Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233173 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1065 -: Юни 14, 2018, 12:25:23 am »
Ребека, смени лекарите, има си начини да се оправи, дали с екстирпация или с химичен кюртаж,има си техника,не са запознати. Иначе осил няма как да отиде в мозъка няма връзка, но възпалението може,и антибиотикограма трябва за ефективен АБ.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1066 -: Юни 14, 2018, 12:29:48 am »
И рентген ако е осил може да хване, различни плътности с меките тъкани, има достатъчен контраст мисля, трябва се опита.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1067 -: Юни 14, 2018, 09:05:55 am »
Рентгена отчитал метални предмети нямало да хване трева Да дано !

Ренгенът е ясно, че няма да го хване, за скенера не съм сигурна, но би трябвало, а на ЯМР ще се види със сигурност има ли нещо
Виж в коя клиника имат апаратура и звънни питай

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1068 -: Юни 14, 2018, 09:09:32 am »
Иначе осил няма как да отиде в мозъка няма връзка, но възпалението може,и антибиотикограма трябва за ефективен АБ.

Може да стигне до мозъка, през носа и през ушите. Движи се само напред и не може да излезе сам, много са гадни

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1069 -: Юни 14, 2018, 10:53:05 am »
Офф благодаря ви много, ще потърся ,сега е малко по-добре, но не знам доколко е показател . Вече се храни по-нормално и веднъж пийна водица, от преди два дни има напредък ,но още не е съвсем да се успокоя, цяла нощ гледам дали диша, сега оттока, който беше като гнойна торбичка е спаднал ,може би ще се възстанови тези дни ,после ще пиша и чета, че имам много задачи Благодаря ви от все сърце !
« Последна редакция: Юни 14, 2018, 11:14:38 am от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1070 -: Юни 14, 2018, 02:16:25 pm »
Още веднъж благодаря за съпричастността на всички ви ще използвам наученото занапред, дори се почувствах леко неудобно, защото не обичам да съм център на внимание .Сега се прибрах и вече лае ,радва се ,хапва и най -вече пи няколко пъти вода !Усещах се свръх превъзбудена от многото стрес, но тази нощ смятам да успеяда  спя .Благодаря ви !

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1071 -: Юни 14, 2018, 02:33:17 pm »
Още веднъж благодаря за съпричастността на всички ви ще използвам наученото занапред, дори се почувствах леко неудобно, защото не обичам да съм център на внимание .Сега се прибрах и вече лае ,радва се ,хапва и най -вече пи няколко пъти вода !Усещах се свръх превъзбудена от многото стрес, но тази нощ смятам да успеяда  спя .Благодаря ви !

Ребека, много се радвам за прекрасните новини.  :)
Можеш да й вземеш Recovary на Royal Canin, ще й подейства много добре след упойките, лекартсвата и стреса. Дано вече всичко е нааред и да се обичате на воля!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1072 -: Юни 17, 2018, 12:30:27 am »
Жив ли е Х (едното ни коте)?
От 5 дена го няма, което не е нормално. Хич не ми изглежда добро положението - неговия Управител е ретрограден и в 12 дом. Там е и Плутон. У6 в 6 дом разходяща опозиция с У1, Марс в 1 дом. Май е претърпял инцидент. У1 и У8 разходящ куинконс - значи ли това, че не е жив? Единственото хубаво май е последния аспект на Луната със Слънцето. Или може да е само затворен някъде?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1073 -: Юни 17, 2018, 09:21:22 am »
Жив ли е Х (едното ни коте)?
От 5 дена го няма, което не е нормално. Хич не ми изглежда добро положението - неговия Управител е ретрограден и в 12 дом. Там е и Плутон. У6 в 6 дом разходяща опозиция с У1, Марс в 1 дом. Май е претърпял инцидент. У1 и У8 разходящ куинконс - значи ли това, че не е жив? Единственото хубаво май е последния аспект на Луната със Слънцето. Или може да е само затворен някъде?
Въпросът е жив ли е Х?Мисля трябва да го гледаме по 7дом.Ако е мъжки котак вероятно е бил по любов.Упр.Сатурн тронов,ретро,би трябвало да се върне.
« Последна редакция: Юни 17, 2018, 09:28:44 am от Сафо »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1074 -: Юни 17, 2018, 01:01:30 pm »
Домашните животни винаги се разглеждат по 6 дом, независимо дали са назовани или не.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1075 -: Юни 17, 2018, 04:41:39 pm »
Irko_birko, от прозореца ли е скочил? Мисля си, че е някъде близо до вас, но е в шок. Плутон в случая е управител на твой 4-ти дом, в негов 12-ти заедно със Сатурн упр 1. Последния аспект на Луната е положителен с упр негов 8-ми, което означава че е жив.
Дано скоро да се прибере! Опитай да го търсиш поименно, вероятно е дезориентиран в момента и го е страх, затова се е скрил.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1076 -: Юни 17, 2018, 06:01:19 pm »
Да, аз по 6 дом го гледам - не знам дали като съм го назовала трябва да е 7 дом.
Сафо, кастриран е и по любов не ходи, но много обича да обикаля в квартала.
Маймунка, не е скочил от прозореца. Той по принцип си скита навън когато иска и се прибира. Но всеки ден си идва. Аз също си мисля, че може и да има някакъв проблем или някой да го е стреснал и да се е скрил. Всеки ден го викаме ама от опит знам, че ако са в шок не се обаждат.
Благодаря ви за успокоението, че все пак е жив. Вчера вече се притесних сериозно и си мислех най- лошото, но поне Луната в секстил с У8 му дом наистина е обнадеждаващо.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1077 -: Юни 17, 2018, 07:02:26 pm »
Нептун е в 7-ми, което не е ок за този който тълкува картата. Може и да те заблуждавам, понеже аз не умея да разчитам все още хорари.

Моля се, да се прибере скоро! Като беше малък моя котарак на няколко пъти е падал. Единия път го нямаше 5 месеца, но накрая се намерихме в градинката до блока. Не съм спирала да го търся всяка вечер, като го виках поименно. Разпитвах и всички коткари в района, дали не са го виждали.  Дано скоро и вие се намерите, знам колко е трудно и ти съчувствам.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1078 -: Юни 17, 2018, 07:20:35 pm »
Според мен, щом последният аспект на Луната е положителен, би трябвало добре да се развият събитията. Успех и дано го намерите скоро!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1079 -: Юни 17, 2018, 07:39:47 pm »
Жив ли е Х (едното ни коте)?

Въпросът е зададен в сегашно време.
Луната тъкмо е влязла в знака и няма разходящи аспекти в този знак.
Така може да се приеме, че нищо смъртоносно все още не му се е случило.
Не мисля, че е мъртво, но е на място, където трудно бихте го открили.
Има вероятност да попадне в добри ръце. Малко е под въпрос дали ще се върне сам при вас.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui