Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Днес в 03:15:48 pm »
Кризата от96/97г.помните ,цикъл Марс/Сатурн отново е в риби.
2
Астрология / Re: Сезонни карти
« Последна публикация от Сафо - Днес в 03:11:18 pm »
След неуспешни опити да се договорят политическите партньори,ще има служебно правителство и отиваме на избори.
Потопиха кораба майка.
3
Астрология / Re: Марс
« Последна публикация от Сафо - Днес в 03:07:59 pm »
Ами да....това казвам и аз,но въпросът ми беше,дали при смяна на знак,винаги ще има събитие.Става въпрос за сезонната карта.Вече има заплахи по имейли за емблематични сгради,като Софийски университет и Съдебната палата....все по 9до м.
4
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Днес в 03:02:14 pm »
Сафо, чак толкова ли черни очаквания да имаме относно затъмнението?
При мен ще е във 2 дом в тригон с ЮЛВ и Юпитер У10 в 10 дом, ама едва ли ще е нещо добро, щом и картата на затъмнението не е добра.  ???
Веско,затъмнението при всеки индивид ,ще действа според натала.
Прогнозата,която правим е

за България....ти поне знаеш това.
5
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от terrarossa - Днес в 02:21:02 pm »
Евронимус, изчакай малко.
Лятото щеше да има промяна в ситуацията за него, нали?
6
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Корея - Днес в 01:40:40 pm »
Аз днес съм вкъщи с адска мигрена, добре, че колежката има да ми връща ден и се съгласи да ме замести .
А по тр. Луна в 5 дом Скорпион какво чудо ми се случи , не стм очаквала , че и аз ще се заплета в любовен триъгълник някога в живота си. Но като ми се изясни всичко, ще пиша повече.
7
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Ребека - Днес в 01:24:08 pm »
Ами кво да кажа, вода ,вода,вода ми дай. :D Вчера се сдобих с ново колекционерско издание с приказки "Супа от Скорпиони" на Тахир Шах, а току що дърпана от две морски кончета, предрешени,като кучета, качих два огромни тежки тома на "Хиляда и една нощ" пълната ,нецензурирана версия. В душевен оргазъм съм, наслада до шия. Да , ескейпизъм в чист вид,но това е моето спасение от битовия реализъм,депресиите,раните и други тегоби.Щастлива съм като дете!
8
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Лисана - Днес в 12:59:16 pm »
В друга тема коментираме темата за късмета и ето тук поредното доказателство за моя. Уж си намерих "мястото" аха да се успокоят нещата и всичко изглеждаше прекрасно и хоп  - рокади на високо ниво, уволнения,  промени и от днес за утре нов шеф. Колегите с повече опит казват, че не ни чака нищо добро в работен план, а най-вероятно и много от нас ще си тръгнат. Въпросът ми е какво ще донесе за мен промяната? Неподвижните звезди са точно по Ac-Dc и като цяло картата с тази Луна не ми изглежда добре.

След изминали достатъчно месеци, дължа ОВ по този въпрос. Благодаря на всички, които се включиха.
Akruks, Ребека - да, нещата продължиха без особени промени за мен. Изключително летаргично и на принципа ден да мине, друг да дойде. Но запазих работата към момента. Като цяло не съм много хепи, но явно никога няма да бъда, а плюсовете надделяват на минусите.
Сафо, наистина завися от другите до голяма степен, работното ми място е доста странно. Приключване в цялата ситуация също имаше, но то беше за колежката ми, която понижиха и обидена се оттегли за 2 години от хоризонта. Дали и как ще се върне някой ден, не се знае.


9
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Люба - Днес в 12:57:56 pm »
Ти като на Луна в Скорпион питаш, какво да е!?
Няма да хвърчим от радост безтегловна, я!
Дълбоката вода тежи и натиска повече от удари с чук.
Нас ли ни мачкат, ние ли мачкаме, едно и също е.
Почивните дни повече живот, сега задълбаване
10
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Рени - Днес в 11:48:15 am »
Много Вода на хоризонта не ви ли идва too much, като  водопад емоции ? По-рано от обикновеното започна сезонът на алергиите и вирусите. Макар грубо да звучи,  но това е и сезонът на храчките и е желателно да се избягват слузоотделящите храни. Забелязвате ли тендеции повече от нормалното да ви се оплакват или вие да се оплаквате. Депресивни, тревожни състояния ?
Страници: [1] 2 3 ... 10