Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 195052 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #450 -: Май 30, 2019, 11:02:39 am »
 ;D Ребека, опитай с оцет и вода, би трябвало да неутрализира миризмата, но не прекалявай с оцета все пак

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #451 -: Май 30, 2019, 11:44:20 am »
Натърках си носа с парфюм с възможно най- силната миризма и пак усещам ,всичко ще се пере, защото няма да намеря покой ,докато усещам и най-лек повей. Уж го дръпнах навреме, но докато се усетя, защо се търкаля и асимилирам гледката на разложено тяло...,мизерията вече се е просмукала, а добре че уж сега е постриган, че иначе с агнешките лимби съвсем няма измиване  ;D Снощи душих тялото му сантиметър по сантиметър и търках  там ,където локализирах мириса с мокри кърпи напоени с дезинфекциращ спирт, после пак и пак и етилов спирт и понамаля ама..  Днес в банята-къпан , но може би местата до които се е допирал -включително аз  ;D също воним  :012: Иначе оцет с вода пих сутринта -за отслабване да не мириша отвътре   :D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #452 -: Май 30, 2019, 01:26:38 pm »
Със спирт и парфюм не става, оцета неутрализира миризмите
Моето обичаше в развалена риба да търкаля  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #453 -: Май 30, 2019, 02:18:27 pm »
Оо това е ужасно извратеняшко  ;D  За сега, като се смени, изпра, изкъпа многократно не усещам  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #454 -: Май 30, 2019, 04:48:25 pm »
Вчера, днес и утре Луна и Марс са във взаимна рецепция, квадрат- при някои от вас с кардинален акцент, да реагират с главоболие, стомашни разстройства, възпалителни процеси, прорезни рани, прибързаност, свръхчувствителност ? :)
О, почнал е новият ми лунар вчера по обяд, където Марс ми квадратиха Луната и Слънцето- ходих вчера продължително време и по едно време ми щрака коляното (Сатурн в лун. 6д) с болка изкачих няколкото стълби, за да изляза от парка, а там една борова игличка ме боцна по крака, а комар ме боцна по ръката  :012:
Спах дълбоко и непробудно тази нощ, утре може да повторя ходенето, че да заспя навреме

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #455 -: Май 30, 2019, 10:28:56 pm »
Вчера, днес и утре Луна и Марс са във взаимна рецепция, квадрат- при някои от вас с кардинален акцент, да реагират с главоболие, възпалителни процеси, прорезни рани, свръхчувствителност ?

тр. Марс на К5 в опозиция с нат. Нептун/К11, тр. Луна се доближава към К2 - от 3 дни не мога да спя нормално, появява се вечерно главоболие и болка в очите.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #456 -: Май 31, 2019, 07:08:50 am »
При мен Марс У 11 пресече АЦ и е в сходящ съвпад с нат. Луна У 1,2.
Два дни поред пия хапчета за главоболие, снощи се жегнах с ютията и за капак партньорът ми сервира едно неочаквано негово решение, което ме устройва, но понеже е внезапно, ми дойде доста стресиращо.
Днес ще съм изцяло заета с мероприятия и тържества, изнервена и напрегната е работата, за капак се притеснявам и за една тлъста сума пари, която не е още пристигнала по сметка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #457 -: Май 31, 2019, 10:13:32 am »
Луна върху Меркурий -точно при мен в 4ти а Марс е каре съответно към Меркур

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #458 -: Юни 20, 2019, 11:12:07 am »
Новият цикъл Меркурий- Марс в Рак 21*35 от 18.06. 2019 г, е интересен с това, че двете планети не са били така близо една до друга в последните 13 г.  Може да наблюдаваме,  в периода, как тази близост ще рефлектира  върху съответните сфери индивидуално за всеки от нас до началото на следващия цикъл ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #459 -: Юни 20, 2019, 07:29:17 pm »
Какво ще кажете за духовната криза представена от квадрата Юпитер/Нептун ?  :)

Някой усеща ли духовни предизвикателства и намира ли решение в сигурният подход представен от Сатурн и ЮЛВ,които са в същият градус,прави впечатление че и 3те планети са на трон,а нодалната ос говори за съдбоносни избори.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #460 -: Юни 20, 2019, 08:07:55 pm »
При мен има нещо такова щото юпитер и нептун са диспозитори на светилата и квадратът им аспектира наталния ми меркурий на 18 риби.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #461 -: Юни 21, 2019, 01:31:27 am »
Аз съм изправена пред голямо вътрешно противоречие :(

Призована съм за свидетел. Но ситуацията е такава, че ако кажа истината е почти сигурно, че губя работата си. От друга страна е съвестта ми...

Тр. ретро Юпитер е в съвпад с нат. Сатурн, а след дни е точно на МС.



Поне разбрах едно, че човек не си струва да защитава никого в този живот, ако не е човек от семейството!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #462 -: Юни 21, 2019, 02:07:44 am »
Аз съм изправена пред голямо вътрешно противоречие :(

Призована съм за свидетел. Но ситуацията е такава, че ако кажа истината е почти сигурно, че губя работата си. От друга страна е съвестта ми...

Тр. ретро Юпитер е в съвпад с нат. Сатурн, а след дни е точно на МС.
Нали в съда трябва да се казва истината, лъжесвидетелството е наказуемо по закон- юридически и Божи

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #463 -: Юни 21, 2019, 07:40:54 am »
Законово е така, но мястото с най-многото изречени лъжи е именно съда...

Единственият съдник за мен е Бог.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 07:42:41 am от romantica »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #464 -: Юни 21, 2019, 10:02:25 am »
Романтика, имаш висока доблест, не лъжи, трудно ще го преглътнеш  след това и ще си загубиш самоуважението. Ако си постъпила правилно, според твоите принципи, няма защо да свеждаш глава. Ако трябва да излъжеш, за да защитиш някой, тогава има многоточие, но постъпи според съвестта и принципите си, не според последствията. Дори и да загубиш работата си, ще си запазиш достойството, а и не знаеш, какви врати ще се отворят.