Автор Тема: Кошмари  (Прочетена 84867 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Кошмари
« Отговор #30 -: Август 02, 2015, 01:08:22 pm »
Транзитната луна ти е съвпаднала марс може би.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #31 -: Август 02, 2015, 01:18:40 pm »
Транзитната луна ти е съвпаднала марс може би.

По принцип това е един от ревливите ми периоди.

Сега погледнах - транзитно светилата правят съвпади с двата малефика в хороскопа ми - тр. Слънце в съвпад с нат. Сатурн и тр. Луна в съвпад с нат. Марс.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #32 -: Август 02, 2015, 05:24:27 pm »
Сега се сетих за друг фрагмент от съня, може наистина да е било от изяденото свинско в тая жега.  :o

Сънувах, че се намирам в детската си стая, навремето там имаше голям гардероб. В стаята бяхме аз и първият ми братовчед. По едно време братовчедът отвори гардероба и реши да сподели една негова тайна... Каза, че има интересно хоби - убива хора, разфасова ги и части от телата завива в найлони и слага в гардероба при дрехите на любимата ни баба /вече покойник/. И аз се чудех как после ще спя в тази стая и дали няма да се размирише на леш.  ;D

После сънувах как влиза покойната ми баба и започвам да й обяснявам какво е сътворил братовчедът. Отварям гардероба, за да й покажа нагледно, но вътре... няма нищо. И тя стои и ме гледа с невярващи очи, сякаш съм полудяла и разказвам небивалици.

Тай тъй де, от месото ще да е било.  :57:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Кошмари
« Отговор #33 -: Август 02, 2015, 05:33:09 pm »
Аа, не се тревожи може малко антракс да е имало ,голяма работа, проблем ще е, ако жива свиня ти заговори ;D  И аз бях сънувала преди, че със бивша съквартирантка сме увили хазайката в найлон и килим и скоро ще се размирише ако не я изхвърлим :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Кошмари
« Отговор #34 -: Август 02, 2015, 05:35:12 pm »
Аа, не се тревожи може малко антракс да е имало ,голяма работа, проблем ще е, ако жива свиня ти заговори ;D  И аз бях сънувала преди, че със бивша съквартирантка сме увили хазайката в найлон и килим и скоро ще се размирише ако не я изхвърлим :012:
:-\ :-\ :-\
А си мислех, че аз гледам много филми.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #35 -: Август 02, 2015, 05:36:48 pm »
Сега се замислих, че това за братовчеда може да е някаква подсъзнателна асоциация - миналата година го бяха пратили в Луганска област, където се стреляше на месо и се водеха военни действия. Но да сънуваш откъснати човешки крайници в гардероба на баба, след сватба.... ммм, доста е шантаво.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Кошмари
« Отговор #36 -: Август 02, 2015, 05:51:40 pm »
В реалният живот труповете се завиват в найлон за по-бързо разложение и трудна идентификация иначе по филмите все на руло в килимче Лили може да имаш някаква далечна роднинска връзка с бабата сериен убиец от Украйна дето я заловиха наскоро докато изхвърля разфасованаата си дружка и подсъзнателно да улавяш инфото :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #37 -: Август 02, 2015, 05:57:14 pm »
И по-шантави сънища съм имала. Сетих се за най-култовия си сън.  ;D

Сънувах нашествие на извънземни. Залавяха големи групи от хора и ги хвърляха в нещо, което приличаше на гигантска месомелачка. А излезлите от тях души улавяха в епруветки и после ги вселяваха в същества от други планети, правеха си забавни експерименти. Имаше едно еднооко мекотело с хоботче, приличаше на някакъв циклоп от комиксите... в него се опитаха да ме преродят.  :o :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Кошмари
« Отговор #38 -: Август 02, 2015, 06:01:17 pm »
Дано не са пророчески :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Кошмари
« Отговор #39 -: Август 02, 2015, 06:33:55 pm »
И по-шантави сънища съм имала. Сетих се за най-култовия си сън.  ;D

Сънувах нашествие на извънземни. Залавяха големи групи от хора и ги хвърляха в нещо, което приличаше на гигантска месомелачка. А излезлите от тях души улавяха в епруветки и после ги вселяваха в същества от други планети, правеха си забавни експерименти. Имаше едно еднооко мекотело с хоботче, приличаше на някакъв циклоп от комиксите... в него се опитаха да ме преродят.  :o :012:
Става за сюжет на холивудски филм.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Кошмари
« Отговор #40 -: Август 02, 2015, 07:20:49 pm »
И по-шантави сънища съм имала. Сетих се за най-култовия си сън.  ;D

Сънувах нашествие на извънземни. Залавяха големи групи от хора и ги хвърляха в нещо, което приличаше на гигантска месомелачка. А излезлите от тях души улавяха в епруветки и после ги вселяваха в същества от други планети, правеха си забавни експерименти. Имаше едно еднооко мекотело с хоботче, приличаше на някакъв циклоп от комиксите... в него се опитаха да ме преродят.  :o :012:

ЛилитУ, не е шантав. Ето ти една статия по въпроса: http://www.parallelreality-bg.com/statii/izvanzemen/553-2015-07-06-22-03-00.html

 :d030:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #41 -: Август 02, 2015, 08:10:08 pm »
Мммм... интересно. Тогава не бях точно аз, а в друго хуманоидно тяло - много приличаше на човешката раса, но с малко по-груби черти на лицето /носовете им бяха маймунски - две дупки/. В съня имах чувството, че се намирам сред племе, населявало Земята преди десетки или стотици хиляди години, или на планета, която доста прилича на нашата. Дойде огромна летяща чиния и улови десетки или стотици хора. Не помня по какъв начин - може с холограмна мрежа или със светлина да е било, както го описват в статията. После се озовахме в голяма извънземна лаборатория, вероятно на някакъв космически кораб. Сякаш се реех във въздуха и наблюдавах отгоре какво се случва, като страничен наблюдател. А после се вселих в едно от телата на пленените хуманоиди. И накрая в огромен октопод, приличащ на циклоп. Съществото издаваше много странен ръмжащо-пищящ звук, а и аз се противих да ме поставят в такава грозна обвивка.  ;D

Много интересно, това съм сънувала няколко пъти:

Цитат

Винаги съм виждал там много висока сграда с форма на ракета, която има някакъв вид комуникационно устройство над куполния си връх. Цялата структура изглежда е направена от някакъв вид стъкло, което позволява да се вижда през него отвън. Преди много време дадох име на тази сграда и то бе „Библиотеката“. Вътре има някакво устройство за телепортация, което позволява на всякакъв вид същества да пристигат там на групи или пък по 2-ма или 3-ма. Те пристигат с цел да придобият някакво познание и след това си заминават.


Но тези ми сънища са от преди десетина години, впоследствие изгубих връзка с други светове.

« Последна редакция: Август 02, 2015, 08:26:40 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Кошмари
« Отговор #42 -: Август 02, 2015, 08:31:12 pm »
ЛилитУ, не е шантав. Ето ти една статия по въпроса: http://www.parallelreality-bg.com/statii/izvanzemen/553-2015-07-06-22-03-00.html

 :d030:
И какво излиза, че вечно ще сме под влиянието на тези рептилии ли?  :-\

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Кошмари
« Отговор #43 -: Август 02, 2015, 08:44:14 pm »
И какво излиза, че вечно ще сме под влиянието на тези рептилии ли?  :-\

Що бе, можеш да се измъкнеш ако си имаш достатъчно силна воля...  :d030:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Кошмари
« Отговор #44 -: Август 02, 2015, 08:44:50 pm »
Що бе, можеш да се измъкнеш ако си имаш достатъчно силна воля...  :d030:
Имаш право. И най-вече истинска любов, нали?