Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 261636 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1830 -: Август 20, 2018, 11:42:42 am »
Меркурий кога излиза от сянката на ретроградие?
В таблицата за ретроградни планети, която публикувах наскоро в полезни статии и линнкове, е отбелязана втора стационарна фаза, че приключва на 2 септ. , а на мене ми се налага да сменя паспорта понеже видях, че срока му изтича на 19-ти септ., а малко преди това ще пътувам, така че сега е момента да започна да го правя. Бързата поръчка е скъпичка, заслужава ли си да давам повече пари, за да избегна сянката на ретро Мерка?  :012:
« Последна редакция: Август 20, 2018, 11:45:25 am от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1831 -: Август 20, 2018, 12:04:16 pm »
Бързата поръчка е скъпичка, заслужава ли си да давам повече пари, за да избегна сянката на ретро Мерка?  :012:
Мисля, че не е нужно да чакаш чак толкова, но гледай на Луната да ѝ предстоят само хармонични сходящи аспекти, също така по възможност да има сходящ хармоничен аспект с Меркурий и да е намаляваща (за да приключи по-бързо смяната на паспорта).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1832 -: Август 20, 2018, 12:55:14 pm »
Мисля, че не е нужно да чакаш чак толкова, но гледай на Луната да ѝ предстоят само хармонични сходящи аспекти, също така по възможност да има сходящ хармоничен аспект с Меркурий и да е намаляваща (за да приключи по-бързо смяната на паспорта).
Благодаря, Весо! То над табличката е отбелязано кои дейности възпрепятства ретро Меркурий, не е добре за нова дейност, подписване на договори, но в случая е подмяна- няма да правя нов паспорт за пръв път :) Тр. Юпитер в момента е върху моя У3 в 3д, точно навреме за межд. паспорт  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1833 -: Август 20, 2018, 01:10:51 pm »
То ако вземеш и сенките да избягваш, отидЕ цялата година...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1834 -: Август 20, 2018, 07:26:37 pm »
То ако вземеш и сенките да избягваш, отидЕ цялата година...
подадох заявление за подмяна, този път по-добре излязох на снимката, отпреди 5г.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1835 -: Август 20, 2018, 07:52:04 pm »
подадох заявление за подмяна, този път по-добре излязох на снимката, отпреди 5г.
Браво! Дано се справят бързо с подмяната!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1836 -: Август 27, 2018, 07:44:52 pm »
Поръчах телефона последният ден на стационарната фаза пристигна на 1 ден от директния ход и все още не може да задействаме слушалката  :012:  Може и да се окаже, че въобще е нямало проблем със старата слушалка, а с тел линия. Утре ще дойдат техници от виваком да уточнят-премахнат повредата .Та може и да се окаже ненужен разход за нова слушалка и 2-3 месеца плащане на такси към виваком без ползване на услуга, защото не е бил повреден телефона. Абе за храна на астро клишар-класиците  класическа случка  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1837 -: Ноември 20, 2018, 04:23:08 pm »
Днес се бъгна месинджъра на Фейсбук - типично да се срине точно по ретро Меркурий.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1838 -: Ноември 20, 2018, 04:56:42 pm »
Аз като по поръчка ,два дни пак се занимавам с инсталиране и деинсталиране на програми, не знам как все се случва, точно по ретро Мерк да ме налягат такива неизбежни активности .Очите ми станаха на палачинки и мозъкът ми се заглади, докото напасна точнитe работещи  :017: програми от замундите. Лично мен, това много ме изтощава .

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1839 -: Ноември 20, 2018, 05:40:28 pm »

Аз пък забравих вчера да сложа 2 броя  от един продукт, вместо това сложих 1. И сега за моя сметка изпращам :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1840 -: Ноември 20, 2018, 06:00:03 pm »
Имам нужда от помощ, братовчедка ми трябва да уговори издръжката и развода си, но се притеснява ,че мъжът й ще я прецака, като по-хитър ,а и бракът им е сключен в неговата държава. Това е същата особа, за която писах в темата за затъмненията ву Венерата й, преди дни претърпя втора операция ,за две седмици, но сега сериозно; помощ кога мислите че е добре за финализиране и финансово договаряне на развода ?Мога да дам и негови данни на лични, все пак да запазя някаква дискретност .Пита тази седмица четвъртък петък или началлото на декември има официална среща и ли януари .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1841 -: Ноември 20, 2018, 06:16:53 pm »
Това е неговата с транзити+прогресии и неизвестен час на рд, аз не съм го гледала още . Понеже вчера повдигнахте темата за цикъла Марс/ Юпитер, на него е започнал върху Венерата му ..
« Последна редакция: Ноември 20, 2018, 06:21:41 pm от Ребека »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1842 -: Ноември 20, 2018, 06:28:09 pm »
Търговците не са избрали 23 ноември като добро време за промоцията на годината.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1843 -: Ноември 20, 2018, 06:32:22 pm »
Като че ли не е добре да забавя ,защото някак той ще се енергизира след троен възврат -слънчев, марсов и венерин ,а сега ако гледаме Венера за нейн диспозитор, докато все още е на трон ,преди да влезe в негово владение да действа. Тя иска да стане доброволно споразумение му двамата, не чрез официалните им представители .Въобще ретро Мерк ок ли е за тоя работа освен специфичната позиция на Венера  :017:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1844 -: Ноември 20, 2018, 06:35:00 pm »
Търговците не са избрали 23 ноември като добро време за промоцията на годината.  :012:
Питаш ли ме, кво ми е черно пред очите ,като от всякъде летят брошури с черен петък, а на мен ми е пълен мрак в джоба черно от сутрин до здрач :012: