Последни публикации

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Evonimus - Април 16, 2024, 01:50:47 pm »
От скоро започнах отново да си водя dream journal, а от месеци все сънувам много сънища свързани с мъже, които съм харесвала/била влюбена в миналото, бивши гаджета, измислени персонажи с които съм заедно в съня или излизам на срещи и харесвам. Чудя се какво ли значи, защо толкова много сънища с тази обща повторяема тематика и все различни. Някои по-значителни от миналото персонажи се повтарят...
Едни странни и хаотични сънища последно време. Днес забравих повечето от съня ми, но сънувах че съм във Велико Търново, на обучение при мъж в когото бях много влюбена преди години. В съня пак го харесвах, мислех нещо за него. После в съня бях студентка имах колега - индиец, заедно в стая май бяхме в нещо като общежитие ли, чудех се дали му е голям 🍆 Исках да го съблазня и си мислех, че е девствен. Готвих му някаква храна
32
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 01:24:42 pm »
Рени,купих си книгата още преди,когато ми я препоръча. ;)
Има неща,които не схващам...ще препрочитам .

+1

И аз не всичко схващам, но като си задам въпроса "защо" и "кога", нещата тръгват да се изясняват, е поне някои.  :)

Когато разглеждаш една карта, трябва да можеш да определиш, дали планетите са в добро или лошо функционално състояние. Това ти помага да разбереш дали  хората и събитията, които те посочват са последователни, организирани, компетентни, полезни  или изпълнени с крайности, разхвърляни, неуважавани, неясни, възпрепятствани.
За да схванеш разликата между планета в достойнство или функциониращо добре/добро и морално добро, малко ще почетеш и философия на древността . Така ще се подредят нещата.  :)
33
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 01:13:33 pm »
Картата на Пролетното равноденствие е една от годишните карти, по които се прогнозира за годината във всички сфери.
Рени, за някои картата на пролетно равноденствие е годишна, за други картата на Новолунието в Овен, за трети Новолунието във Водолей (китайската нова година), аз например съм правила и разглеждала карта за настъпването на Нова година, с координати на столицата, може да се провери дали е показала за цяла една година случилото се (едва ли).

Акрукс, някои, може  разглеждат само една карта,  но  всички, които искат да правят или правят годишни прогнози разглеждат : карта на първото новолуние за годината, карта на Пролетното равноденствие, на затъмнението, картата на цикъла Юпитер- Сатурн.
34
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Evonimus - Април 16, 2024, 01:11:57 pm »
Не знам защо сайта се бъгва всеки път като едит-на пост и показва огромна редица със странни символи...
Рано заспах и имах странен сън.
Сънувах, че съм сред някаква група хора на шумно място и един мъж идва към мен. Съвсем неочаквано ми подари пръстен. Аз бях в шок, защото беше много неочаквано. Той ми взе ръката и постави пръстена на лявата .ръка. Беше златен с малки и нежни цирконии. След това тръгна в някаква посока и каза да го чакам.

Тр. Венера е в опозиция с моя нат. ЮЛВ, тр. Луна на К5, тр. Уран/12 активира нат. квадрат Венера/Марс на К3 - вероятно отново сънувам някаква ситуация от предишен живот.
Интересен сън, звучи като хубав и приятен и като предвещание за нещо хубаво в романтичен план. Аз преди много години сънувах невероятен сън за бъдещия ми мъж, чудя се все още дали съм го срещнала и ще разбера ли кой е той..
Интервсно, не се бях замисляла, че сънищата може да говорят за предишни животи.
Много интересни сънища имаш Романтика, особено на романтична и любовна тематика, като погледнах и предните 2 3... за някаква любов говорят може би
35
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Април 16, 2024, 01:00:24 pm »
Рени,купих си книгата още преди,когато ми я препоръча. ;)
Има неща,които не схващам...ще препрочитам .
36
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 12:56:51 pm »
Сафо, "Традиционна астрология " Бенджамин Дайкс. Малка книжка с много полезна добре структурирана информация как работи философията на астрологията. Чети и мисли, ако искаш, разбира се.
Цитат
Защо Слънцето може да изгаря планета,а да не може да изгаря точката на асц.си мисля.
Защото това няма смисъл.  :)
37
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Evonimus - Април 16, 2024, 12:46:56 pm »
Краят на тази работа(собствен бизнес)е по 1ви дом,или 4ти от 10 .В този случай Слънцето е упр.на 1ви,би трябвало да се наредят нещата за теб.Силно Слънце,в собствен дом .Едва ли ще приключиш с това.
Ясно, благодаря

Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.
Работата я гледам по 6д., с у-л Сатурн в 8д (оттам и усещането ти за край), но Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн, така че ще продължиш да работиш. Краят на въпроси по 6д. описва 9д и К9, Слънцето У1 е в съвпад с К9, а Марс У9 в съвпад със Сатурн У6, край на работата няма да има, нещата ще са благоприятни за питащата в крайна сметка.

Интересно защо гледаш по 6ти работата, виждам че се свързва със служители и работници дома, до някъде си мислех, че върви да е с управител Венера, защото като планета отговаря на работата ми. И този отговор ме успокоява. За К9 не разбрах, аз мислех че К е за Куспида и че куспидата на 9ти е по-близо до Марс, от колкото до Слънце, освен ако не съм разбрала правилно. А защо края Марс в съвпад с работата Сатурн го възприемаш, че не е края? Любопитно ми е понеже аз ако го видя бих си помислила, че ето да края е, защото края е извършил разходящ съвпад с работата, имат връзка...
Благодаря Акрукс

Иначе взех решение и преустанових за момента работа. Тоест спирам да работя, за поне 3 4 месеца предполагам, но времето ще покаже дали е временна почивка или не. Имам надежда, че ще се наредят нащата и след време ще почна пак ако всичко е наред
38
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 16, 2024, 12:41:38 pm »
Акрукс,картата на пролетно равноденствие е в сила до следващото пролетно .По нея астролозите тълкуват годината
Не се дърлям и какво да ти казвам в очите,че не те разбирам?
Не си права в случая и аз си отстоявам позицията .Това е .Ясно и просто.
Нищо не може да се "отработва",така че,каквото-такова.Ако се интересуваш от лунацията върху моя Уран в 5ти дом,при сина ми има събития. :)
39
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Април 16, 2024, 12:36:47 pm »
Рени,защото използваш изрази "достойно","нищо",подло" и т.н.Примерът с Хитлер е точен,и да ,натив със силна планета ,може да прави каквото си поиска,но това не прави натива почтен,достоен,искрен.
Дадох примера и с мързеливата ,смръдлива и бездейна жена,която има силни есенциални планети.
40
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 12:19:45 pm »
Много ли кофти година ме чака...  ???
Каква година те очаква няма как да се каже тук в един коментар.

Най-общо казано акцент ще са темите по 8д (данъци, дългове, наследства, парите на партньора) и по 3д. – общуване (засилена комуникация), пътуване, братя/сестри/братовчеди/съседи, както и обучение от рода на курсове, кореспонденция, писане, ако се занимаваш с това.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10