Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 842290 пъти)

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5460 -: Октомври 09, 2018, 09:41:06 am »
А можеш ли да ми обясниш,по какъв начин ще въздействат въпросните транзити за мен...
Юпитер с тригон към МС,Сатурн с тригон към АСЦ,Плутон в конюнкция с МС,Уран в конюнкция с АСЦ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5461 -: Октомври 09, 2018, 09:54:13 am »
А можеш ли да ми обясниш,по какъв начин ще въздействат въпросните транзити за мен...
Юпитер с тригон към МС,Сатурн с тригон към АСЦ,Плутон в конюнкция с МС,Уран в конюнкция с АСЦ...
Може би трябва да прочетеш последното изречение в поста на Рени няколко пъти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5462 -: Октомври 13, 2018, 03:22:51 pm »
В натала ми Меркурий у1,у2,у5 домове е връх на тао с Юпитер у7,у8 (скорпион) и Сатурн у9,у10 домове.Днес транзитен Меркурий съвпад нат.Юпитер,тр.Юпитер сх.квадрат Слънце,Черна Луна опозиция натална.Достатъчни ли са тези аспекти за психически и физичен тормоз?Плутон от дълго време ми квадратира нат.Марс,но квадратът вече е разходящ 3*орбис.Новолунието ми беше в 5дом,опозиция нат.Марс.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Събития и транзити
« Отговор #5463 -: Октомври 13, 2018, 05:21:32 pm »
 Може да си обект на психофизически тормоз и без кило аспект, стига да си в квадратна синастрия с неприятен човек, който го е акттивирал някой транзит гадния му натал :012:  Срещу теб ,не разбрах ,проявено ли е такова или се чудиш, че има почва ,а няма терор или си търсиш ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5464 -: Октомври 13, 2018, 08:20:11 pm »
Може да си обект на психофизически тормоз и без кило аспект, стига да си в квадратна синастрия с неприятен човек, който го е акттивирал някой транзит гадния му натал :012:  Срещу теб ,не разбрах ,проявено ли е такова или се чудиш, че има почва ,а няма терор или си търсиш ::)
Има терор,и почва има,и си го търсих,щото много ми знае устата.......ще трябва вече да мълча и търпя. :-X

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #5465 -: Октомври 13, 2018, 09:26:04 pm »
Сафо, имаш ли натален аспект между Марс и Плутон?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5466 -: Октомври 13, 2018, 10:25:26 pm »
Сафо, имаш ли натален аспект между Марс и Плутон?
Не.Марс в 15*овен почти на к12.Обаче Слънце-Плутон 26* водолей-дева,Марс скоро ще активира точката на затъмнението.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5467 -: Октомври 13, 2018, 10:29:43 pm »
Марс скоро ще активира точката на затъмнението.
Това ще бъде за всички. Значи ли тогава, че при всеки да очакваме някакъв насилие/ тормоз? Можем ли да свържем този аспект например с убийството на журналистката (нищо, че точният аспект не е станал все още)?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5468 -: Октомври 13, 2018, 10:33:52 pm »
Това ще бъде за всички. Значи ли тогава, че при всеки да очакваме някакъв насилие/ тормоз? Можем ли да свържем този аспект например с убийството на журналистката (нищо, че точният аспект не е станал все още)?
Веско,аз имам Слънце там,не е за всички.Убийството на журналистката мисля,че по-скоро ретро Венера в скорпион е замесена.Нейният Марс е връх на тао с участието на Венера.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5469 -: Октомври 13, 2018, 10:35:56 pm »
Веско,аз имам Слънце там,не е за всички.Убийството на журналистката мисля,че по-скоро ретро Венера в скорпион е замесена.Нейният Марс е връх на тао с участието на Венера.
Едва ли при нея точно Венера има пръст в убийството. Венера не управлява тези неща...
Това, че казват, че е убита заради изнасилване (не че не е имало и такова) са глупости.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5470 -: Октомври 13, 2018, 10:38:41 pm »
Едва ли при нея точно Венера има пръст в убийството. Венера не управлява тези неща...
У7 дом-партньори,врагове,взаимоотношения.Венера може да причинява много злини.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5471 -: Октомври 13, 2018, 10:40:01 pm »
У7 дом-партньори,врагове,взаимоотношения.Венера може да причинява много злини.
Може, но не е достатъчна. Дай най-добре картата ѝ да я разгледаме и да видим. Мисля, че по-скоро Марс е замесен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5472 -: Октомври 13, 2018, 10:50:02 pm »
Може, но не е достатъчна. Дай най-добре картата ѝ да я разгледаме и да видим. Мисля, че по-скоро Марс е замесен.
Венера в рак квадрат Марс тронов,опозиция Нептун.Неин диспозитор Луна в скорпион съвпад Плутон(знаков).Диспозитор на съвпада, силен Марс,връх на тао.Обаче тр.Венера  в скорпион ,а не във везни например.Значи нещо е заложено в натала,трябва да има дирекции,затъмнения (лунации)и транзити го активират.Така мисля.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5473 -: Октомври 13, 2018, 10:51:55 pm »
Благодаря, но не мога да видя самата карта.  :017:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Събития и транзити
« Отговор #5474 -: Октомври 13, 2018, 10:54:46 pm »
Благодаря, но не мога да видя самата карта.  :017:
Не съм качвала карта.Някъде прочетох,че е родена на 19.08.1988г.