Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429735 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #750 -: Юли 09, 2018, 01:16:29 pm »
В астрологичен форум, на доброволни начала, всеки може да задава всякакви хорарни въпроси, когато реши. Изборът да отговориш или не, е твой. Иначе да, хората най-много ценят, когато трябва да дадат нещо от себе си, да се потрудят, за да получат нещо.
« Последна редакция: Юли 09, 2018, 01:18:43 pm от starinthenightsky »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #751 -: Юли 09, 2018, 01:28:52 pm »
Затова ще има и хорарни въпроси за разваляне на магии и тълкуване на сънища.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #752 -: Юли 09, 2018, 02:46:46 pm »
Веско, задавала съм този въпрос, но все нерадикална карти излизат. Няма значение дали е за нас двамата или само за него,  все нерадикална карти! Или сатурн ще е в първи или седми дом, или ацендента е 0 или 29 или всякакви други неща. И никога не мога да уцеля правилният момент.

Сафо, той каза че иска да отиде на море с приятел. Иначе обича показността,  а с децата е много внимателен, добър родител е. А иначе ако той не си смени отношението към жените , няма как да си намери която и да било, та тази кардинална промяна му е нужна !

Веско, ти как си ?

Това според мен (от опит) означава, че трябва да спреш да питаш и да забравиш за него и всичко свързано с него.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #753 -: Юли 09, 2018, 02:52:45 pm »
В повечето случаи така се получава. Колкото по-често задаваш един и същи въпрос (може да е с различни модификации, но същността му е една), толкова по-неясни хорарни карти излизат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #754 -: Юли 09, 2018, 08:09:35 pm »
Още с първото питане беше нерадикална, после след седмица пак зададох и пак нерадикална. И после викам друг въпрос ще задам дали той ще почва връзка и пак нерадикална. А 2 3 месеца като бях питала за нас - пак нерадикална и преди това пак нерадикална. Просто когато и да питам в тази ми връзка са все нерадидкални. Та моя приятелка ми каза че сппред нея просто от мен се крие информация и не трябва да знам.
То така стана и със заминаването ми в Англия - пълна тъмница ,  никой не го видя това, само аз си го знаех.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #755 -: Юли 09, 2018, 08:17:34 pm »
Между другото смятам да участвам пък с моите познания в Таро секцията за да се реванширам за помощта ви в астрото. Въпреки че последните пъти, когато съм отговаряла в Таро (без да питам) никой не ми отговаряше на моите тълкувания и аз спрях. Въпреки всичко ще давам мнението си в Таро, пък дано да ви е полезно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #756 -: Юли 09, 2018, 08:32:03 pm »
Ок, щом си такъв ентусиаст. Сега ще видиш колко птичета, знайни и незнайни, ще кацнат на клона.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #757 -: Юли 09, 2018, 09:44:52 pm »
Между другото смятам да участвам пък с моите познания в Таро секцията за да се реванширам за помощта ви в астрото. Въпреки че последните пъти, когато съм отговаряла в Таро (без да питам) никой не ми отговаряше на моите тълкувания и аз спрях. Въпреки всичко ще давам мнението си в Таро, пък дано да ви е полезно.
На мен гледала ли си ми на Таро, че да дам обратна връзка?

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #758 -: Юли 09, 2018, 09:54:54 pm »
На мен гледала ли си ми на Таро, че да дам обратна връзка?

Не, не, не съм теглила аз карти, просто давах мнение по въпроси зададени тук.
Ей сега ще се цопна в Таро.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #759 -: Юли 15, 2018, 02:49:55 am »
Момичета, поради разни симптоми се чудя дали съм бременна сега, но преди седмица зададох въпроса за това дали ще забременея до 6 месеца, като се надявах ако съм бременна сега да се види на самата карта с въпрос за бъдеше. А вчера зададох въпрос, дали съм бременна сега, щото този въпрос вече ми е наболял, че тестовете са отрицателни, цикъл има, а корема ми расте. И това от което се притеснявам е да не би да изпусна 4та месеца, та после да гледам още едно дете. Дете искам, но искам да съм с мъж също.  А в този случай не искам.
Така, поствам и двете карти, а вие ако може ми кажете по коя е по-добре да гледам, защото аз правилата за Таро ги знам , но за хорарите - все още не.

Тъй, в моя пети дом има една планетка, но незнам дали тази планета е на мойто 8 годишно момченце или е на ново бебе.
Мойта планета е Марс в трети дом във водолей - може би че контакувам с хора и се опитвам да разбера за това дали съм бременна, пиша, обаждам се, питам ...
Ако сигнификатор на въпроса е Луната , тя е в девети дом в Рак. Четох че ако е във воден знак, то това може да покаже бременност. Луната е във тригон с единствената планетка във 5ти дом - Хирон. Това може ли също да е показател ? Или е показател за отношенията ми със ссина ми в момента ?
Юпитер е този, който показва бъдещото поколени /както чета по записки на Лила/ а точно той е в моя първи дом ....
Хора , може ли да съм бременна ? Ако е така правя още един тест и ако е отрицателен ще излъжа че е положителен за да ме вземат на преглед, че ако мина 4те месеца, няма да мога да го махна ....
Незнам и коя карта да гледам, щото миналата седмица зададох онзи въпрос с надеждата че може да отрази сегашна бременност също, но пък тълкувах тази с въпроса дали в момента съм бременна?
И друго нещо, кое показва проективност в картата ? Аз искам бебе, наистина искам второ, но не и без бащата !

Ще бъда благодарна за вашите мнения .

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #760 -: Юли 15, 2018, 10:38:48 am »
Искам само да допълня че в Англия не те допускат до нищо , ако нямаш основание. А аз им казах че теста ми е бил отрицателен и цикъла ми идва и те директно ме отсвириха за преглед или кръвен тест за бременност. За това реших и тук да попитам че да имам някаква яснота.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #761 -: Юли 15, 2018, 02:17:52 pm »
Луната е без курс по първата карта. Не склчва аспект с У7, което е за второ дете и прави опозиция към У1. Меркурий У8 квадратира Юпитер в 1-ви. Според мен излишно се притесняваш и не си бременна.
Но нека някой, който повече разбира да отговори по картата.
« Последна редакция: Юли 15, 2018, 02:20:32 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #762 -: Юли 15, 2018, 08:28:26 pm »
Момичета, поради разни симптоми се чудя дали съм бременна сега, но преди седмица зададох въпроса за това дали ще забременея до 6 месеца, като се надявах ако съм бременна сега да се види на самата карта с въпрос за бъдеше. А вчера зададох въпрос, дали съм бременна сега, щото този въпрос вече ми е наболял, че тестовете са отрицателни, цикъл има, а корема ми расте.
И по двата въпроса- отговор НЕ

Съвсем основателно не са те предгледали и пуснали кръвен текст. А и там като ти маркират здравната карта, на компютъра излизат заболявания, лечения...

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #763 -: Юли 16, 2018, 01:27:43 am »
Благодаря ви момичета. Наистина много се бях изплашила. Иначе днес разбрах че тук аборт може да се прави до 6тия месец, защото бебето не усещало болка до тогава. Но на мен изобщо и през това не ми се минава.
Много ми олекна. Много се бях изплашила.

Между другото, къде мога да намеря книги на Уилям Лили в електронен формат на български език за да изтегля ?
« Последна редакция: Юли 16, 2018, 02:28:35 am от Entice »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #764 -: Юли 16, 2018, 10:48:20 am »
Благодаря ви момичета. Наистина много се бях изплашила. Иначе днес разбрах че тук аборт може да се прави до 6тия месец, защото бебето не усещало болка до тогава. Но на мен изобщо и през това не ми се минава.
Много ми олекна. Много се бях изплашила.

Между другото, къде мога да намеря книги на Уилям Лили в електронен формат на български език за да изтегля ?
Здравей, аз съм си я поръчала в хартиен формат.
Лошото е, че нямам скенер, иначе щях да я сканирам. И аз не успях да я намеря в електронен, дано ти успееш.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.