Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 47665 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #30 -: Март 11, 2016, 06:29:38 pm »

Ми то верно, ама аз като чуя за Плутон по принцип и се насмитам, нали ми квадатира стелиума последните 10 години, та вече ме е страх и да си помисля какво ли ще рече, като застане на СВ. 
Плутон не сее само смърт, преди всичко семе, нали секса е по него, та като рекох секс, имах проявление днес на тр Плутон съвпад с ЮЛВ в 5д- срещнах един мой бивш работодател, който е с 3г по-млад и не съм го виждала от миналия век- все още е готин пич, напреди ми беше навит, сега пак си просеше среща с мен, но си намерих причини да откажа, а той е достатъчно интелигентен, за да разбере, че нямам мерак и си търся причини за отказ. Поговорихме си доста на улицата за нас и общите ни познати от едно време и се разделихме като добри приятели. Неговото Слънце също попада в моя 5д, както това на мъжа ми, роден е ден преди него и година след него.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #31 -: Март 12, 2016, 08:47:04 pm »
Това нашествие в Козирог отдавна ми е интересно, защото ще се случи в моя първи дом по време на Сатурновия възврат. Първо ще направи съвпад със стелиума на асц. - Марс, Уран, Сатурн. После ще мине и през Нептун (диспозитор на Слънцето ми) и накрая мощно ще ми квадратира овчия стелиум в трети дом в продължение на едно десетина години - като се почне с Венера, после Луната и Юпитер.

Точният съвпад около 20-я градус на Козирог ми е в почти точен квадрат с Луната (У7).

Уран и Плутон ми разпънаха Венерата на кръст, та това ли да ме тревожи...  :012:
Кой знае как ще изтрещя. Може да си направя ръкав с татуси, да продам всичко тук и да се изселя да си отворя бар на плажа в Куба  :012:

Плутон и Сатурн са мафията и държавата. Ще има нов социален строй, който може да се налага посредством религията (Юпитер). Уран ще е в Телец. Мирише ми на национализация и комунизъм. Агейн.  ::)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #32 -: Март 12, 2016, 09:43:54 pm »
Да, инетересни промени ще се заформят май в обществен план, абе глобално изобщо.

При мен съвпадът на 20 гр попада върху ДЦ (3 гр орбис), тригон венера, квадрат слънцето, секстил МЦ.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #33 -: Март 12, 2016, 10:03:40 pm »
Точният съвпад около 20-я градус на Козирог ми е в почти точен квадрат с Луната (У7).

Уран и Плутон ми разпънаха Венерата на кръст, та това ли да ме тревожи...  :012:
Кой знае как ще изтрещя. Може да си направя ръкав с татуси, да продам всичко тук и да се изселя да си отворя бар на плажа в Куба  :012:
Би трябвало да усещаш вече квадрата на тр Плутон към Луната ти- когато тр Плутон навлезе в козирог още на първия градус и започнаха проблемите ми с жени от обкръжението, макар Луната ми да е на почти 8гр.- сега тези жени не са ми вече в обкръжението, като изключа майка ми, но и тя не ми е денонощно на главата, а и нали вече не излиза от година, та няма опасност да ми се натресе в квартирата и да крещи по стълбището на входа, че съм боклук.  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #34 -: Март 12, 2016, 10:06:48 pm »
Да, наистина започнаха проблеми с жени от обкръжението. Луната е У7, сега Уран отново направи съвпад. Та и аз съм малко избухлива и донякъде сама си провокирам проблемите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #35 -: Март 12, 2016, 11:46:22 pm »
Да, наистина започнаха проблеми с жени от обкръжението. Луната е У7, сега Уран отново направи съвпад. Та и аз съм малко избухлива и донякъде сама си провокирам проблемите.

Винаги можеш да се оправдаеш, че минаваш през тежък астрологичен период :)
А като минат транзитите, ще казваш, че ти е заложена провокативна карма

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #36 -: Март 12, 2016, 11:50:26 pm »
Овчата Луна си е кармична отвсякъде  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #37 -: Декември 04, 2017, 09:58:13 am »
Още малко и сатурнчо навлиза в козирог и ще започнем да усещаме свързаното с този съвпад. Мисля си, че на мунданно ниво ще донесе действия свързани със застаряването на населението в световен мащаб и справянето с този проблем.

Твърде вероятно и някакви научни открития с цел удължаването на живота или елиминиране на гените на остаряването.

Според някои ще донесе промени в банковите системи, с този биткойн - сигурно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #38 -: Декември 04, 2017, 01:52:30 pm »
При мен се падад в 5-ти дом, правят опозиция към Стелиума и тригон с Венера. Не зная какво да очаквам. Първата ми мисъл е за деца, но с тези опозиции не зная въобще какво да мисля.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #39 -: Декември 04, 2017, 02:17:25 pm »
Няма да се срещнат в съвпад тримата, освен не броим ретрофазата им.
Тери, защо да застарява ,  а да не помъдрява по-рано населението, в последните 30 г се е подмладило и увеличило, въпреки климатичните и икономически условия. Тримата големи ще са в леки аспекти помежду си знаково, а това е добре за социалните планети ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #40 -: Декември 04, 2017, 02:36:49 pm »
Когато се пусна темата ... ми се стори мнооого далече времето на съвпада ... Сега обаче реших да си опресня ситуацията и при бърз преглед - цялата 2020г ще е белязана от заигравката около 22 градус на Козирог. Като в началото на годината съвпадат Плутон, Сатурн, Слънце и Меркурий, докато към тях се движи Юпитер. А в края на годината - гледах за 11.11.2020г - Сатурн се оттегля и е финалният съвпад на Юпитер с Плутон.

При мен планетите от този градус правят секстил със Северния възел. Понеже направих карта за 11.11.2020г - гледам, че и Меркурий сменя знак, Слънцето ми съвпада със СЛВ, тр.СЛВ съвпада с нат.Марс на ИС, а тр.Марс (р) съвпада с нат.Юпитер. Определено ще има събития при мен и трявба да си разгледам добре тази 2020г - от началото та до края :)
« Последна редакция: Декември 04, 2017, 03:49:04 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #41 -: Декември 04, 2017, 02:40:24 pm »
Няма да се срещнат в съвпад тримата, освен не броим ретрофазата им.
Тери, защо да застарява ,  а да не помъдрява по-рано населението, в последните 30 г се е подмладило и увеличило, въпреки климатичните и икономически условия. Тримата големи ще са в леки аспекти помежду си знаково, а това е добре за социалните планети ?

Тримата големи - уран, Нептун и плутон ли имаш предвид? Уран ще е в телец, знак на падение за планетата.

Застаряването имах предвид като отражение на пенсионните системи и липсата на нова работна ръка.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #42 -: Декември 04, 2017, 03:42:02 pm »
Сега се загледах, че на 10-11 януари 2020г има и лунно затъмнение в опозиция на Плутон ... Ще поведе хорото ... и ще даде и емоционален тралъск

А двете пък Слънчеви затъмнения при мен са в опозиция на нат.Слънце и в съвпад с МС. :(
« Последна редакция: Декември 04, 2017, 03:50:58 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #43 -: Декември 04, 2017, 04:06:55 pm »
Сега се загледах, че на 10-11 януари 2020г има и лунно затъмнение в опозиция на Плутон ... Ще поведе хорото ... и ще даде и емоционален тралъск

А двете пък Слънчеви затъмнения при мен са в опозиция на нат.Слънце и в съвпад с МС. :(

Нещо с баща ти...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #44 -: Декември 04, 2017, 06:26:13 pm »
Тримата големи - уран, Нептун и плутон ли имаш предвид? Уран ще е в телец, знак на падение за планетата.

Застаряването имах предвид като отражение на пенсионните системи и липсата на нова работна ръка.

Нищо, че Уран е в Телец, за  трите външни планети в различните школи  са приети различни екзалтации. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“