Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562072 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2430 -: Ноември 07, 2018, 04:33:57 am »
Здравейте,скоро имах рожден ден и си пуснах нов солар.Ако някой има желание да го погледне ще съм му много благодарна :)
Здравей!През годината ти предстои пътуване у нас и в чужбина,обучения ще са приоритет,комуникации през интернет,с чужденци,преквалификация,чужди езици,посещения при специалисти,висши уч.заведения,концерти,общуване тайно,за забавление,възможно е някакви проблеми здравословни със зъби например,или пикочопроводни пътища.При лели/чичовци събитие,възможно е някаква интервенция.Ти си родена по пълнолуние във 2/8 нат.домове,вероятно имаш някакъв талант за печелене на пари,,насоченост към финанси,психология.9сол.дом в 6 нат.лъв,в работата ,ежедневието ,са възможни промени,преквалификация,работа с деца,наблягане на спорт,фитнес,пътуване за удоволствие.Предполагам финансово ще си добре,Уран в 5 сол.2нат.неочаквано може да спечелиш пари,да се влюбиш.Възможно е някакъв договор/сделка да сключиш през годината.Събитие при приятел/приятелка.Успех!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2431 -: Ноември 07, 2018, 08:32:19 am »
Али, според мен се очертава трудна година в отношенията с другите и работата. Заради сол Нептун на сол. мц и съвпадът на сол. плутон с нат. уран в седми сол дом като и Сатурн е там.
Вярвай в късмета и провидението защото Юпитер е в критичен градус и той ще дава разрешение на трудностите.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2432 -: Ноември 07, 2018, 11:13:37 am »
"Упр.на сол.асц Марс в 3 сол.дом водолей,ще има нерви,караници с партньор,спорове...марс сол.е на к8 нат.може да спорите за пари,или друго по 8 дом,ако имаш кола внимавай при шофиране,може да се наложи ремонт някакъв."
А защо Марс да е управител на сол. АС, не е ли Плутон, след като попада в скорпион сол. АС?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2433 -: Ноември 07, 2018, 11:31:41 am »
Марс е стария управител на скорпион и е хубаво винаги да се гледат и двата управителя на знаците, които имат такива.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2434 -: Ноември 07, 2018, 11:38:06 am »
Благодаря :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2435 -: Ноември 07, 2018, 11:55:07 am »
В солара ти има някои индикации за нещо, свързано с деца, но аз не съм сигурна за нова бременност. С тази балсамична соларна луна...малко вероятно и то само ако повтаря наталната лунна фаза, а тук случая не е такъв.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2436 -: Ноември 07, 2018, 02:16:53 pm »
Искренно се надявам да напълнея, поради така чаканата от мен бременност, дано има достатъчно индикации за това в тазгодишния ми солар/ от три години правим опити за второ дете/.  Този месец ни предстои и инвитро процедура може би това ще са парите похарчени за нещо по мен. Обнадеждена съм, че Нептун попада в 4 сол. дом, но ме притеснява Уран, който е в 5ти сол. Дано имаме късмет този месец и успеем, много е трудно да гледаш собствената си карта и да си обективен, особено като очакваш и желаеш нещо толкова силно.
Мисля, че ще имаш успешно ин-витро този месец, може да заченеш с повече от едно- сол. К8 е в Близнаци, а Уран в сол. 5д- очаквай неочакваното. Уран няма какво да те плаши, имаш го натално в 5д, а имаш вече едно дете.
Понеже Сатурн управлява второто дете, затова малко по-бавно става, но ще стане, имай вяра- в хармония е с екзалтираната ти Луна У1.
пп Нептун в 4-ти соларен е кофти, пазете дома си от кражба, наводнение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2437 -: Ноември 07, 2018, 03:51:46 pm »
"Упр.на сол.асц Марс в 3 сол.дом водолей,ще има нерви,караници с партньор,спорове...марс сол.е на к8 нат.може да спорите за пари,или друго по 8 дом,ако имаш кола внимавай при шофиране,може да се наложи ремонт някакъв."
А защо Марс да е управител на сол. АС, не е ли Плутон, след като попада в скорпион сол. АС?
Скорпион се упр.от Марс и Плутон,да,обаче Плутон няма да препуска през домовете,за разлика от Марс,така че обърни повече внимание на тази планета в кой сол./нат.дом влиза,какви аспекти прави с нат.сол.планети и т.н.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2438 -: Ноември 09, 2018, 01:38:57 pm »
Здравей!През годината ти предстои пътуване у нас и в чужбина,обучения ще са приоритет,комуникации през интернет,с чужденци,преквалификация,чужди езици,посещения при специалисти,висши уч.заведения,концерти,общуване тайно,за забавление,възможно е някакви проблеми здравословни със зъби например,или пикочопроводни пътища.При лели/чичовци събитие,възможно е някаква интервенция.Ти си родена по пълнолуние във 2/8 нат.домове,вероятно имаш някакъв талант за печелене на пари,,насоченост към финанси,психология.9сол.дом в 6 нат.лъв,в работата ,ежедневието ,са възможни промени,преквалификация,работа с деца,наблягане на спорт,фитнес,пътуване за удоволствие.Предполагам финансово ще си добре,Уран в 5 сол.2нат.неочаквано може да спечелиш пари,да се влюбиш.Възможно е някакъв договор/сделка да сключиш през годината.Събитие при приятел/приятелка.Успех!
Благодаря много Сафо,по отношение на здравословното състояние си точно в целта-имах проблеми до преди седмица и със зъби и с пикочни пътища ;) Надявам се годината ми да е успешна най-вече в личен план,но ме претеснява че в седми натален дом е Луната и не виждам индикации за започване на интимна връзка.Възможно ли е да има такава и какво индикира за това :)
« Последна редакция: Ноември 09, 2018, 03:55:19 pm от silince »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2439 -: Ноември 09, 2018, 06:09:11 pm »
Благодаря много Сафо,по отношение на здравословното състояние си точно в целта-имах проблеми до преди седмица и със зъби и с пикочни пътища ;) Надявам се годината ми да е успешна най-вече в личен план,но ме претеснява че в седми натален дом е Луната и не виждам индикации за започване на интимна връзка.Възможно ли е да има такава и какво индикира за това :)
Луната е в 7 нат.9 сол.дева и е в тригон с наталната ти Луна.9сол. е в 6 нат.дом,мисля,че ще е свързано с работата ти ,някаква преквалификация,договори,пътувания по работа,при леля/чичо някакво събитие,здравни теми като посещения на специалисти,ежедневието може да прекарваш повече на компютър ,телефон,събитие при племенници ако имаш,домашен любимец.Луната в 7 дом има нужда от партньор,но в дева тя е несигурна,неуверена,може да срещаш повече хора,да общуваш с жени,да се интересуваш от диети,здравосл.начин на живот.Асц.е на МС за теб ще е важно общественото мнение,може статуса да се промени,да завършиш образование например.Това е и родителска ос.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2440 -: Ноември 13, 2018, 01:27:27 pm »
Здравейте, от днес влиза в сила новият ми солар   :)
Качвам го, заедно с натала с молба за коментар по него - какво ще е акцент през годината, някакво важно събитие или въобще какво да очаквам..
 :58: :58:

Хора, кажете в солара Слънце в 8 дом ли е индикация за смърт на дядо по бащина линия? Дядо ми почина, а сега и баба ми е диагностицирана и .... не знам... като пуснах солара го тълкувахме като бременност, но може ли да е показвало това? И има ли и други показатели?
« Последна редакция: Ноември 13, 2018, 01:30:42 pm от 666 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2441 -: Ноември 13, 2018, 03:08:20 pm »
Да.Баби /дядовци са по 1-7 домове.Имаш сол.4 в/у нат.7.Марс е бил стационарен на твоя к8.Много неща се натрупват,не е само Слънце в 8.Когато съм разглеждала Солара ти съм написала "ще се разделиш с някой".
« Последна редакция: Ноември 13, 2018, 03:12:58 pm от Сафо »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2442 -: Ноември 13, 2018, 03:23:27 pm »
Аз този израз го приех като раздяла с приятелка/гадже, не като смърт. Баба е още жива де, но за 6 мес и двамата ги диагностицираха с най-лошото и... ужас.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2443 -: Ноември 13, 2018, 03:32:36 pm »
Хора, кажете в солара Слънце в 8 дом ли е индикация за смърт на дядо по бащина линия? Дядо ми почина, а сега и баба ми е диагностицирана и .... не знам... като пуснах солара го тълкувахме като бременност, но може ли да е показвало това? И има ли и други показатели?
сол. IC е на ДС, който представлява бащата на твоя баща, освен това имаш два малефика в сол. 4д, които са естествени управители на 8д. - Плутон и Марс , баба ти в солара е представена от Луна в неин 8д, където е Нептун, може да показва химиотерапия, няма да умре, но ще има бавно лечение, с хроничен характер, заради ретро Сатирн в неин 6д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2444 -: Ноември 13, 2018, 04:04:39 pm »
Аз този израз го приех като раздяла с приятелка/гадже, не като смърт. Баба е още жива де, но за 6 мес и двамата ги диагностицираха с най-лошото и... ужас.
Съжалявам, смъртта на близки хора е тежко и мъчително изживяване и по принцип никой не си позволява да пише директно прогноза за смърт,винаги може да се сгреши.