Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 839487 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5475 -: Октомври 13, 2018, 11:05:12 pm »
Когато транзитен Марс активира точката на затъмнението, също толкова силно събитие ли да очакваме както при самото затъмнение и ако да - положително или по-скоро не? В същото време, Венера ще е в опозиция на Уран.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5476 -: Октомври 14, 2018, 10:19:10 am »
Когато транзитен Марс активира точката на затъмнението, също толкова силно събитие ли да очакваме както при самото затъмнение и ако да - положително или по-скоро не? В същото време, Венера ще е в опозиция на Уран.

Задължително, меркурий и марс са основните тригери на затъмненията. Положително или отрицателно няма как да се каже за конкретната личност, зависи от натала.

При дъщеря ми, май писах, беше в точна опозиция с натална луна и сега ще видя при съвпада на марс с луната какво ще има. Притеснено ми е, честно казано.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Събития и транзити
« Отговор #5477 -: Октомври 14, 2018, 10:47:04 am »
Здравейте!Искам да попитам за здравето ми..предстояща лазерна операция,ще бъде ли успешна ?
Хубав празничен ден ,днес! :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5478 -: Октомври 14, 2018, 10:54:07 am »
Здравейте!Искам да попитам за здравето ми..предстояща лазерна операция,ще бъде ли успешна ?
Хубав празничен ден ,днес! :58:

ако е корегиращо- разкрасителна на ретро венера в опозе на нат. марс ,образуващи -т.каре с тр.марс- по скоро -не е препоръчително

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Събития и транзити
« Отговор #5479 -: Октомври 14, 2018, 11:07:39 am »
Strelicka,не е разкрасително,по-скоро наложително-съмнения за проблем с ретината!Значи ли това ,че няма да бъде успешна?Благодаря!
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5480 -: Октомври 14, 2018, 12:52:17 pm »
Трудно е да се каже - но се вижда подобна нужда предвид квадратурата на тр. сатурн с натален, като сатурн управлява 6ти дом.

Венера няма връзка с главата и очите, те са под знака на овен, затова в интерес на истината не знам дали ще е добре да се изчака тр. уран да се върне в овен. Но тогава пък меркурий сигурно ще стане ретро.

Във всеки случай гледай луната в деня на операцията да не е в овен.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5481 -: Октомври 14, 2018, 05:53:16 pm »
Убийството на журналистката мисля,че по-скоро ретро Венера в скорпион е замесена.Нейният Марс е връх на тао с участието на Венера.
За насилие търси Марс-Плутон, при нея СД Марс в точна опозиция с нат. и пр. Плутон, пр Венера в точен сходящ квадрат с пр. Плутон, пр Марс ретро в Овен, в сходящ квадрат с нат. Нептун ,е знаем часа, за да се знаят градусите на куспидите, гледано в равнодомна карта със Слънцето на АС, Уран и Нептун попадат на К8, пр. Слънце ги квадратира

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5482 -: Октомври 14, 2018, 06:03:11 pm »
Едва ли при нея точно Венера има пръст в убийството. Венера не управлява тези неща...
Това, че казват, че е убита заради изнасилване (не че не е имало и такова) са глупости.
Ми за какво е убита, Весо, стига с тези конспирации, че днес една, на вид интелигентна жена, пред кварталния параклис ме ядоса със същите приказки. Все едно не си бил потърпевш на наркомани, не си имал сблъсък с тях и не знаеш какви ги вършат под въздействието на дрога и алкохол. Кой поръчков убиец ще тръгне да изнасилва и оставя толкова днк материал? Убитата жена да не е някоя кой знае каква важна личност, дори не е журналист, че някой със засегнати интереси да си разчиства сметките с нея. Че то Григор Лилов да са го убили сто пъти досега, като толкова е говорил по Скат срещу силните на деня, разкривал е мръсните им схеми.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5483 -: Октомври 14, 2018, 06:58:37 pm »
Ми за какво е убита, Весо, стига с тези конспирации, че днес една, на вид интелигентна жена, пред кварталния параклис ме ядоса със същите приказки. Все едно не си бил потърпевш на наркомани, не си имал сблъсък с тях и не знаеш какви ги вършат под въздействието на дрога и алкохол. Кой поръчков убиец ще тръгне да изнасилва и оставя толкова днк материал? Убитата жена да не е някоя кой знае каква важна личност, дори не е журналист, че някой със засегнати интереси да си разчиства сметките с нея. Че то Григор Лилов да са го убили сто пъти досега, като толкова е говорил по Скат срещу силните на деня, разкривал е мръсните им схеми.
Добре, ясно. Благодаря ти за критиката, Акрукс, може и да греша!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5484 -: Октомври 14, 2018, 07:00:27 pm »
Задължително, меркурий и марс са основните тригери на затъмненията. Положително или отрицателно няма как да се каже за конкретната личност, зависи от натала.
Мунданно Марс и Меркурий сега са в квадрат, точният аспект е след няколко дена.
При мен затъмнението не правеше отрицателни аспекти, а се отрази с негативни събития - това с колегата ми, жена му и шефката от Лафка и заплахите им...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5485 -: Октомври 17, 2018, 12:10:45 pm »
Не съм качвала карта.Някъде прочетох,че е родена на 19.08.1988г.
Ами това някъде е в една от двете теми за затъмненията, където с теб писахме и ти написах датата, видяна в нейния Фейсбук профил.
стана ми интересно обаче, че след моя коментар
Не знаем часа, за да се знаят градусите на куспидите, гледано в равнодомна карта със Слънцето на АС, Уран и Нептун попадат на К8, пр. Слънце ги квадратира
се появи тази статия http://tayni.net/?p=6880

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Събития и транзити
« Отговор #5486 -: Октомври 17, 2018, 12:18:40 pm »
А,ами четат те,Акрукс.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #5487 -: Октомври 17, 2018, 12:45:59 pm »
Ставало е въпрос за слънчевата домификация по форумите. Не е нещо, което трудно може да се намери като информация.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5488 -: Октомври 17, 2018, 12:56:35 pm »
А,ами четат те,Акрукс.
може да е синхронност
случвало ми се е навремето с един нарцистичен поет да пускаме в сайт, несъществуващ вече, стихове на една тема, което ми беше много странно тогава

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Събития и транзити
« Отговор #5489 -: Октомври 17, 2018, 01:16:41 pm »
може да е синхронност
случвало ми се е навремето с един нарцистичен поет да пускаме в сайт, несъществуващ вече, стихове на една тема, което ми беше много странно тогава
Аз преди 3г.мисля беше писах стихове в един форум. Много спонтанно ми идваха,все едно някой ми диктува.
Какви са аспектите за нарцисизъм?