Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 297960 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1530 -: Септември 01, 2018, 12:17:56 am »
Благодаря за милите думи :) В интерес на истината - бях направила 2 подредбни - едната смесена мунданно и лично (която оставих) и една само мунданно. И се пколебах дали да плесна и двете, но реших, че ще стане много дълго, а който реши - ще си види :)

Но се радвам, че все пак ти отдели мунданните :) За останалите е по-прегледно :)
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1531 -: Септември 03, 2018, 05:25:07 pm »
Тр. Юпитер съвпад нат. МС в Стрелец може ли даде смяна на работата :017:?

Юпитер ще направи и съвпад със Сатурн/У11 и Уран/У12 в 10-ти дом.

Все повече започна да ми писва от сегашната работа...
« Последна редакция: Септември 03, 2018, 05:27:30 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1532 -: Септември 03, 2018, 06:02:41 pm »
Романтика, може да те даде увереност да търсиш работа, която харесваш или да подобриш положението на работното си място. Нали Юпитер дава освобождение, така че, ако напуснеш осигурената си работа ще имаш повече избор да правиш онова, което искаш, да следваш призванието си, да започнеш нещо, което има бъдеще. Това не означава незабавно да се случи промяната, а че си настроена пожелателно в тази посока. Трябва ти Марс за да атакува намерението, Сатурн за да  го концентрира, Уран може да го ускори, Плутон да те принуди, прогресивната карта в момента дали това най-силно те ангажира. Аз ти пожелавам възможно най- успешно да се възползваш от транзита на Юпитер в Стрелец-това е късметлийски период защото и Сатурн също е на трон в периода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1533 -: Септември 03, 2018, 06:17:05 pm »
При мен напоследък се усеща позасилване на желанието да си взема куфарчето да се омета от родната действителност, което се усили със заминаването на много близък приятел.
През Декември имам план да пътувам надалеко на гости при опозицията Юпитер-Венера.
Това ще е моментът на опипването на почвата и доколко желанието у мен е силно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1534 -: Септември 03, 2018, 06:25:26 pm »
Санти, имаш ли раздвижваме около 4-ти дом, активирана ли ти е оста Близнаци-Стрелец и по натал или по прогресия ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1535 -: Септември 03, 2018, 07:48:01 pm »
Санти, имаш ли раздвижваме около 4-ти дом, активирана ли ти е оста Близнаци-Стрелец и по натал или по прогресия ?

От 5 месеца пр. Луна е в знака на ИЦ /Близнаци/ и след около 8 месеца ще пресече и през самият дом и по това време тр. Юпитер ще активира наталния аспект Юпитер/Уран и наталната опозиция Слънце/Уран /4-10/.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1536 -: Септември 03, 2018, 08:12:05 pm »
От 5 месеца пр. Луна е в знака на ИЦ /Близнаци/ и след около 8 месеца ще пресече и през самият дом и по това време тр. Юпитер ще активира наталния аспект Юпитер/Уран и наталната опозиция Слънце/Уран /4-10/.

Може би ти е нужен Марс за да задвижи посоченото.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1537 -: Септември 03, 2018, 08:25:07 pm »
Рени, благодаря ти много :-* Супер точна си!

Сегашното положение няма накъде да го подобрявам повече. Аз тръгнах в тази работа от половин щат и срочен договор, преживях си Сатурновото възвръщане, и станах на пълен работен ден с постоянен договор. В самата работа се справям повече от добре. Помогнах на доста хора и това ме кара да се чувствам доволна от себе си.
Но усещането ми е, че сякаш вътрешно съм напуснала това работно място... Не мога да се примеря със злоупотребите на шефа, незнанието му по много въпроси, постоянните конфликти, униженията към повечето и хипер излишния стрес.

Като че ли имам желание да работя в болница ::)
Но и при мен погледът е отправен към чужбина, само където нямам ясен план, но знам държавата, в която искам да живея/работя :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1538 -: Септември 03, 2018, 08:37:47 pm »
Романтика, ами остава да провериш дали периода изисква такава промяна, разгледай си  прогресивна , дирекционна карта, солар, профекции и действай.   :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1539 -: Септември 09, 2018, 10:59:16 am »
Повярвах си и добих самоувереност в професионален план чак на квадратурата на тр Юпитер с наталното Слънце /У 10/.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1540 -: Октомври 02, 2018, 11:02:01 am »
На 06.10 . Юпитер е отново в градуса, в който спря ретро през месец март на 23 * Скорпион. Ако някоя планета или точка е била засегната чрез аспект от стационарно-ретроградния градус, сега когато Юпитер се връща през този градус сега може да създаде нова перспектива върху областите подвластни на тази планета, както и да сбъдне обещаното по делата на тази планета, което е било прекъснато. В следващите 6 месеца докато Юпитер е директен може по-леко и уверено да се  действа в съответната област, ако нещо там, е било съкратено по време на ретро фазата. Колко ярко ще има събитие по Юпитер ще се определи по силата на Юпитер и активираната планета в натала и дали периода ги е "посочил" за актуални.
И все пак всички с точки в 22*-24 * на водните знаци ще бъдат облагоденствани. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1541 -: Октомври 02, 2018, 11:16:35 am »
Дай Боже да е така, Рени!
Аз имах такова "прекъсване" и от тогава си стои не само прекъснато, ами направо скъсано положението, независимо от усилията ми.

 :58:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1542 -: Октомври 02, 2018, 01:17:20 pm »

Аз имах такова "прекъсване" и от тогава си стои не само прекъснато, ами направо скъсано положението, независимо от усилията ми.



И Марс тези дни ще мине през градуса, в който спря месец юни, така че онова, което е заложено като събитие за посочения период предстои да се случва.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1543 -: Октомври 02, 2018, 01:29:47 pm »
При мен близо са СЛВ и Венера. От пролетта насам имаше "прекъсване" или "пауза" по една Венерина област и сега се отпушва.

Вчера ми се предостави и възможност за обучения, а Юпитер при мен ще направи ингрес в 9 дом. Обмислям и една магистърска програма.
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1544 -: Октомври 02, 2018, 07:15:32 pm »
При мен това е градусът на нат Слънце У3 и въпреки квадратурата на Юпитер към него, имам събитие- от днес съм официално една идея по- квалифицирана с бонус върху заплатата.
Юни беше обучението, днес защитата.
В главата ми влезе да уча още една година чужд език, да видим дали ще си угодя на акъла.
Официално имам и покана да посетя държавата, на която съм се кръстила тук във форума и знам, че ще стане, но може би про Луната трябва да се намести в 9-ти и тогава.
« Последна редакция: Октомври 02, 2018, 07:21:08 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...