Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429673 пъти)

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #765 -: Юли 16, 2018, 11:33:26 am »
 Аз разбрах за две групи, които си разменят книги в електронен формат, ще видим там дали я има. Ако ли не ще я поръчвам по интернет, пък колко ще струва да дойде до Англия .... сложна работа.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #766 -: Юли 16, 2018, 04:13:20 pm »
Аз разбрах за две групи, които си разменят книги в електронен формат, ще видим там дали я има. Ако ли не ще я поръчвам по интернет, пък колко ще струва да дойде до Англия .... сложна работа.
О, да. Аз не се съобразих, че си в Англия. Ако не успееш да я намериш, ще гледам да направя всичко възможно да я дам да я сканират и ще я пусна тук, ако е позволено.
 :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #767 -: Юли 16, 2018, 04:48:28 pm »
О, да. Аз не се съобразих, че си в Англия. Ако не успееш да я намериш, ще гледам да направя всичко възможно да я дам да я сканират и ще я пусна тук, ако е позволено.
 :58:

Мале как ще се радвам. Това ако направиш може да я качим в читанка ли беше. Че доста търсих и никъде я няма. Така и други хора ще я ползват.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #768 -: Юли 16, 2018, 07:10:32 pm »
Мале как ще се радвам. Това ако направиш може да я качим в читанка ли беше. Че доста търсих и никъде я няма. Така и други хора ще я ползват.
Добре, но не обещавам за тази седмица, че имам доста задачки.
Мисля че ти бях изпратила лично съобщение за таро-то. Не знам дали си го получила.  :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #769 -: Юли 17, 2018, 05:35:12 pm »
Добре, но не обещавам за тази седмица, че имам доста задачки.
Мисля че ти бях изпратила лично съобщение за таро-то. Не знам дали си го получила.  :58:

Ти получи ли мойто съобщение, защото не отговаряш? Аз явно нямам папка изпратени, но ти изпратих съобщение . Погледни .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #770 -: Юли 19, 2018, 08:48:29 am »
Ти получи ли мойто съобщение, защото не отговаряш? Аз явно нямам папка изпратени, но ти изпратих съобщение . Погледни .
И аз получих твоето съобщение по имейла.Ако имаш въпрос към мен,ще те помоля във форума да ме питаш/пишеш.Благодаря.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #771 -: Юли 19, 2018, 03:22:01 pm »
Аз явно нямам папка изпратени, но ти изпратих съобщение . Погледни .
всеки има папка изпратени :)
 когато го изпращаш трябва да кликнеш чавка в празното квадратче отдолу под писмото, където пише "запази копие от писмото в моите изходящи съобщения"
« Последна редакция: Юли 19, 2018, 03:25:02 pm от akruks »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #772 -: Юли 19, 2018, 06:52:36 pm »
И аз получих твоето съобщение по имейла.Ако имаш въпрос към мен,ще те помоля във форума да ме питаш/пишеш.Благодаря.

Не съм пращала съобщение до теб .... и мисля че никой за нищо не съм питала на лично съобщение. Възможно е от някой друг да е. Провери си ....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #773 -: Юли 19, 2018, 08:13:04 pm »
Не съм пращала съобщение до теб .... и мисля че никой за нищо не съм питала на лично съобщение. Възможно е от някой друг да е. Провери си ....

Ти получи ли мойто съобщение, защото не отговаряш? Аз явно нямам папка изпратени, но ти изпратих съобщение . Погледни .

What?  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #774 -: Юли 19, 2018, 08:19:46 pm »
Някой може да прати лично съобщение не с цел да пита, а да отговори на зададен въпрос. Това разбира се рядко се случва, повечето хора са свикнали да задават въпроси и да получават готови отговори.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #775 -: Юли 19, 2018, 08:38:34 pm »
What?  ::)


Божее,  това е отговор на нейният въпрос , тя ми беше пратила съобщение ....оххх
Аз не пращам съобщения с въпроси , много моля, не ме вкарвайте в интриги. Тук съм за да се опитам да уча и астрологията. Веско знае за мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #776 -: Юли 19, 2018, 08:44:17 pm »
Някой може да прати лично съобщение не с цел да пита, а да отговори на зададен въпрос. Това разбира се рядко се случва, повечето хора са свикнали да задават въпроси и да получават готови отговори.
А някой просто не го слуша главата, а напоследък все с такива си бия главата...
 Изтощително е! И за да ми е отвсякъде вътрешно, новата комшийка над мене тропа денонощно, все едно ми забива чук в главата, стените ми се люшкат, откъде вади тази енергия разплутата крава- идея си нямам, то е нон-стоп трамбоване. Някакъв кошмар. На квартира са, от някакво село се довлякоха, помолих я есента да не ходи така, помолих я февруари, сега се оплаках на домоуправителя да поговори с нея, но все едно молбите я амбицират с още по-голяма сила да тропа. Пробвах един ден атака с хеви-метъл, надух двд-то и излязох да се разхождам   :012:

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #777 -: Юли 19, 2018, 08:59:37 pm »
Дайте сериозно по темата. Тъндър каза че ще качи книгата на Лили в електронен формат другата седмица. Според мен ако това стане, по- добре направо да се разпространи из читанка.бг и подобните сайтове за сваляне на книги. Мисля че един от тези сайтове е и Scribd.  Виж само там не се сетих да проверя....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #778 -: Юли 19, 2018, 09:24:06 pm »
Тук съм за да се опитам да уча и астрологията. Веско знае за мен.

И аз те помня от преди. Беше позната на Веско. И някаква тема беше създала във форума.

Според мен ако това стане, по- добре направо да се разпространи из читанка.бг и подобните сайтове за сваляне на книги.

Добра идея, стига да не ви спипат за нарушени авторски права. Ама в България това е доста условно понятие.  :012:

« Последна редакция: Юли 19, 2018, 09:26:16 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #779 -: Юли 19, 2018, 09:43:07 pm »
Пробвах един ден атака с хеви-метъл, надух двд-то и излязох да се разхождам   :012:
А имаше ли ефект?
Аз по-скоро, ако искам да накарам някой да спре да бучи, пускам силно песни на Петя Буюклиева (от тези, в които много се дере) или Лили Иванова, и има добър ефект. По-принцип, може да пробваш с музика на по-кресливи певици, дори като Cyndi Lauper и ще видиш, че ще побърка съседката.