Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 839224 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #5490 -: Октомври 17, 2018, 01:46:33 pm »
Като при мен ли?У1,у5 домове Меркурий в 9 дом,Водолей.Нарцистична ли съм?
Уф,днес ми е изключително нервно-превъзбудено.Спя само по 2 часа от година и нещо вече съм вампирясала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5491 -: Октомври 17, 2018, 02:10:32 pm »
Аз преди 3г.мисля беше писах стихове в един форум. Много спонтанно ми идваха,все едно някой ми диктува.
Какви са аспектите за нарцисизъм?
Това не беше форум, а сайт за запознанства, като към всеки профил потребителят можеше да списва собствен блог.
Постоянно се караше с оптребителки, които пускаха негови стихове, без да напишат името му под тях. Мои също пускаха, но не съм правила от това голям проблем, просто споменавах в коментар под тях, че аз съм автора и благодарях, че са харесали и споделили мой стох :)
Върха беше, когато видял негово стихче на некролог в неговия град, цял месец подскачаше , че го плагиатствали, без да си дава сметка за мъката на хората, които са харесали стиха му, написан за негов починал познад от града. Какво искаше- да напишат на некролога кой е автор на стихчето ли, глупаво е! Аспекти за нарцисизъм не съм проучвала, а че е такъв знам от дългогодишни наблюдения- обича да го четат и хвалят, но един път за толкова години не видях да хареса или коментира произведение на друг. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #5492 -: Октомври 19, 2018, 03:33:27 pm »
Вчера си казах "здрасти"  с Еми Стамболова,а днес с Ники Кънчев.Две популярни личности за два дни.Днес тр.луна съвпад нат.Слънце тригон транзитно.За вчера незнам,въпреки,че за светилата орбиса е 10 *.Нощес закарахме кучето в клиника, оставиха го на системи.Венера ми у6 и 12, заедно с Марс.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #5493 -: Октомври 20, 2018, 12:25:08 pm »
Натална карта на кучето Цезар с транзити за деня в който се разболя.Направих я със Слънце на Асц.Той е в клиника с вирусна инфекция на червата.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Събития и транзити
« Отговор #5494 -: Ноември 11, 2018, 01:41:57 pm »
Ще дам ОВ и Благодаря на всеки писал преди време!Ще може ли някой да погледне ,на баща ми правихме операция на перде ,но вече ден след операцияте вижда размазано..След месеци лутане ,най -накрая го оперираха,но никой не казва дали това е нормално..Ще се оправи ли или да търсим други мнения?Благодаря! :'( :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #5495 -: Ноември 12, 2018, 09:57:05 am »
Ще дам ОВ и Благодаря на всеки писал преди време!Ще може ли някой да погледне ,на баща ми правихме операция на перде ,но вече ден след операцияте вижда размазано..След месеци лутане ,най -накрая го оперираха,но никой не казва дали това е нормално..Ще се оправи ли или да търсим други мнения?Благодаря! :'( :58:
Това е натална карта с транзити,не е хорар. Ден след операция е нормално да не е с перфектно зрение,изисква се време.При него е заложено да има операции/интервенции на око,Марс е У8 дом съвпад Луна,не помня при мъж ляво или дясно око беше. Марс беше стационарен във водолей,знак който освен с нервната система, прасците, се свързва и с очите, там е Венера У1 дом,вероятно тогава са започнали проблемите.
« Последна редакция: Ноември 12, 2018, 10:07:26 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5496 -: Ноември 16, 2018, 08:59:19 am »
Ингрес на Марс в Риби, критичен градус
Меркурий стационарен 13*26' Стрелец
Венера стационарно-директна 25* Везни

Имате ли точки в тези градуси и според вас ще бъде ли задвижена някоя тема в картата ви с криза, приключване, начало ? :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Събития и транзити
« Отговор #5497 -: Ноември 16, 2018, 11:52:11 am »
При сина ми Венера/Марс в 25*рак , Нептун 25*козирог 8-2 домове.Има Плутон в 0*стрелец в 12 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5498 -: Ноември 16, 2018, 12:41:39 pm »
Моят внук е с Марс в теле на градус и нещо, Меркурий У1, 5 е 26гр Риби, Слънце и Нептун също в Риби, Юпитер 22гр Везни- вчера в градината е получил първата целувка от момиченце, което отишло до него да му оправи блузата, а после го награбила и мляснала по устата продължително, докато си омешат лигите  :D - дъщеря ми беше в шок, точно е отивала да го прибира и е видяла сцената

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #5499 -: Ноември 16, 2018, 02:50:09 pm »
Ингрес на Марс в Риби, критичен градус
Меркурий стационарен 13*26' Стрелец
Венера стационарно-директна 25* Везни

Имате ли точки в тези градуси и според вас ще бъде ли задвижена някоя тема в картата ви с криза, приключване, начало ? :)

Аз имах събитие вчера. Споделих в темата за Уран. При мен анаретен Марс прави секстил към нат.слънце (У6 в 10 дом), а Уран - тригонира слънцето ми. Т.е. към нат.Слънце едновременно има и секстил от тр.МАрс и тригон от тр.Уран - а те двамата са във взаимна рецепция :) МЕждувременно МЕркурий спира върху нат.Нептун - на върха на хвърчилото ми, а то е активирано и от тр.Непртун на АС. Имах изненадващ и благоприятен развой по един проект.
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5500 -: Ноември 16, 2018, 04:25:58 pm »
Мдаа, направих един експеримент (с цел проучване на нивото), който ядоса доста хора и получих бан в една група - тр. Марс в 12 дом съвпад нат. Венера/У3,8
Нещо много народ си е повярвал и се е взел на сериозно, чак е смехотворно... ;D
« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 04:28:13 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #5501 -: Ноември 16, 2018, 05:28:42 pm »
Романтике, мен дори не ме приеха в групата Разговур съз Вселленатъ ,ибаси академиците  :D А бивши членове на форума ме викаха да се присъйденя, амъ нъ ,тъпигьоз съм явно, обаче днес си дигам цената-Венера тръгна директна и дъ ме викат- ши ме цункат за дебелия невидим среден гьоооз  ;D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5502 -: Ноември 16, 2018, 06:43:02 pm »
Е, как да не си в тая група?! Аз те познах по профилната снимка преди време.
Нищо, че сме фенове на комиците, понякога добре е да си казваме истината в очите ;)
« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 06:54:02 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Събития и транзити
« Отговор #5503 -: Ноември 16, 2018, 06:56:46 pm »
Ааа ,там, ако има някоя маймуна -не съм аз, друга ми е откраднала маймунчето  :012:  няма ме ,ама то и без това не знам кво щях да правя там-кисело ми е гроздето на високата им топка  :D ще тъпча под манастирската лоза на западащият роден форум  :012: Тръгнах да търся Лилиту по пъстрия свят, но мене ме нема в цялата схема, там е друга телевизия ,аз съм от забранените черно бели филми .Призовавам кривото украинче да се върне по сллучай стационарни Венера и Меркурий и да спре да се прави на много умна в вгмамата  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5504 -: Ноември 16, 2018, 07:29:14 pm »
Тръгнах да търся Лилиту по пъстрия свят, но мене ме нема в цялата схема, там е друга телевизия ,аз съм от забранените черно бели филми .Призовавам кривото украинче да се върне по случай стационарни Венера и Меркурий и да спре да се прави на много умна в бгмамата  :012:

Sotis ?
http://www.bg-mamma.com/?topic=1052507.570