Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021632 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6975 -: Септември 04, 2018, 09:15:35 pm »
Навсякъде има такива клюкарници – и на работа, и около дома ти, и в кварталната бакалия.
С такива хора вече съм брутално пряма, което не е равностойно на груба.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #6976 -: Септември 04, 2018, 09:55:11 pm »
Благодаря ви много на всички за мненията!
Според мен, май ми завиждат за това, че през свободното време гледам да се забавлявам и затова говорят подобни неща. Лошото е, че някои мои съседи са им повярвали и ме гледат странно. Аз наистина се радвам, че не съм започнал там, даже едната от магазина мисля, че е идвала при мен на Лафка за билети. Интересното е, че тези от магазина, които говорят глупостите за мен, са млади момчета, които работят там на касите, а си мислех, че възрастните повече си падат по клюките и сплетните.  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #6977 -: Септември 04, 2018, 09:58:10 pm »
Да не можеш спокойно да караш колело, шофьорска книжка трябва да имаш. Ако пък нямаш, значи нещо не ти е у ред!  :D
Кола и шофьорска книжка не искам и да имам, поне засега, не желая да участвам в касапницата по пътищата.
Чудно как не са казали, че е странно, че не търкам лотарийни билети и не пуша цигари...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #6978 -: Септември 04, 2018, 11:53:26 pm »
Веско, просто си им странен.
Колкото и да е нелепо, съвремието налага  клишето, че за да си в крак с тенденциите, трябва да живееш отделно от родители , да имаш  кола  и смартфон, да ходиш по почивки и ресторанти.
Щом си решил да караш по твоя си начин, трябва да се примириш и със странното гледане.
Такава е съдбата на дръзналите да бъдат различни.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #6979 -: Септември 05, 2018, 08:47:13 am »
За съжаление, искам или не, все се отличавам от другите и правя впечатление.
В крайна сметка, какво показва хорарната карта?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6980 -: Септември 05, 2018, 12:16:32 pm »
За съжаление, искам или не, все се отличавам от другите и правя впечатление.
В крайна сметка, какво показва хорарната карта?
Луната У6 в 5д последно прави опозиция с У10 в 12д, в известна степен може да пострада репутацията ти, покрай твоето ежедневие, хоби и любовно предпочитание, но пак казвам- да не ти пука. На моя мъж също се подиграваха колеги, местни при това, които шефът им хранеше с обяд за 10€, пушеха трева и пиеха през работно време, че си носел храна от вкъщи, идвал пеша, нямал кола, но отдавна не са му колеги, остана само той и двама по-възрастни- единият се разболя, другият си намерил по-платена работа, та шефовете (трима братя) цяло лято на него разчитаха, понеже лапнали голяма поръчка, а няма кой да им работи.
« Последна редакция: Септември 05, 2018, 02:35:57 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #6981 -: Септември 05, 2018, 01:27:39 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!
Да не ми пука, ама да ме обвиняват в кражби и измами, макар и да нямат доказателства, има хора, които биха се хванали, а нарочи ли се някого за лош, дори и да не е вярно...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6982 -: Септември 05, 2018, 01:33:38 pm »
Има хора, на които това им е основно занимание – да нарочат някого за виновен и да оклеветят, иначе животът им няма смисъл...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #6983 -: Септември 05, 2018, 02:27:48 pm »
Щом полицията не те обвинява, няма за какво да се притесняваш. Страшно става, когато полиция и прокуратура те обвиняват. Особено второто. Но някои се измъкват и от прокуратурата.

Има хора, които си нямат собствен живот или животът им е толкова скучен, че се занимават да следят и обсъждат живота на другите. И за да бъде още по-интересно, започват и си фантазират и да клеветят. Имам си такива колеги в работата. Такива абсурдни клевети за мен изрекоха зад гърба ми с цел да ме злепоставят от завист (а в лицето ми - лицемерни усмивки). Не им обърнах никакво внимание - нито на тях, нито на клеветите и клюките им по мой адрес. Както се казва - по-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #6984 -: Септември 05, 2018, 03:09:28 pm »
В крайна сметка, ми хрумна да напиша криминален роман на основата на всички тези неща. Най-трудно ще ми бъде как да започна, но мисля, че би се получило интересна история (естествено, с някои промени на лица, места и събития).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6985 -: Септември 05, 2018, 07:23:56 pm »
Още ли се занимаваш с тоя тъп продавалник?

Пуснала си натална карта на незнаен господин.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6986 -: Септември 07, 2018, 10:54:02 am »
Ще продам ли телефона? Дано да успея..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6987 -: Септември 07, 2018, 11:58:24 am »
Ще продам ли телефона? Дано да успея..
ще го продадеш

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #6988 -: Септември 07, 2018, 08:47:13 pm »
Здравейте, може ли да споделите мнението си по хорара по-долу. Въпроса е, взех ли си изпита (не е университетски, за допълнителна квалификация), на който се явих днес?
За съжаление резултата е след около 3-4 седмици. Този изпит супер много ме измъчи като цяло. Днес се явих за четвърти път. Предишните три пъти все бях на границата. Ще приключа ли с този изпит вече?   :lol_hitting:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #6989 -: Септември 07, 2018, 09:56:24 pm »
Здравейте, може ли да споделите мнението си по хорара по-долу. Въпроса е, взех ли си изпита (не е университетски, за допълнителна квалификация), на който се явих днес?
За съжаление резултата е след около 3-4 седмици. Този изпит супер много ме измъчи като цяло. Днес се явих за четвърти път. Предишните три пъти все бях на границата. Ще приключа ли с този изпит вече?   :lol_hitting:
Аз мисля,че ДА.Изпита го гледам по 3 дом,близнаци,двоен знак,Меркурий у3 на трон.След 3-4 седмици Меркурий ще направи тригон с Марс,твоят управител.