Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 108969 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на възлите
« Отговор #30 -: Март 24, 2014, 05:32:09 pm »
Съгласна със Стар
Но съм виждала и реални хора да се появяват

Е тва чакам и аз... с тези лунации сега в 1-7 и АЦ-ДЦ.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на възлите
« Отговор #31 -: Юни 03, 2014, 04:36:56 pm »
Съгласна със Стар
Но съм виждала и реални хора да се появяват
Така е:)
Когато се роди дъщеря ми, в картата на мъжа ми тр.нодална ос/1-7/ е в квадрат с натална /4-10/ + тр.хирон на Асц.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на възлите
« Отговор #32 -: Юни 03, 2014, 05:27:16 pm »
Така е:)
Когато се роди дъщеря ми, в картата на мъжа ми тр.нодална ос/1-7/ е в квадрат с натална /4-10/ + тр.хирон на Асц.

Голям зор е видял :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #33 -: Юни 03, 2014, 05:34:11 pm »
Голям зор е видял :)

Papyyyyyyyy,

 :012: :13: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на възлите
« Отговор #34 -: Юни 03, 2014, 06:52:36 pm »
Зор,не зор ,това е положението :)
След няколко месеца пак му предстои същия аспект/без хирона на АЦ/ + транзитни Уран и Плутон съответно на ИЦ и ДЦ- тогава какво ли чудо ще е ?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на възлите
« Отговор #35 -: Юни 03, 2014, 07:11:22 pm »
Най-много къща или кола да си купите/продадете

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на възлите
« Отговор #36 -: Юни 03, 2014, 09:01:54 pm »
Понеже темата пак е излязла на дневен ред  :) - споделете опит за транзитен юлв върху слънце..
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на възлите
« Отговор #37 -: Юни 03, 2014, 09:10:42 pm »
Флора, бях писал тук преди за този транзит, не си спомням в коя тема - беше свързано с край и кулминация на събитие случило се преди година и половина, две.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #38 -: Юни 03, 2014, 10:17:53 pm »
Понеже темата пак е излязла на дневен ред  :) - споделете опит за транзитен юлв върху слънце..

Ще реагираш агресивно ,защото няма да имаш възможност за съзнателен  избор ,в смисъл ще си в позицията на съобразяващ се.
Ще се разделиш с някой ,който те води ,за да се срещнеш с някой ,който не си избрала преди време .
Навиците ти ,начинът ти на живот,изразяването ти ,може да ти покажат,че по някакъв начин са в ущърб на здравето ти ,водещи до намалени тонус,жизненост .

И спецификата ,ще е в натала ти -къде ,защо ,с кой се случва в периода. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #39 -: Юни 03, 2014, 10:26:56 pm »
При мен към средата на август, северния възел ще съвпадне с ИС. Този съвпад какви събития носи? ::)
Малко преди това ще направи тригон с наталния във водолей ,който е в съвпад  с ДС.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на възлите
« Отговор #40 -: Юни 03, 2014, 10:27:18 pm »
Цитат
Ще се разделиш с някой ,който те води ,за да се срещнеш с някой ,който не си избрала преди време .

Като допълнение към това, което споделих по горе - в това се изразяваше кулминацията, когато бе налице при този транзит при мен, в изборът  :) .
Рени го е обяснила по-добре :) .


Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на възлите
« Отговор #41 -: Юни 03, 2014, 10:54:33 pm »
Ще реагираш агресивно ,защото няма да имаш възможност за съзнателен  избор ,в смисъл ще си в позицията на съобразяващ се.
Ще се разделиш с някой ,който те води ,за да се срещнеш с някой ,който не си избрала преди време .
Навиците ти ,начинът ти на живот,изразяването ти ,може да ти покажат,че по някакъв начин са в ущърб на здравето ти ,водещи до намалени тонус,жизненост .

И спецификата ,ще е в натала ти -къде ,защо ,с кой се случва в периода. :)


Леле, Рени, страшно попадение. Едно към едно си описала цялата ситуация,  в която тъна в момента  :012: Значи наистина се усещам, че не мога да напрвая избор, знам какво трябва да е , но се налага да се съобразявам с обстоятелства и това просто е ужасно, защото усещам как вървя срещу себе си ( да не звучи като оплаквачка), но и този голям кръст ми разказа играта, плюс уран в момента в почти точен квадрат с асц, марс прави всички възможни квадрати, прогресивната луна все още в 12-ти, лунно затъмнение на рождения ден и тн, да не изброявам... А аспекта още дори не е точен , на 2 гр е от точен съвпад. Слънцето ми е У 2, 3 и е в съвпад с раху. Значи най-гадното е , че в същиямомент имам обрат на възлите, което така или иначе си е криза. И наистина започна да се отразява и на физическото ми състояние- от няколко месеца обриви , главоболия, сега инервен стомах.... Искам да се маха вече тоя възел от там  :91:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #42 -: Юни 03, 2014, 11:13:24 pm »
Flora,използвай периода ,да се сетиш ,какво още от особеностите на Овен,не си изразила досега и чрез тях релаксирай ,т.е. направи ги свое хоби ,любимо занимание и евентуално във времето да ги превърнеш в свое занимание,да ги "продадеш" ,в ссмисъл като идея ....Това е все едно момент,в който леко се дръпваш назад ,за да се засилиш към новото и понеже ти си Овен ,ти е трудно да разбереш ,кому е нужен този "нисък старт" ,след като човека от много отдавна се е изправил. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на възлите
« Отговор #43 -: Юни 04, 2014, 12:06:20 am »
Flora,използвай периода ,да се сетиш ,какво още от особеностите на Овен,не си изразила досега и чрез тях релаксирай ,т.е. направи ги свое хоби ,любимо занимание и евентуално във времето да ги превърнеш в свое занимание,да ги "продадеш" ,в ссмисъл като идея ....Това е все едно момент,в който леко се дръпваш назад ,за да се засилиш към новото и понеже ти си Овен ,ти е трудно да разбереш ,кому е нужен този "нисък старт" ,след като човека от много отдавна се е изправил. :)

Reni, май сме на една вълна, добре си го казала. Точно това се опитвам да направя. От няколко месеца ми идват страхотни идеи, но не могада ги реализирам засега поради липса на време и финанси и така си остават малко във въздуха. Но мисля, че все някога ще им дойде и на тях ред. А иначе овена , нали си е кардинално животинче , все иска свобода и да не му се заповядва, да води парада той. Засилката, която взимам сега е доста голяма, ама дано по-бързо чуя изстрела на старта
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #44 -: Юни 04, 2014, 12:13:16 am »
Reni, май сме на една вълна, добре си го казала. Точно това се опитвам да направя. От няколко месеца ми идват страхотни идеи, но не могада ги реализирам засега поради липса на време и финанси и така си остават малко във въздуха. Но мисля, че все някога ще им дойде и на тях ред. А иначе овена , нали си е кардинално животинче , все иска свобода и да не му се заповядва, да води парада той. Засилката, която взимам сега е доста голяма, ама дано по-бързо чуя изстрела на старта

Това му е хубавото сега ,че не можеш да ги реализираш ,защото ще са нерентабилни ,"въздух под налягане"-само ги осмисляй и ги визуализирай ,чрез въображението си и когато настъпи момента -старт!
Задавала ли си си въпроса ,защото по картинките Овенът е със силно завити рога и то в каква посока ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“