Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621725 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4470 -: Юли 21, 2018, 09:20:50 am »

Аааа , утре ще гледам тая карта под лупа. Убягва ми нещо тук ....

Ако трябва да изтегля още с конкретен въпрос? Ти ми кажи.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4471 -: Юли 22, 2018, 01:45:32 am »
 Тегли направо въпрос - Какво ще се случи с работата ми в бъдеще ? 5 карти и дай да видим. Като ми кажеш и картата ти на цепене.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4472 -: Юли 22, 2018, 10:45:36 am »
Тегли направо въпрос - Какво ще се случи с работата ми в бъдеще ? 5 карти и дай да видим. Като ми кажеш и картата ти на цепене.
Здрасти,
Изтеглих, но в нета няма карта за цепене. Това успях да изтегля, при зададения въпрос. Дано е достатъчно.

Ситуацията
1.Паж чаши
Основата на проблема
2.Крал чаши-обърната
Миналото
3.Паж мечове-обърнат
Бъдеще
4.Кралица жезли
Вашите цели
5.Кралица пентакли
Подсъзнателно влияние
6.Дяволът
Съвет
7.Четворка пентакли
Външни влияния
8.Петица жезли
Надежди
9.Шестица чаши
Резултат
10.Шестица мечове
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4473 -: Юли 23, 2018, 11:59:22 pm »
Здрасти,
Изтеглих, но в нета няма карта за цепене. Това успях да изтегля, при зададения въпрос. Дано е достатъчно.

Ситуацията
1.Паж чаши
Основата на проблема
2.Крал чаши-обърната
Миналото
3.Паж мечове-обърнат
Бъдеще
4.Кралица жезли
Вашите цели
5.Кралица пентакли
Подсъзнателно влияние
6.Дяволът
Съвет
7.Четворка пентакли
Външни влияния
8.Петица жезли
Надежди
9.Шестица чаши
Резултат
10.Шестица мечове

По принцип не вярвам на интернет подредбите, но ще тълкувам, пък да видим какаво ще стане.
Ако това е подредба Келтски Кръст и 10-та позиция е отговора на въпроса, по тия карти ти ще напуснеш работа по свое желание или ще се дистанцираш, защото 6м дава тръгване, но не завинаги.
И виж на 6та позиция е Дяволът отново, значи ти доста ще се терзаеш. То честно да ти кажа няма какво да тълкувам другите карти, че няма смисъл.
Трябва да ми дадеш обратна връзка до 3-4 месеца да видим дали наистина така се е случило.
Благодаря за книгата и успех с работата <3

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4474 -: Юли 24, 2018, 05:04:43 pm »
По принцип не вярвам на интернет подредбите, но ще тълкувам, пък да видим какаво ще стане.
Ако това е подредба Келтски Кръст и 10-та позиция е отговора на въпроса, по тия карти ти ще напуснеш работа по свое желание или ще се дистанцираш, защото 6м дава тръгване, но не завинаги.
И виж на 6та позиция е Дяволът отново, значи ти доста ще се терзаеш. То честно да ти кажа няма какво да тълкувам другите карти, че няма смисъл.
Трябва да ми дадеш обратна връзка до 3-4 месеца да видим дали наистина така се е случило.
Благодаря за книгата и успех с работата <3
Благодаря ти!
По принцип не мисля и не искам да напускам .А реално какво ще стане , ще видим.
Поздрави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4475 -: Август 06, 2018, 11:26:00 pm »
Изтеглих си карти за месец август
РИЦАР ЧАШИ                      ПАЖ ПЕНТАКЛИ        АСО ПЕНТАКЛИ
Ще ми помогне ли някой с тълкуването
Не са теглени онлайн.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4476 -: Август 06, 2018, 11:53:59 pm »
Хубав месец те очаква!
Ще получиш новини от мъж и ще има някакво развитие. Финансови постъпления, неочаквана развръзка и подарък! Успех :58:

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4477 -: Август 07, 2018, 01:15:18 am »
Изтеглих си карти за месец август
РИЦАР ЧАШИ                      ПАЖ ПЕНТАКЛИ        АСО ПЕНТАКЛИ
Ще ми помогне ли някой с тълкуването
Не са теглени онлайн.

За любов би трябвало да покажат някой, който харесваш  и с който нещата са в началото, но все още няма да са се стабилизирали. Може да има джиджибиджи, обаче през август все още няма да са стабилни тези отношения. Но това не означава че няма да има развитие по-нататък.

За работа би трябвало да показва че има проект върху който работиш и ще жънеш успехи, а този проект те прави истински щастлива. Има какво да се работи, има какво да се случва и всичко изглежда позитивно.

Генерално аз бих казала че този месец ще е изпълнен с радости, срещи с приятели и много случващи се неща. А бе хубав месец.

Незнам на какво си цепила, а и генералните въпроси с Таро са малко пързалка, така че няма да е лошо да питаш конкретно за любов ли, за пари ли, за емоции ли ...

Ама ще видим. Не са лоши картите. Но само да ти кажа че Асо Пентакли, ако очакваш че за любов е силна карта - не е ! Тя показва ще се случват неща, но те не са достатъчно добре стъпили на основа, а и не създават основа. Основа създава Паж Пентакли, ако след това му се даде шанс за развитие. А Кралицата Пентакли е вече създадена връзка на стабилни основи, която трудно се разбутва.  Та така. Успех !

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4478 -: Август 08, 2018, 10:12:37 am »
Благодаря ви много за вниманието, Entice  и Romantica :58:
Въпросът ми беше какво ще ми донесе месец август в общ план.
И на мен картите ми се виждат хубави.За Асо Пентакли на трета позиция съм чела ,че може да донесе сбъдване на мечтите .
За юли месец си бях теглила пак три карти.Спомням си само последната-10 Жезли.Честно казано си бях като човека на картинката -претрупана с хиляди ангажименти и уморена .
Дано този месец ми донесе дамо положителни емоции O:-)

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4479 -: Август 08, 2018, 05:19:22 pm »
Благодаря ви много за вниманието, Entice  и Romantica :58:
Въпросът ми беше какво ще ми донесе месец август в общ план.
И на мен картите ми се виждат хубави.За Асо Пентакли на трета позиция съм чела ,че може да донесе сбъдване на мечтите .
За юли месец си бях теглила пак три карти.Спомням си само последната-10 Жезли.Честно казано си бях като човека на картинката -претрупана с хиляди ангажименти и уморена .
Дано този месец ми донесе дамо положителни емоции O:-)

Сбъдване на мечти ама в лайт вариант и не за дълго. Освен това АП ми е излизала за наличието на друга жена. Аз не я харесвам защото начина по който се чувстваш когато се случи е сякаш си нарушила манджата,  хапнала си един , два пъти и са ти я взели под носа. Не е ок.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4480 -: Август 12, 2018, 10:09:33 pm »
Карти за август,които изтеглих са Кралица Пентакъла/9пентакли/крал мечове.Може ли някакви предположения,този Крал меч какво иска да каже
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4481 -: Август 13, 2018, 11:11:05 am »
Карти за август,които изтеглих са Кралица Пентакъла/9пентакли/крал мечове.Може ли някакви предположения,този Крал меч какво иска да каже

Сега си спомням че като съм теглила за месеца по 3 карти и са ми показвали по периоди.
ДП може да показва че ще имаш спокойна семейна среда или ще имаш успех в бизнеса за първия период. Втория период пак може да покаже 2 значения - или да си купуваш неща за себе си или дома или да очакваш нещо да се случи , ама всъщност да се замени с нещо друго, или нещо да получиш ама да не получиш това а нещо друго в замяна.
Третия период е КМ , който често си показва мъжка фигура вземаха решение, което се е налагало да се вземе след продължително мислене.
По принцип 3 карти за месеца или ше опишат една случка, или периода по периоди ... най- често е периоди.
Ако обаче имаш конкретно питане - питай че тия генерални гледания не дават много инфо.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4482 -: Август 13, 2018, 07:19:50 pm »
Еми интересува ме личния живот принципно най-вечеЩе има ли някаква промяна в следващият един месец.Изтеглих:рицар Пентакъла/обесения/7жезли.Мисля,че не, препятствия
« Последна редакция: Август 13, 2018, 07:23:19 pm от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4483 -: Август 13, 2018, 11:26:03 pm »
Еми интересува ме личния живот принципно най-вечеЩе има ли някаква промяна в следващият един месец.Изтеглих:рицар Пентакъла/обесения/7жезли.Мисля,че не, препятствия

Извинявай че ще те поучавам, ама Таро са си специфични и са много капризни от към начина на задаване на въпроси.
Ако си задала въпрос с Да/Не , картите могат да променят значенията си в 3та позиция.
Ти каква промяна очакваш, по-добре директно задай въпрос - Ще започна ли любовна връзка ? Ще се съберем ли с еди кой си ? Или понякога е по-добре да се зададе въпрос и да се направи голяма подредба за да се видят повече детайли. Келтски кръст е уникално точен.

Ако въпроса, който си задала е - Ще имам ли промяна в любовният си живот през месец Април ? Отговорът е не, защото ти самата ще се държиш на дистанция и пазиш себе си от човека ли, от хората ли - незнам. Но по тези карти по РП се вижда че ти чакаш тази промяна от дълго време, и по Обесеният показва че ти нищо и не можеш да направиш. Върха е че или ти самата се пазиш също , или човека който харесваш пази умишлена дистанция от теб.
Просто трябва да си по-конкретна във въпросите за да ти се дадат конкретни отговори.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4484 -: Август 31, 2018, 08:52:43 pm »
За любов би трябвало да покажат някой, който харесваш  и с който нещата са в началото, но все още няма да са се стабилизирали. Може да има джиджибиджи, обаче през август все още няма да са стабилни тези отношения. Но това не означава че няма да има развитие по-нататък.

За работа би трябвало да показва че има проект върху който работиш и ще жънеш успехи, а този проект те прави истински щастлива. Има какво да се работи, има какво да се случва и всичко изглежда позитивно.

Генерално аз бих казала че този месец ще е изпълнен с радости, срещи с приятели и много случващи се неща. А бе хубав месец.

Незнам на какво си цепила, а и генералните въпроси с Таро са малко пързалка, така че няма да е лошо да питаш конкретно за любов ли, за пари ли, за емоции ли ...

Ама ще видим. Не са лоши картите. Но само да ти кажа че Асо Пентакли, ако очакваш че за любов е силна карта - не е ! Тя показва ще се случват неща, но те не са достатъчно добре стъпили на основа, а и не създават основа. Основа създава Паж Пентакли, ако след това му се даде шанс за развитие. А Кралицата Пентакли е вече създадена връзка на стабилни основи, която трудно се разбутва.  Та така. Успех !
Да дам обратна връзка за отминалия месец.Оказа се права ,месецът беше изпълнен със срещи с приятели,забавления и пътешествия.В последният момент се реших на една почивка в чужбина и после на една в бг.Общо взето месец изпълнен с отмора и приятни преживявания.
А днес си изтеглих следните карти
Първият въпрос е ,дали даден човек ще ме потърси.С него се събирахме и разделяхме много пъти и честно казано му загубих доверие ,но имам някакво странно чувство ,че отново ще ме потърси и ме е страх да не се поддам отново на сладките му приказки.
9 ЖЕЗЛИ                АСО  ЖЕЗЛИ              ИМПЕРАТРИЦА
Първата карта много точно описва моя страх и недоверие.С последна карта Императрица  е много вероятно да ме потърси и явно ще остана доволна от чутото :-\
Вторият въпрос е отново свързан с въпросния човек,дали ще подновим отношенията си
 
9  ЖЕЗЛИ           КОЛЕСНИЦА             РИЦАР  МЕЧ
И отново 9 жезли на първа позиция ,с рицар Меч накрая си мисля ,че това няма да стане и даже си мисля ,че ще приключим окончателно всяка комуникация.
Ще се радвам да чуя и странично мнение ,защото съм начинаеща с картите :17: