Последни публикации

Страници: 1 ... 8 9 [10]
91
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Сафо - Април 14, 2024, 09:59:56 pm »
Вижда ли се нещо хубаво в бъдеще с този човек? Има ли смисъл? Дава ли се, че ще имаме най-накрая спокойни отношения?

Аз съм синьото, той оранжевото. Благодаря!
Преместете си въпроса в темата за синастрия.
92
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 14, 2024, 09:54:38 pm »
Рени,не съм сигурна,нейната майка ми даде данните и каза,че е родена в 4:55 сутринта.Не мога да преценя дневно,или нощно раждане е с това Слънце на асц.
Майка й почина преди 2 години от рак и искаше да знае,дали дъщеря и ще се оправя без нея.
Казах и ,че не съм компетентна и не съм професионалист,но имам данните.
Дали Слънце на асц го изгаря?
Жената е мудна и нечистоплътна,не се старае поне да си измие краката,тялото-мирише.
93
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 14, 2024, 09:48:14 pm »
Акрукс,не те плюя,ти го правиш.Не разбирам това,не разбирам онова,не твърдя обратното,но не е нужно всеки път да го пишеш.Уважавам мнението ти,но ти прекаляваш на моменти и издребняваш.В сезонната карта споменавам избори и ти веднага-опозиция.И какво ,ще има ли избори?
И никога не си признаваш вината,нито се извиняваш.Само си помисли.
94
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от gerivas - Април 14, 2024, 09:13:20 pm »
Бях объркала картата... колко струпвания имам...  :o
95
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от StefyM - Април 14, 2024, 12:39:30 pm »
Здраейте, искам да питам кои са най-добрите астрологични книги на бг пазара според вас, и кои си струват да се прочетат? :)
96
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 14, 2024, 10:35:31 am »
Всъщност,тя не е диагностицирана.
Венера,Слънце,Марс в гокленови зони .
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Работи,защото я уредиха роднини,омъжи се,защото я сватосаха роднини,сега се е квакнала в чуждо жилище и брат и не може да я изгони,понеже е жалостив.Жена му го напусна ,децата му се изнесоха,любовницата го заряза ,като заяви да си живее със сестра му.Абсолютна мърда.

Цитат
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Сафо, сигурна ли си в знака на АСц ? Да не би да е в Телец ?
97
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Рени - Април 14, 2024, 10:31:55 am »
Рени,не ме харесват,защото съм отстъпчива,качват ми се на главата и когато ми писне и си отворя устата,остават поразени от "наглостта ми".

Сафо, положи усилия да овладееш крайностите, в които изпадаш. Ето, Сатурн, вече се надига, тежко  тежко из под хоризонта, периодът до първа му станция е подходящ точно затова- усилия, дисциплина, както и да разбереш с кого и какво искаш да се съобразяваш.  :)
98
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от missmkn - Април 13, 2024, 09:40:23 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.

Благодаря за обратната връзка!
Това съм ти писала по действащия до август солар, че ще е акцентиран 10д.

има още 3 месеца, а соларен АС попада в натален 10-ти дом, кариера, социален статус
сол Иц в 12д може да показва нелегално местоживеене или такова до море, Слънчев бряг е на морето

Да, аз си ги преглеждам тези неща периодично, но наистина се притесних дали има изгледи конкретно за уволнение, защото както Юпитер е там може и повишение да се случи, примерно като промяна.
99
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от akruks - Април 13, 2024, 08:50:32 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.

Благодаря за обратната връзка!
Това съм ти писала по действащия до август солар, че ще е акцентиран 10д.

има още 3 месеца, а соларен АС попада в натален 10-ти дом, кариера, социален статус
сол Иц в 12д може да показва нелегално местоживеене или такова до море, Слънчев бряг е на морето
100
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от missmkn - Април 13, 2024, 08:38:50 pm »
Вижда ли се нещо хубаво в бъдеще с този човек? Има ли смисъл? Дава ли се, че ще имаме най-накрая спокойни отношения?

Аз съм синьото, той оранжевото. Благодаря!
Страници: 1 ... 8 9 [10]