Автор Тема: Серия от трескави сънища  (Прочетена 27573 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Серия от трескави сънища
« -: Януари 23, 2017, 01:27:00 am »
Аз съм цар на серийните сънища :012:

Когато емоционално не бях приключила стара връзка, непрестанно съувах, че докато съм си вкъщи, събуждам се, отивам до входната врата, а тя зее отворена... Ужасссссс!!!

Сегашната серия е, че съм забравила, че имам отделени настрана "пари за черни дни", които в съня ми са мнооооого пари.
Когато сънят стигне до момента на осъзнаване на този факт, започва моментът с "къде са тези авоари".
Настава трескаво търсене/припомняне и аха да разбера къде съм ги "заровила" и се разбуждам.

Страшно е неприятно, защото е толкова истинско преживяването и защото се повтаря доста често. Съзнателно съм се самоубеждавала, че такова нещо няма, за да спя спокойно.

Някой с такъв опит?

Имам и други серийни, ама засега толкоз :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #1 -: Януари 23, 2017, 12:15:03 pm »
Прощавай, Лина. Помислих, че съм в другата тема!
Извинявай!  :( :( :(

Аз сънувам повтарящи се модели сънища. Но по-често сънувам места, които са ми непознати в реалния живот. Но ги сънувам много детайлно и по много пъти. С години.

Имам един замък/крепост/град във високото, прилича на Царевец във В. Търново мястото, но не е то. В ниското е пустинно и има град, който винаги е пуст. Но светлините му светят.

Един завоест планински път. Винаги сънувам точно конкретен завой, все на него се случва някакво събитие.
И една планинска пътека.

Пред определено време сънувам тези места и все нещо се случва на тях. Местата са без промяна в сънищата ми. Ще ми е интересно, ако наистина ги видя на живот.

Така бяха сънувала реална сграда и после открих, че наистина има такава. Никога не съм била там, а не помня да ми е попадала на картинка.
« Последна редакция: Януари 23, 2017, 12:21:56 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #2 -: Януари 23, 2017, 11:05:46 pm »
Emma, не разбрах защо ми искаш извинение, а всичко е наред наистина  :-*

Но, товите сънища явно са вид регресия.
Явно си здраво свързана с местата, които сънуваш и може би случилото се там има някакво отношение към настоящия ти живот.

Пробвала ли си да медитираш над тези места или пък някаква техника за регресия?
Според мен можеш да откриеш корена на сънищата си и защо се повтарят непрекъснато.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #3 -: Януари 23, 2017, 11:32:06 pm »
Да, сигурно съм свързана с местата. Очаквам да ги видя някога и на живо.  :57:
Не съм пробвала никакви методи за регресия. Даде ми добри идеи, даже имам няколко хрумки.


А исках извинение, защото първоначално споделих в твоята тема мой сън от снощи. После се усетих, че съм сгрешила и се коригирах.

Аз имам смътни усещания за миналото. Сега видях техники за саморегресиране.

Нощта е моя! Да му мислят домашните.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #4 -: Януари 23, 2017, 11:46:23 pm »
Успех! И чакам, да споделиш.

Аз освен активно сънуваща, съм и активно практикуваща някои техники за регресия и релаксация.
Приспособих една такава за домашна употреба, с която работя в-ху настоящи проблеми и отношения.

Ако ти е интересно, можем да обменим идеи, но трябва да се ориентирам в кой подфорум, че да не нарушавам реда тук  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #5 -: Януари 24, 2017, 12:08:36 am »
Аз нямам никакъв опит. И не знам какво да очаквам. Кое ще е реалност, кое проекция, нито какво се случва по време на регресия.
Та ще видим какво ще излезе. Няма да се товаря с информация. Нека се самоизненадам.  :012:
ако нищо не споделя, значи и нищо не ми се е случило.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #6 -: Януари 24, 2017, 08:59:48 am »
Моите са типично осмодомни, добре, че рядко ги сънувам.

Сънувам, че ми се ходи до тоалетна, но няма къде да отида, а ако намеря - има хора, които ме гледат. Явно не мога да се освободя от стари неща...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #7 -: Януари 24, 2017, 12:52:50 pm »
Сънувам, че ми се ходи до тоалетна, но няма къде да отида, а ако намеря - има хора, които ме гледат. Явно не мога да се освободя от стари неща...

А не ти ли се ходи наистина до тоалетна в тези случаи?
Аз също имам подобни сънища, но това обичайно е с цел да ме събуди и да стигна до WC-то :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #8 -: Януари 24, 2017, 03:28:34 pm »
Не, в съня го няма като усещане, а като нещо по -осъзнато
Frankly, my dear, I don't give a damn.

amo

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Ръчно изработени амулети и талисмани
Re: Серия от трескави сънища
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2017, 11:53:47 am »
Дали не преживяваш "черни дни"? Все пак в съня си търсиш неща предназначени за такъв момент.
Амулети и талисмани ръчно изработени от камък