Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168597 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #480 -: Юни 24, 2018, 04:04:04 pm »
Някой може ли да потвърди следното:

Средното разстояние между Слънце/Луна в една карта, отговаря на годините, на които човек се бракосъчетава ;D
Това дядо Апостол ли го твърди? Или пък Алена?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #481 -: Юни 24, 2018, 05:23:13 pm »
Някой може ли да потвърди следното:

Средното разстояние между Слънце/Луна в една карта, отговаря на годините, на които човек се бракосъчетава ;D

Ако човек е роден на Новолуние или Пълнолуние, например ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #482 -: Юни 30, 2018, 01:04:28 pm »
Имали ли сте врагове? Единствено Lilla беше споделила.. за битката си.. и след това за загубата си.. Останалите,имате ли врагове - от плът и кръв? Водите ли битки? Губите ли,печелите ли?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #483 -: Юни 30, 2018, 01:17:07 pm »
Е, чак врагове. Просто алчни и подмолни хора, с които отношенията ни в този живот бяха приключени веднъж и завинаги.

Завистливите хора също ли се броят за врагове? Или са дребни паразити, хранещи се с чужда енергия? Тия мишки въобще не ги класирам като врагове. Ако някому си враг, защото знаеш и можеш, това не би следвало да бъде твой проблем.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #484 -: Юни 30, 2018, 02:12:48 pm »
Имам си душмани, дам. Имам си явен враг - ръководителят на звеното, в което работя. На всяка крачка гледа да ми създава проблеми, да ми прави номерца. Той страда от нарцистично личностно разтройство и изпитва първична завист и злоба към почти всеки. Имах и по-мощен враг. Този беше изключително прикрит и лицемерен. Зад гърба ми разпространяваше фалшива злепоставяща информация за мен. Но умря и въпросът за мен е приключен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #485 -: Юни 30, 2018, 02:18:56 pm »
Охооо, на твоя фон наистина изглеждам щастливка. Имам си само отбор мишки.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #486 -: Юни 30, 2018, 03:19:53 pm »
Нямам врагове от плът и кръв, аз съм готина.  ;)
Единственият враг  е мързелът ми.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #487 -: Юни 30, 2018, 03:28:44 pm »
Хубаво е да нямаш врагове, ама готините нямаме и истински приятел(к)и.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #488 -: Юни 30, 2018, 03:36:05 pm »
Аз явно съм късметлийка, имам си истински приятели. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #489 -: Юни 30, 2018, 03:57:44 pm »
Ако се махне буквичката "к", нарочно посочена в скоби за уточнение, и аз имам.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #490 -: Юни 30, 2018, 04:31:12 pm »
Аз нямам приятели. Имаше хора, които ми се пишеха големи приятели. Искаха да правя разни неща за тях, които, както се оказа, те не биха направили за мен. Значи не са ми били никакви приятели.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #491 -: Юни 30, 2018, 04:40:56 pm »
Абсолютният ми рекорд е 75-годишна бабичка. Ама каква бабичка! Изглежда перфектно, мъдра, интелигентна, с ясен ум!
Малкото ми приятелки са предимно зрели жени на около 50 и нататък, към 60.
С връстнички не се получава, на повечето или с нещо съм им трън в очите, или просто нямаме допирни точки, като светоглед и начин на живот. Повечето от тях са временно явление, идват и си отиват. Обикновено изчезват, след като си устроят живота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #492 -: Юни 30, 2018, 04:43:06 pm »
Повечето се чувстваме така Мира ,особено ако цял живот си се раздавал -накрая получаваш среден пръст за подкрепа. Понякога мисля, че зад мълчанието им се таи страх, вид завист да не вземеш да се измъкнеш от матрицата, защото на тях не им стиска да опитат и таят завист, дори само, защото правиш опит да обърнеш статуквото -не че си успял.. Много горчивина натрупах  и най-искрено им благодаря, защото, като преглътна болката ще се амбицирам да продължа.. Съжалявам че проектирам навярно, но това изживявам сега .

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #493 -: Юни 30, 2018, 05:00:38 pm »
Така е, Лили. Понякога човек по-лесно открива сродни души сред хора от друго поколение, отколкото сред връстниците си. Особено като гледам сега какви поколения растат - какви ли приятелства поддържат повечето от тях. Гледам млади момичета тип чалгарки как лицемерно си викат една на друга "мила", "скъпа", докато си разменят целувки по бузките, а в очичките им съвсем друго отношение се чете... Радвам се, че си открила истински приятелки.

Бекси, съжалявам за горчивината ти. Разбирам те. Обаче ти имаш такова страхотно невероятно чувство за хумор, с което можеш да разбиеш и най-твърдата горчилка. За това те адмирирам. :38: Със сигурност ще се амбицираш (ти вече си се амбицирала, според мен) и ще продължиш в твоята посока. Не виждам кой и с какво може да те спре.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #494 -: Юни 30, 2018, 05:10:26 pm »
Най-добрата ми приятелка е мъж.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui