Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 302262 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #510 -: Ноември 18, 2014, 07:00:46 pm »
От началото на ноември започна - стартирах месеца (и новата работа) с точна опозиция на тр. Марс към нат. Луна. След това подкара квадрат към Слънце, Плутон, Меркурий (ще действа още ден-два  :o) и накрая ще направи квадрат с Венера. Щом квадратът му към Меркурий е дал толкова отчетливо събитие и е подействал в апликация, се чудя дали ще успе да събуди и Венера или тя ще продължи да спи вечен летаргичен сън. Но не искам да я "събужда" в скъп магазин за чанти и обувки (преди малко разгледах сайта на такъв и ме заболя сърцето колко много неща искам да си взема).
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #511 -: Ноември 18, 2014, 07:38:56 pm »
се чудя дали ще успе да събуди и Венера или тя ще продължи да спи вечен летаргичен сън. Но не искам да я "събужда" в скъп магазин за чанти и обувки (преди малко разгледах сайта на такъв и ме заболя сърцето колко много неща искам да си взема).
Офффф,това е рутинка по магазините и не искам да го броим  :012: .Аз все пак не съм изгубила надежда на ретро Юпитер(от лигавия Лъв  :d030: ) към Венерата ми да се случи нещо по-пикантничко,изненадващо и хубаво,което да надхвърли изхарчването на спечелени от мен парички за нещо си там.  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #512 -: Ноември 18, 2014, 09:49:39 pm »
А защо имате очаквания тип случка  от транзит на Юпитер и въобще от всички транзити,като същите не носят нещо такова ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #513 -: Ноември 18, 2014, 10:01:29 pm »
Разби ми сърцето, викам като се мота в 5-ти Юпи съм взела да ударя Жакпотя, пък то пак нищо  :lol_hitting:
трябва да имаш нещо за печалби в натала..иначе има да си чакаш  :012:
някаква натална връзка на 5 и 8, аспекти на уран, особено с юпитер.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #514 -: Ноември 18, 2014, 10:04:05 pm »
Witch, Юпитер ще ти помогне да удряш по-уверено там, какво си си пожелала по 5-ти беше , нали ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #515 -: Ноември 18, 2014, 10:16:55 pm »
Юпитер нали беше старият управител на Рибките :012: В този смисъл си имам хубаво тригонче с Уран  :017: Туй стига ли, или да не хитрувам  :012:
имаш натален тригон уран-юпитер? почвай да пускаш тото ..поне докато тр,юпитер е в пети  :72:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #516 -: Ноември 18, 2014, 10:17:37 pm »
При мен през пети дом даде много флиртаджийски период. Ама до там. Имаше и допълнителни бонуси от работа. Чести забавления с приятели - редовно имах гости.
Дава си случки, но големите събития не ги чакай от Юпитер.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #517 -: Ноември 18, 2014, 10:25:33 pm »
А защо имате очаквания тип случка  от транзит на Юпитер и въобще от всички транзити,като същите не носят нещо такова ?  :)
Ами смятам си аз,че Юпитер ми е съуправител на Венерата и Слънцето,а в момента транзитира в дома,управляван от Слънцето,който му идва подчинен дом.Аз много плюя лигавия Лъв,но да не си помислите,че не виждам добрите му страни-той ми управлява богатствата. :012: И нямам нищо против да ми увеличи "моралните" богатства като например удоволствието да познавам още достойни за уважение хора. Е,добре ще е да се поскараме малко (за разкош), докато се разберем кой ще е  цар(ица),кой ще е  главнокомандващ(а).  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #518 -: Ноември 18, 2014, 10:26:45 pm »
имаш натален тригон уран-юпитер? почвай да пускаш тото ..поне докато тр,юпитер е в пети  :72:
Баща ми има Юпитер/Уран тригон и мрази тотото.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #519 -: Ноември 18, 2014, 10:28:00 pm »
Баща ми има Юпитер/Уран тригон и мрази тотото.  :043:

И аз имам такъв ама от тото нищо не съм видяла до сега.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #520 -: Ноември 18, 2014, 10:29:44 pm »
Хаха, аз в момента имам тригон на тр юпитер и уран.... :012:
Но още не съм го почувствала...
Може би при ретро движението, ще има случка :017:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #521 -: Ноември 18, 2014, 10:36:06 pm »
И аз имам такъв ама от тото нищо не съм видяла до сега.
Уран ми управлява Юпитер,но когато преди години направи съвпад с него не съм пускала тото,за да видя как работи.  ;) Юпитер върху Уран в моя случай изключвам да донесе печалба от тотото .Мисля,че в картата ми няма условия за печалба от този вид.У5 ми е в тригон с У6,У9 и У10,но чувствам това по-скоро като "творчество" в "работата".
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #522 -: Ноември 18, 2014, 10:37:48 pm »
не се хващайте за думата "тото" /използвам я обща за лотарии/  :012:
уран-юпитер би трябвало да дава печалби всякакви, но неочаквани.
аз имам аспект му тях - полуквадрат е, обаче печеля доста ... дреболии разни, но все пак действа някак.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #523 -: Ноември 18, 2014, 10:38:19 pm »
Е на мен Юпи ми е във водолей съвпад с АС и ми управлява МС. По скоро индикира, че съм шашава по цялата глава, отколкото други истории...  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #524 -: Ноември 18, 2014, 10:40:33 pm »
Хаха, аз в момента имам тригон на тр юпитер и уран.... :012:
Но още не съм го почувствала...
Може би при ретро движението, ще има случка :017:
ако не спечелиш от лотарии, може да се прояви по друг начин - нестандартна любовна връзка, примерно  ;)