Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429701 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #930 -: Август 12, 2018, 11:41:31 pm »
По-добре опиши някакви характерни физически белези, жестове, нещо нетипично, забелязващо се
Ще попитам пак мъжът ми, но от неговите разкази в момента това е само като информация. Е виждала съм го веднъж, ще се опитам да го опиша. Но просто ни е много интересно поне асцендент и примерно разположение на планети и домове. Имам чувството, че този човек вижда мъжът ми в себе си, преди като млад. Само че мъжът ми е с много ниско его и искам да му докажа, точно обратното. Някак си да използваме астрологията, за да успее да се приспособи към характера на шефа си. Мъжът ми живее, за да работи-това му дава самочувствие.Сега му предстои много важен 7 дневен изложбен панаир в Германия и се е депресирал. Но искам много да му помогна да се успокои, защото там ще може да "блесне" и да види, че става за нещо.
Между другото не съм се похвалила за първият ми познат предсказателен радикс на една приятелка. Имаше дело, което и казах че ще спечели и тя вчера ми се похвали че го е спечелила с много добро обещетение-6 заплати. И ще я върнат на работа.Единственото което не спях е да и кажа точен месец, бях и казала края на юни до средата на юли, а то е в началото на август. Сега чакам други събития, при още два радикса към началото на септември.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #931 -: Август 13, 2018, 11:39:34 am »
Възможно е да е с асцендент Близнаци, МЦ във Водолей, и Юпитер в 9ти дом във водолей (работи само с чужденци) и така Десц.Стрелец -всякакви връзки и договори в 7ми дом, Луна в Овен в 11ти дом, Меркурий в 6ти дом в скорпион..
Пускам една примерна негова карта. Доста е емоционален и имитира постоянно клиенти които са чужденци и как говорят на английски с акценти. Знам че е разведен родител с две момчета. А четох за Плутон в 5ти дом, че дава много силна творческа енергия на човек.Също така че имат огромно его.
Всичко е възможно, но така, както го описваш, не изглежда да е с Лилит в 8д и Прозерпина в 5д, които са там при АС Близнаци
При него СЛВ съвпада с Акумен, а ЮЛВ с Бетелгейзе - възлите също насочват за дейността на човек, както и МС
при МС Водолей- Уран У10 в 6д не го прави ръководител, а служител, а Сатурн в 1д ще му пречи да се изяви или това ще стане късно. Може да е с МС в Стрелец, Слънцето в 10д- ръководител, Меркурий в 9д в Скорпион- общува с чужденци, които одумва саркастично...
Външният вид на човек обикновено насочва към знака на АС
« Последна редакция: Август 13, 2018, 11:41:40 am от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #932 -: Август 13, 2018, 11:49:57 am »
Ще попитам пак мъжът ми, но от неговите разкази в момента това е само като информация. Е виждала съм го веднъж, ще се опитам да го опиша. Но просто ни е много интересно поне асцендент и примерно разположение на планети и домове. Имам чувството, че този човек вижда мъжът ми в себе си, преди като млад. Само че мъжът ми е с много ниско его и искам да му докажа, точно обратното. Някак си да използваме астрологията, за да успее да се приспособи към характера на шефа си. Мъжът ми живее, за да работи-това му дава самочувствие.Сега му предстои много важен 7 дневен изложбен панаир в Германия и се е депресирал. Но искам много да му помогна да се успокои, защото там ще може да "блесне" и да види, че става за нещо.
Между другото не съм се похвалила за първият ми познат предсказателен радикс на една приятелка. Имаше дело, което и казах че ще спечели и тя вчера ми се похвали че го е спечелила с много добро обещетение-6 заплати. И ще я върнат на работа.Единственото което не спях е да и кажа точен месец, бях и казала края на юни до средата на юли, а то е в началото на август. Сега чакам други събития, при още два радикса към началото на септември.

Мълчах си досега, щото не съм като някои хора да избълват първосигнално впечатления от непознати у форума:

Все шефове са ти в устата и все да се приспособяваш към тях. Имаш някакъв проблем с това да определяш кой е авторитет в живота ти, със собствената ти идентичност, място под слънцето и т.н.
Астрологията е на първо (и най-важно според мен) място за да опознаем себе си. Вярно, че опознаваме себе си като се оглеждаме в другите и в света около себе си, но ти не се оглеждаш. Ти търсиш метаморфоза, ама дали я търсиш на правилното място и защо точно там...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #933 -: Август 13, 2018, 12:07:10 pm »
Всичко е възможно, но така, както го описваш, не изглежда да е с Лилит в 8д и Прозерпина в 5д, които са там при АС Близнаци
При него СЛВ съвпада с Акумен, а ЮЛВ с Бетелгейзе - възлите също насочват за дейността на човек, както и МС
при МС Водолей- Уран У10 в 6д не го прави ръководител, а служител, а Сатурн в 1д ще му пречи да се изяви или това ще стане късно. Може да е с МС в Стрелец, Слънцето в 10д- ръководител, Меркурий в 9д в Скорпион- общува с чужденци, които одумва саркастично...
Външният вид на човек обикновено насочва към знака на АС
akruks, Благодаря ти. Ще поразровя още малко, за да не спамя тук, че май не се приемат добре въпросите ми.
Определено ме насочи много добре.

Мълчах си досега, щото не съм като някои хора да избълват първосигнално впечатления от непознати у форума:

Все шефове са ти в устата и все да се приспособяваш към тях. Имаш някакъв проблем с това да определяш кой е авторитет в живота ти, със собствената ти идентичност, място под слънцето и т.н.
Астрологията е на първо (и най-важно според мен) място за да опознаем себе си. Вярно, че опознаваме себе си като се оглеждаме в другите и в света около себе си, но ти не се оглеждаш. Ти търсиш метаморфоза, ама дали я търсиш на правилното място и защо точно там...
Terry,
Мисля че всички имат проблеми, но и фактът че търся решението им, е достатъчен показател че съм го осъзнала. Всеки може да пише във форума, но определено не мисля че ме познаваш достатъчно за да дадеш такъв коментар. Да, не съм стигнала до момента да опозная чрез астрологията себе си, но се опитвам да я опозная, чрез случващото се в момента на събитията, което лично аз приемам за много по-важно. Със Слънце съвпад Юпитер, мислиш ли че не се оглеждам, че даже и повече от това. Няма да се оправдавам или да се опитвам да променя мнението ти за мен, тъй като отново ще бъда грешно разбрана. И все пак тук съм за да се уча и да се "огледам", някой ден на увеличителното огледало под слънцето. Дали е шеф или друг човек, искам да знам и да разбера. И въпросите не са ми само за шефовете, но явно това е на преден план в момента и пред очите ти. Ей не знаех, че хората знаят още в началото на живота си всичко за себе си и си знаят мястото под слънцето.
P.S. нали за това е тема за начинаещи?  И ако под непознат имаш предвид шефа на мъжът ми, определено бих помогнала на човека до мен, да разреши проблемите си на емоционално ниво, вместо да пия кафенце с приятели в мола.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #934 -: Август 13, 2018, 12:22:55 pm »
Да си намериш центъра, ти пожелавам.

Един бонус от мен: понякога, даже доста често, проблемите се разрешават от само себе си.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #935 -: Август 13, 2018, 12:25:34 pm »
Да си намериш центъра, ти пожелавам.

Един бонус от мен: понякога, даже доста често, проблемите се разрешават от само себе си.
Terry, Благодаря ти за пожеланията. Опитвам се, но още съм босичка ;) Хубавите неща стават бавно, са казали. Аз не бързам. По-добре да си задавам тъпите въпроси и да си ги обяснявам след това.
Всичко е възможно, само практиката и времето ще покаже, кое ще се реши.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #936 -: Август 14, 2018, 07:00:45 pm »
 По ония тълкувания според накшатрата на луната пурнавасу от низшите или от висшите касти е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #937 -: Август 14, 2018, 08:09:11 pm »
« Последна редакция: Август 14, 2018, 08:16:30 pm от starinthenightsky »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #938 -: Август 14, 2018, 08:12:57 pm »
Иначе Пунарвасу се води юпитерова, от по-добрите. Но повечето представители на накшатрата, които познавам, са или търговки, или занаятчии някакви /фризьорки/. Само един юрист, не особено добър /без адвокатска правоспособност/. А на теория се води учена, интелектуална накшатра.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #939 -: Август 14, 2018, 08:29:11 pm »
Това от какво зависи Луната или Ац-то да е там и кои градуси е тази накшатра ?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #940 -: Август 14, 2018, 08:40:25 pm »
Много хубави линкове, благодаря!

Само че пак не намирам връзката, а Лили май беше споменавала за това - че от накшатрата на луната се определя кастата. Може пък и да бъркам.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #941 -: Август 15, 2018, 11:00:29 pm »
Здравейте,
Съжалявам че ви прекъсвам темата на разговор, но някой би ли ми помогнал със следното нещо.
Имате ли наблюдения какъв знак и планета би могло да има в радикса на човек, който мисли с най-малките детайли и винаги гледа да е в крак с бъдещите технологии на работното си място. Или за да го опиша по-правилно-мъж, който има собствен бизнес с авточасти, и е много успешен със слънце в стрелец ( не знаем точен час на ражане), има усет и за най-малкия детайл, и обновява софтуера си, за да успее да е в крак с технологиите и е казал че това е бъдещето.
Със сигурност е свързан с водолей/уран. Като според датата и мястото на раждане е възможно да има или Луна в Риби или в Овен. Слънцето е Стрелец, Меркурий е в Скорпион, Венера в Козирог,Марс в Овен, Юпитер във водолей,Сатурн в рак, Уран и Плутон във везни, Нептун в стрелец в съвпад със слънцето.

Фортунадес, според мен е с АС Дева. Още като прочетох ми светнаха Уран за технологиите и новостите, и Дева за детайлите. После видях, че и Акрукс е дала такова предположение.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #942 -: Август 20, 2018, 05:57:57 pm »
Фортунадес, според мен е с АС Дева. Още като прочетох ми светнаха Уран за технологиите и новостите, и Дева за детайлите. После видях, че и Акрукс е дала такова предположение.
Още разучаваме.

Исках да ви попитам нещо, тъй като напоследък се чувствам много зле психически, кои аспекти, планети , прогресии предразполагат към такова неразположение-тревожност и депресия, съпроводено с паник атаки и внезапен рев? До сега не ми се е случвало да си призная и не знам какво става.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #943 -: Август 20, 2018, 06:38:00 pm »
Fortunades, дано ти е полезна тази статия. Не се оставяй на тези състояние, прави неща които те зареждат положително. Ако си претоварена с монотонни ежедневни дейности, може би е време за промяна. Грижи се повече за себе си.

https://astrologyreiki.com/blog/astrological-instruction/astrological-dynamics-of-depression/

http://www.shrivinayakaastrology.com/healthastrology/astroreme.html
« Последна редакция: Август 20, 2018, 06:42:26 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #944 -: Август 20, 2018, 06:51:21 pm »
Fortunades, дано ти е полезна тази статия. Не се оставяй на тези състояние, прави неща които те зареждат положително. Ако си претоварена с монотонни ежедневни дейности, може би е време за промяна. Грижи се повече за себе си.

https://astrologyreiki.com/blog/astrological-instruction/astrological-dynamics-of-depression/

http://www.shrivinayakaastrology.com/healthastrology/astroreme.html
Благодаря ти :* Ще ги прочета.
Не е нещо от сега случило се, а натрупано явно с годините и нещо го отключи. Сякаш някаква ръка ме стиска за гърлото или имам буца там. И най-неприятното е че се тревожа за всичко, постоянно.  Не съм мислила че ще го преживея. Ще видим в четвъртък съм на психиатър, тя какво ще каже.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.