Автор Тема: Предизвикателство към Вашата интуиция  (Прочетена 30212 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
« Последна редакция: Юни 26, 2015, 01:06:00 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #1 -: Май 28, 2013, 12:52:47 pm »
Картата на мъж или жена е, и държавата България или някоя друга ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #2 -: Май 28, 2013, 02:10:09 pm »
Омайващ тип мъж,може да използва чара си сред женската аудитория или посредством жени(майка,сестра,любовница) да се изразява ,авантюрист като по-млад чисто плътски ,по-късно изследователски.Ако е успял да изяви в следствие щастлива случайност потенциала си ,сега би трябвало да е публична ,обществена личност ,ако не точно -обратното ,да е вглъбен ,фокусиран  върху изучаване ,разработване на някаква иновационна материя ;сякаш нещо е "чул" ,"видял" ,което е скрито за другите,но не мога да се изразя точно какво и да я  предава/преподава по някакъв начин(телевизия,социални структури,алтернативни методи ).
Като външен вид мисля ,че очите му са като на магьосник ,ръце творчески ,но жилави ,тяло може би със заоблени форми ,в следствие или заболяване ,или от начин на живот,коса мека ,игрива и може би по лицето или на някое явно място по тялото нещо като отличителен знак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #3 -: Май 28, 2013, 02:11:38 pm »
Интуитивен, провокативен, действен, на два пъти в живота е имал драматични обрати, по отношение на жените предпочита да играе на сигурно ако е за сериозна връзка, ако не-дава го леко
Малко нестандартен в някакво отношение, или е много сръчен или приказва/пише добре, може и двете всъщност

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #4 -: Май 28, 2013, 02:23:36 pm »
И малко хитрец  ;) ;)...има и спекулация тук
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #5 -: Май 28, 2013, 08:16:34 pm »
а, за пишман астролозите ще може ли данните

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #6 -: Май 28, 2013, 08:17:58 pm »
Аа-че да му напускаш всякакви карти-тука за интуиция говорим :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #7 -: Май 28, 2013, 08:20:07 pm »
не бе, с тая постнатата карта - не мога ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #8 -: Май 28, 2013, 08:33:08 pm »
Какъв е този? Някакъв celebrity ли?
Съгласна съм с Рени.

Abroаd, пробвай с 23.04.1981 или 24.04.1981.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #9 -: Май 28, 2013, 08:34:42 pm »
Хубава тема -проверка за интуиция дали е по Водата или Огъня или по двете стихии. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #10 -: Май 28, 2013, 08:36:05 pm »
по вода
прозрения "свише" - по Уран
за огън не съм чула, нито видяла

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #11 -: Май 28, 2013, 08:36:45 pm »
Аз нямам интуиция. Не работи. ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #12 -: Май 28, 2013, 09:09:26 pm »
Цитат

информация за интересите, начина на действие, външния вид и характера


Без час на раждане вероятността да има точни попадения е в пъти по-слаба, но ако караме по интуиция, тук-там подплатена с астрологични обосновки, може накратко да се обобщи следното, като ключови характеристики:

- може да изглежда чаровен, първоначално да предизвиква симпатия
- енергичен, активен, но и склонен към многословие, бърборко
- убедителен, добър оратор, понякога обича да спори
- остър ум (и език), аналитичен, но склонен към импулсивни и прибързани заключения
- не му липсва въображение, креативен, предприемчив, с лекота генерира нови идеи
- ако е роден по-късно, умът може да е по-задълбочен, изследователска насоченост
- може да има успех в сфери, изискващи активност, динамика, комбинативност, съобразителност, добра организация

Професии: логистика, право, маркетинг, управление на проекти, може и нещо креативно, евентуално и журналист, водещ, репортер. Но без час на раждане и домификация не може да се каже със сигурност къде ще се насочи и къде ще е фокусът.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #13 -: Май 28, 2013, 09:19:06 pm »
Като разговарям с някой човек tet-a-tet, го улавям що за човек е, лъже ли в момента и т.н. Не е само интуиция, но "шестото" чувство определено играе някаква роля в това. Следя биометриката му за несъответствия между думи и жестове, лицеви експресии, промени в интонацията на гласа и т.н. Но всички тези показатели човек не може да ги следи едновременно (поне не и нетрениран от спец. службите като мен), а микроекспресиите на лицето, които са издайнически, траят части от секундата. Така че интуицията играе роля, както и опитът в познаването на хората. По-лесно ми е, когато наблюдавам отстрани. Извинявам се за offtopic-а.

И аз се чудя дали Луната е в Джиештха или Мула (зависи от часа на раждане). Ако е в Джиештха, може да е човек на изкувството. Венера в Бхарани, Луна, аспектирана от Раху, могат да се свържат с някаква искра на вдъхновение плюс популярност.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #14 -: Май 28, 2013, 09:33:35 pm »
сладникава външност, тромав и бавен на пръв поглед - на втори, не съвсем - остър език, с точни попадения "право в сърцето", без жалост, но без присъщия нараняващ сърказъм, мекотата си стои
проблеми с авторитетни фигури, включително и особено с бащата
висок, но променлив морал, склонност към надскачане и високо самомнение, заблуди в тая връзка, лековерие
в същото време - прозорлива мисъл, но не винаги разпознаваема  от него самия, обърканост