му по 9д.
Благодаря много akruks за коментара
98
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 13, 2024, 07:06:05 am »
Акрукс,съжалявам ,че обсъждам болна жена,но исках да покажа карта с много силни планети ,тронови,в екзалтация,ъглови,в собствен дом .
Трия си писанията,почувствах се зле от постъпката си.
100
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от akruks - Април 13, 2024, 12:10:40 am »
Сафо, ти определено не си наясно с проучването на Гоклен, което е свързано с професионалната реализация, а не с това какъв е човек. Това, че има някой планета в зона на Гоклен не го прави привилегирован. Хората се реализират в живота и с празни зони. :) Виж назад в темата за линк към статии за Гоклен, прочети и тогава пиши цял фарман с обсъждане на болна жена. Да, това нейното е болест, която се лекува от психиатри. Каква активност, к'ви пет лева  :-[ Все пак работата ѝ е по Близнаци – с книжнина, документация в архива работи, а че не поддържа себе си и дома си няма общо с темата тук!
Страници: 1 ... 8 9 [10]