Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1035197 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6930 -: Август 27, 2018, 01:05:12 pm »
Качи и снимки, за да има "търговски" вид. Хем да се види, че е хубаво кученцето, хем да гледа тъжно.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6931 -: Август 27, 2018, 01:06:56 pm »
Меркурий и градуса на десцендента са в антисия в рамките на градус.

За антисия не бих отпуснала едноградусова орбиса – 16 и 17 градус. Ако и двете са в 16 и нещо или 17 и нещо - да.
Бих посъветвала да не се използват техники, от които не се разбира. По-добре да не се използват и да се кара с познатия и изпробван инструментариум.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6932 -: Август 27, 2018, 01:14:02 pm »
Качи и снимки, за да има "търговски" вид. Хем да се види, че е хубаво кученцето, хем да гледа тъжно.  ;)

Сложила съм снимка. Пиша и звъня наред, дотук всички с които се свързах, отказват, нямат места  :(


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6933 -: Август 27, 2018, 01:21:17 pm »
Сложила съм снимка. Пиша и звъня наред, дотук всички с които се свързах, отказват, нямат места  :(

Чакай Мрас да се задвижи. Сега е стационарен, може и затова да удряш на камък. Сигнификаторът на кученцето е в застинало, статично положение. И все пак е в кардинален знак, не е като да е във фиксиран.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6934 -: Август 27, 2018, 01:30:48 pm »
Чакай Мрас да се задвижи. Сега е стационарен, може и затова да удряш на камък. Сигнификаторът на кученцето е в застинало, статично положение. И все пак е в кардинален знак, не е като да е във фиксиран.

Проблемът е, че не мога да чакам повече, довечера ще се наложи да я пусна, не смогвам с разходите по хотела, отделно разходите по лечението не бяха малко и ми идва изнанагорно вече

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #6935 -: Август 27, 2018, 01:31:31 pm »
Тук не става въпрос за стандартни аспекти, за да отпускаме или не по наше усмотрение орбис извън знака. Като средно отстояние от лятното и зимното слънцестоене, единственото правило за антисия е да влиза в рамките на градус.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6936 -: Август 27, 2018, 01:36:22 pm »
Освен това антисията е вторична техника. Когато по основни техники няма потвържение, антисията не променя тълкуването.
В случая Меркурий дори няма отношение към въпроса – пита се за майката и бащата. Вчера, между другото, се чудех как да разграничим сигнификаторите на биологичните родители от тези на осиновителите, те минават по 4-10 дом в хорара. Ако се разгледат и триплицитетните управители, Меркурий евентуално би могъл да има връзка с осиновителката, която замества биологичната майка. Но това са само предположения, не съм много сигурна /обикновено колкото по-малко знае човек, толкова по-категорично го твърди  ;D/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6937 -: Август 27, 2018, 01:40:44 pm »
Проблемът е, че не мога да чакам повече, довечера ще се наложи да я пусна, не смогвам с разходите по хотела, отделно разходите по лечението не бяха малко и ми идва изнанагорно вече

Не знам какво да те посъветвам в такава ситуация, това е много неприятно решение.
Не можеш ли да помолиш някакви приятели или познати за временен подслон поне? Нямаш ли познати с вила или къщичка на село? Баби, дядовци, други възрастни роднини? Като опция можеш да помолиш и в тематичните фейсбук групи за временен подслон, щом няма желаещи за осиновяване. Акцентирай на "временно решение".

В крайна сметка, ако не се получи, може би това е урокът – да се научим да пускаме, да не задържаме и да даваме свобода на същества, към които сме се привързали.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6938 -: Август 27, 2018, 01:47:13 pm »
Не знам какво да те посъветвам в такава ситуация, това е много неприятно решение.
Не можеш ли да помолиш някакви приятели или познати за временен подслон поне? Нямаш ли познати с вила или къщичка на село? Баби, дядовци, други възрастни роднини? Като опция можеш да помолиш и в тематичните фейсбук групи за временен подслон, щом няма желаещи за осиновяване. Акцентирай на "временно решение".

В крайна сметка, ако не се получи, може би това е урокът – да се научим да пускаме, да не задържаме и да даваме свобода на същества, към които сме се привързали.

Никой не я иска  :( Милата няма късмет. Личи си, че е била домашно куче, но е била изхвърлена, сега за втори път ще и се случи, а не знам какво друго да напрявя  :(
Не съм привързана, точно поради тази причина избягвах физически контакт с нея, защото привържа ли се край, няма да мога да се разделя с нея

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6939 -: Август 27, 2018, 01:55:41 pm »
Уффф... Можеш ли да изчакаш поне до утре? Марс да се задвижи, Луната да направи секстил с него. Сега рискуваш да вземеш решение в състояние на емоционален афект, притисната от обстоятелствата. 
Сигнификаторът на кученцето не е добре поставен и не е добра планета. Сега ще видя и часовия управител, но той не е магическа пръчица.

Час на Слънце, втори управител на кученцето – по триплицитет. Обаче за съжаление то вече е напуснало знака на своята сила, сега няма есенция. И рецепция по падение с теб /Венера/ – ти наистина не можеш да го задържиш.
« Последна редакция: Август 27, 2018, 01:59:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6940 -: Август 27, 2018, 01:58:37 pm »
Уффф... Можеш ли да изчакаш поне до утре? Марс да се задвижи, Луната да направи секстил с него. Сега рискуваш да вземеш решение в състояние на емоционален афект, притисната от обстоятелствата. 
Сигнификаторът на кученцето не е добре поставен и не е добра планета. Сега ще видя и часовия управител, но той не е магическа пръчица.

До утре мога, ама наистина нямам възможност да продължавам да я държа там.
Днес отидох да плащам, последната сметка беше 520лв, без да коментирам предишните

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6941 -: Август 27, 2018, 02:22:32 pm »
Ще намеря ли дом на кучето?
Намерихме я преди три месеца, полу жива, полу умряла, от тогава е на хотел във ветеринарна клиника, но вече финансово почвам да изнемогвам, излекувана е, но хотелските разходи не са малко. Варианта е днес да я върна обратно на улицата, а там я обричам на смърт и ми се къса сърцето
Кучето е оп Марс, екзалтиран по знак, управлява също 2д на кучето, който показва неговото физическото състояние, както и твоя 2д- разходите, които имаш за неговото бавно възстановяване. Ще се разделиш с него, няма да се скита по улиците, ще успееш да му намериш дом, докато е в клиниката, нужно е повече обяви да разпространиш с негови снимки.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6942 -: Август 27, 2018, 06:58:05 pm »
Намерих осиновители   :)
Изглеждат добри хора и че ще се грижат добре за нея. Сега трябва да намеря как да я закарам до тях, че колата на сестра ми се развали, а аз не шофирам. И дано нещо не се обърка, че те в момента не са в България, ще се върнат след 2 седмици, до тогава ще я гледат родителите на момичето.
« Последна редакция: Август 27, 2018, 07:10:31 pm от Satin »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6943 -: Август 27, 2018, 07:06:29 pm »
Намерих осиновители   :)
Изглеждат добри хора и че ще се грижат добре за нея. Сега трябва да намеря как да я закарам до другия тях, че колата на сестра ми се развали, а аз не шофирам. И дано нещо не се обърка, че те в момента не са в България, ще се върнат след 2 седмици, до тогава ще я гледат родителите на момичето.
Много се радвам, че си намерила хора за кученцето!!!  :clap:
Днес говорих с нашите, те са навиха за куче, обаче казаха, че искат малко кученце, което няма да порасне на големина и което да е на няколко месеца, за да могат тепърва да го учат, понеже е по-лесно. Нямаме и особени финансови възможности. Не държат на порода, но държат на горните две неща.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6944 -: Август 27, 2018, 07:09:14 pm »
При стационарен Марс паднах отново с колелото, съвсем нелепо, в близост до нас, заради дъжда.  ??? Видях, че каплите са леко криви, друго не видях, да има, може би спирачките опираха повече. Доколкото гледах, рамката и вилката са ок (те са най-важни). Утре сутринта ще го занеса на ремонт. По хорара вижда ли се има ли някакви по-сериозни поражения?
Тези дни хем внимавах и пак стана беля. То човек вече никъде да не излиза...