Последни публикации

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Април 17, 2024, 01:12:02 pm »
Пълнолунието и при мен задейства таоквадрата,съвпад с нат.Юпитер в 6ти,опозиция Сатурн и квадрат Меркурий.Профекция асц е в стрелец,ще задейства управителя.
На следващ ден имам час при хомеопат.Надявам се да се обадят и майстори ,които чакаме от месеци за ремонт.
22
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 01:02:52 pm »
 qwe, подкрепата е по Юпитер. Юпитер на родителя в знак на Асц, у1, Юпитер на детето, има ли прием и с другите лични планети. Разбира се, разглежда се статусът на родителския Юпитер. :)
23
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от qwe - Април 17, 2024, 12:09:34 pm »
qwe, между у1 и у5 няма приемане. Марс в Близнаци няма достойнства, но Луната му е в огнен знак. Не че му липсва хъс за състезание с Марс в 7 ми, по-скоро не е в период за такива с пожелателен за него резултат. Според, мен, може да се състезава с всезнайковци-умници.  :)
Благодаря Рени за коментара. А в наше лице
( родителите ) вижда ли , усеща ли подкрепа ? Това в наталната карта дали може да се види ? Ние показваме разбиране  и подкрепа ( поне аз , баща му там мисля , че на моменти няма)
24
Астрология / Re: Транзити на възлите
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 11:20:26 am »
Венера съвпад северен лунен възел като тенденция да привличаме хармонични взаимоотношения, пари, лукс. Спецификата около статуса на Венера в периода, обаче може да ни вкара в крайности по нейните аналогии и теми, кито управлява по натал. Ако съвпада активира ъгъл, хронократор, Венер е такъв, диспозитора на хронократора или друга важна точка е много вероятно да станем зависими, обсебени от комфорта, силните си и не толкова "чисти" желания, от човек, проект, ситуация. Засилва се магнетизма, харизмата, разбира се, при тези, които има такава. Срещи, познанства, бизнес съдружия с хора, далеч от нас.
25
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 11:05:05 am »
qwe, между у1 и у5 няма приемане. Марс в Близнаци няма достойнства, но Луната му е в огнен знак. Не че му липсва хъс за състезание с Марс в 7 ми, по-скоро не е в период за такива с пожелателен за него резултат. Според, мен, може да се състезава с всезнайковци-умници.  :)
26
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от gerivas - Април 17, 2024, 08:52:07 am »
Много ли кофти година ме чака...  ???
Каква година те очаква няма как да се каже тук в един коментар.

Най-общо казано акцент ще са темите по 8д (данъци, дългове, наследства, парите на партньора) и по 3д. – общуване (засилена комуникация), пътуване, братя/сестри/братовчеди/съседи, както и обучение от рода на курсове, кореспонденция, писане, ако се занимаваш с това.
Наистина тези неща ме вълнуват с цел да оправя финансовото положение и имам огромно желание да уча в някои специализации...
27
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от romantica - Април 16, 2024, 08:18:00 pm »
Романтика, пръстенът е на годеж. Много буквално е точно да ти сложи пръстен на ръката, дори и само пръстенът да сънуваш е на годеж.

Тери, благодаря! Дай Боже някой ден! За момента няма няма нито човек, нито изгледи за подобно събитие.

Много интересни сънища имаш Романтика, особено на романтична и любовна тематика, като погледнах и предните 2 3... за някаква любов говорят може би

Благодаря! Любовта е трудна тема в моя живот. Имам кофти Венера в 12 дом.
На много места пише, че Венера в 12 дом връща любов от предишен живот и винаги съм имала някакво такова усещане.
28
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от gerivas - Април 16, 2024, 08:10:41 pm »
Много ли кофти година ме чака...  ???
Каква година те очаква няма как да се каже тук в един коментар.

Най-общо казано акцент ще са темите по 8д (данъци, дългове, наследства, парите на партньора) и по 3д. – общуване (засилена комуникация), пътуване, братя/сестри/братовчеди/съседи, както и обучение от рода на курсове, кореспонденция, писане, ако се занимаваш с това.
Много ти благодаря за отделеното време  :-*
29
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от qwe - Април 16, 2024, 06:09:15 pm »
qwe, детето какво иска да спортува ? Харесва ли му шахаът като занимание ?
Да харесва му , сам си го избра не сме го насилвали .Ние не гоним големи амбиции , едва ли и занапред това ще му е занимание за цял живот. Той си полага усилия , но на състезания според мен не може да покаже какво може .
30
Астрология / Re: Сезонни карти
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 04:20:30 pm »
Предстои пролетно равноденствие.Качвам карта с координати на София.
Нощна карта ,всички планети са под хоризонта, предимно в лявата полусфера.
Сатурн е упр.на асц,но не го вижда.Слънцето и Луната са в хармоничен аспект,разходящ.
Стелиум в 1ви.Водолей е мъжки,въздушен знак,топъл и влажен,но Сатурн в риби не се чувства добре,освен това е упр.и на 12 дом.Какви промени предстоят?
Марс в 1ви дом-стачки,битки,спорове,напрежение,но и действия,активност.Полиция.Под управлението на знак Водолей са летища,жп.гари,заводи,електроника,всякакви преносни системи като далекопроводи,електропроводи и подобни.Заради Марс в 1ви е възможно да има пробив,умишлено,или заради човешка грешка,който да доведе до екс-плозия,пожар,унищожаване на техника.Венера екзалтира,упр.на 3 и 8ми домове в картата.В двоен знак.Всичко е по-две и повече.Меркурий е в ретро сянка вече.Кой от какво ще се отрече?
Неподвижни звезди на к4/к10.Дали са видими за периода,нямам представа.
Ще има ли избори с активен 3ти дом,или само напъни,големи приказки.
Нова партия със стари парцали.
Нещо хубаво виждате ли?
Луната в 6ти дом тригон със Слънцето и опозиция с Плутон.
Юпитер и Венера са взаимна рецепция по управление.
От 20 октомври до към 20 ноември,ще има събитие,което няма да ни остави безпристрастни.
Триплицитетните управители на Водолей са Меркурий,Сатурн и Юпитер в нощна карта,каквато е тази.Меркурий е в ретро сянка по това време ,упр.на 4ти дом.Неаспектиран,но с възела.
Браво Сафо! Познавала си за изборите, браво!!
Аз не съм познала в коментара ми тук, в отговор на твое запитване, доволна ли си?

Да подчертая – в моя коментар тук, тъй като в статията ми за пролетно равноденствие не съм писала подобно нещо.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10