Автор Тема: Хоби и професия  (Прочетена 7354 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Хоби и професия
« -: Юни 21, 2013, 05:55:23 pm »
Говорихме нещо с Lilla по тази тема, споделете и вие

Кога и по какво си личи дали ще изкраваме пари от хобито си, или си имаме определен професионален/кариерен път, а хобитата си остават само хобита (хобити  :D)

Мен лично много ме вълнува ако намерим някакви правила, защото ми се иска да си сменя професионалната ориентация (само нея :) )

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хоби и професия
« Отговор #1 -: Юни 21, 2013, 06:04:54 pm »
Връзка между 5/6 -ти ,5/10 -ти ,сигнификатори на професията в 5-ти дом,силен акцент върху 5-ти дом ,стелиум,въобще темата на радикса да е във връзка с 5-ти дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хоби и професия
« Отговор #2 -: Юни 21, 2013, 08:10:02 pm »
Говорихме нещо с Lilla по тази тема, споделете и вие

Благодаря, че ми напомняш.  :D
Така ме завъртя ежедневието, че все нещо забравям...

Това е обещаната карта  :) - какви са вашите предположения относно евентуалното му хоби и професия, има ли някаква връзка между тях?



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хоби и професия
« Отговор #3 -: Юни 21, 2013, 08:14:55 pm »
Връзка между 5/6 -ти ,5/10 -ти ,сигнификатори на професията в 5-ти дом,силен акцент върху 5-ти дом ,стелиум,въобще темата на радикса да е във връзка с 5-ти дом.

Да, имам такава връзка и в крайна сметка успях да превърна любимо занимание в професия. Това занимание няма нищо общо с двете специалности, които съм завършила.  :)

- стелиум в 5 дом
- у10 в съвпад с у6 в 5 дом
- Слънце (у9) на върха на 5 дом, в един знак с у10 и у6, тригон със Сатурн в 9 дом

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хоби и професия
« Отговор #4 -: Юни 21, 2013, 08:41:31 pm »
За мен това е карта на занаятчия ,без значение дали е на жена или на мъж.Това че Сатурн е на МЦ ,би трябвало да е помогнал на притежателя на картата да сподели творческия си потенциал /хоби със света ,в противен случай ще го използва само за собствено удоволствие.Роден/а с умението ръцете да изработват ,онова което му/и диктува въображението-от приготвянето на храна ,бижута,сувенири...до фотография (малко към другата тема).
Един въпрос "продава" ли си хобито извън мястото ,където живее?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хоби и професия
« Отговор #5 -: Юни 21, 2013, 09:08:57 pm »
Ами каква точно връзка м/у 5,6,10 се търси-квадрати, опозиции броим ли?

Имам някои предпоставки, обаче като е замесен уран в картинката, а хобито е астрология-няма да стане тая

Ще взема да си харесам за хоби астрономия или ядрена физика-дали ще ме изхранят :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хоби и професия
« Отговор #6 -: Юни 21, 2013, 09:19:55 pm »
Да не е препаратор? :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хоби и професия
« Отговор #7 -: Юни 21, 2013, 09:24:59 pm »
Ами каква точно връзка м/у 5,6,10 се търси-квадрати, опозиции броим ли?

Имам някои предпоставки, обаче като е замесен уран в картинката, а хобито е астрология-няма да стане тая

Ще взема да си харесам за хоби астрономия или ядрена физика-дали ще ме изхранят :)

Всяко взаимодействие е предпоставка за връзка ,вече каква ще е тя и как ти гледаш на същата ,ще покажат аспектите.И защо реши ,че точно по Уран трябва да ти е хобито ,след като имаш и Слънце в 5-ти дом .И по Уран не само астрологията и астрономията  ;)...какво ще кажеш за "експериментирам в плутоновите сфери ,чрез различни технологии ,свързани с метали и камъни " :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хоби и професия
« Отговор #8 -: Юни 21, 2013, 09:48:14 pm »
Секс с камъни?  :o

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хоби и професия
« Отговор #9 -: Юни 21, 2013, 09:50:28 pm »
Секс с камъни?  :o

Ти колко силно си настроена сексуално ? :)
Имах предвид не камъните на тротоара ,а скъпоценни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хоби и професия
« Отговор #10 -: Юни 21, 2013, 09:53:58 pm »
Секс със скъпоценни камъни?  :o :o

Мда-при нощно раждане шефът е сатурн, не уран, шегувах се, никакви астрологии, астрономии и физики
Но все пак връзка има-естествено пак неприятна опозицийка

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хоби и професия
« Отговор #11 -: Юни 21, 2013, 09:56:27 pm »
Не разбрах връзката със секса като хоби при теб  :o ;D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хоби и професия
« Отговор #12 -: Юни 21, 2013, 10:00:42 pm »
.какво ще кажеш за "експериментирам в плутоновите сфери ,чрез различни технологии ,свързани с метали и камъни " :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хоби и професия
« Отговор #13 -: Юни 21, 2013, 10:27:12 pm »
А,сега да видим защо Плутон ти е на лично място и в аспект с мунданния управител на това място -каква е връзката на Плутон със секса? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хоби и професия
« Отговор #14 -: Юни 21, 2013, 10:40:03 pm »
Секс с камъни?  :o

В смисъл?

За секс на сатурновите пръстени вече сме чели в другия форум, но това е нещо ново.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui