Автор Тема: Ежедневно таро  (Прочетена 29631 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Ежедневно таро
« -: Декември 07, 2015, 10:06:07 am »
 :)
« Последна редакция: Август 26, 2017, 06:30:41 am от starinthenightsky »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ежедневно таро
« Отговор #1 -: Декември 07, 2015, 10:43:08 am »
Уау, и такава тема ли имаме вече :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #2 -: Декември 07, 2015, 01:52:53 pm »
Изтеглих следните карти:
1. Звездата
2. Тройка чаши
3. Десетка чаши

Деветка чаши

Стар, колко вода! Тези карти предполагам, че са за теб. Днес може да си гальовна, емоционална, съпричастна. И май имаш някако желание, надежди, копнежи за събиране с компания, да се повеселите, да изпиете някоя сладостно питие. Да побъбриш по женски или за своите чувства.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #3 -: Декември 07, 2015, 06:09:35 pm »
Стар, ще може ли да ми изтеглиш за утре? (че днес яко съм яхнала метлата и ще повлияя на картите)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #4 -: Декември 08, 2015, 08:01:12 pm »

Скорпионче, обстоятелствата и хората около теб, вероятно те карат и провокират да се чувстваш под напрежение, изнервена, неразбрана, бързо да избухваш.
Философската нагласа и поглед над нещата могат да те направят да излезеш победител и удовлетворена от ситуацията. Да я видиш с  едни други очи. Може пък тя да е катализатор да преосмислиш нещо или да направиш крачка към нещо, което ще обърне, балансира и задвижи ситуацията в твоя полза.

Цял ден ми лазиха по нервите - дори преди обяд успяха да ме разплачат. В работата ангажиментите все повече ми се увеличават покрай край на годината...ужас, накратко казано. Но добре, че беше братовчедка ми. Много ми помогна да се справя днес, макар и тя едва да ме трае. ;D И крачката я направих благодарение на нея. Благодаря.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Ежедневно таро
« Отговор #5 -: Декември 16, 2015, 03:24:41 pm »
Ще може ли едно таро за 22 декември, ако е удобно? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ежедневно таро
« Отговор #6 -: Декември 16, 2015, 03:44:04 pm »
Ще може ли едно таро за 22 декември, ако е удобно? :)

1. Справедливост
2. Петица чаши
3. Крал чаши, обърнат

Асо жезли, обърнато

С какво е важен за теб този ден? Някаква инициатива ли очакваш?

В картите прозира романтичен елемент, чувства и симпатии са замесени. Ако харесваш някой конкретно и очакваш да ти обърне внимание, картите по-скоро показват, че нещата са на кантар. И все пак по-голяма вероятност има да не се случи, при това - за твое добро. Желателно е да се въздържаш от необмислени и импулсивни постъпки, а ако наистина харесваш някой, който е представен от Краля чаши, тук има някаква дистанция - искаш да привлечеш вниманието му, но същевременно ти се струва недосегаем. Нещата трудно се получават, нещо ви дели и, както казах, може да е за твое добро - човекът насреща не ми изглежда много искрен и надежден. Или сам не е наясно с чувствата си, какво иска, или обича да играе с чужди чувства. Голям чаровник, но непостоянен човек, двуличен.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Ежедневно таро
« Отговор #7 -: Декември 16, 2015, 04:27:54 pm »
1. Справедливост
2. Петица чаши
3. Крал чаши, обърнат

Асо жезли, обърнато

С какво е важен за теб този ден? Някаква инициатива ли очакваш?

В картите прозира романтичен елемент, чувства и симпатии са замесени. Ако харесваш някой конкретно и очакваш да ти обърне внимание, картите по-скоро показват, че нещата са на кантар. И все пак по-голяма вероятност има да не се случи, при това - за твое добро. Желателно е да се въздържаш от необмислени и импулсивни постъпки, а ако наистина харесваш някой, който е представен от Краля чаши, тук има някаква дистанция - искаш да привлечеш вниманието му, но същевременно ти се струва недосегаем. Нещата трудно се получават, нещо ви дели и, както казах, може да е за твое добро - човекът насреща не ми изглежда много искрен и надежден. Или сам не е наясно с чувствата си, какво иска, или обича да играе с чужди чувства. Голям чаровник, но непостоянен човек, двуличен.
Много благодаря за отговора. :) На този ден ще се събираме на коледно парти и реших просто да пробвам тарото. Има много истина в това, което написа, но като че ли описа как се чувствам в последните месеци, а относно човекът той няма да присъства, освен ако нещо не се промени.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ежедневно таро
« Отговор #8 -: Декември 16, 2015, 04:51:04 pm »
Ако става въпрос за парти, може малко самотно да се почувстваш или просто ще си държиш на положението, както се казва. Няма да си прекалено дива, спонтанна, настъпателна, по-скоро вглъбена.

И умната - това е посланието на картата Справедливост.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Ежедневно таро
« Отговор #9 -: Декември 16, 2015, 05:01:13 pm »
Ако става въпрос за парти, може малко самотно да се почувстваш или просто ще си държиш на положението, както се казва. Няма да си прекалено дива, спонтанна, настъпателна, по-скоро вглъбена.

И умната - това е посланието на картата Справедливост.  ;)
Аз по принцип съм си такава. Благодаря :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #10 -: Декември 16, 2015, 05:42:59 pm »
Може ли едно ежедневно таро и за мен за 25-ти декември? На който му е удобно.

И аз ще се опитам по-късно да тароствам.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #11 -: Декември 16, 2015, 06:03:35 pm »
Може ли едно ежедневно таро и за мен за 25-ти декември? На който му е удобно.

И аз ще се опитам по-късно да тароствам.  :58:

Горе 5ч, изтеглих 3м - силата - пп.  :(
Уфф, то едни карти... ами Емма, виждам ги като преодоляване на болка. Другата вероятност да получиш новини, които да те разстроят, но силата говори, че видът ти няма да издаде какво чувстваш, ще успееш да се контролираш.
Аз бих помолила за 19, тази седмица, ежедневно таро.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ежедневно таро
« Отговор #12 -: Декември 16, 2015, 08:31:45 pm »
Скорпионче за 19-ти изтеглих
РЖ/3п+Жрица+ 6м

Ще пътуваш по картите, ако имаш изпит ще го вземеш успешно. В работата ще ти върви и успешно ще завършиш задачите.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #13 -: Декември 16, 2015, 09:09:11 pm »
Благодаря, Скорпионче. Подозирам, че може да имам неприятности около близки тогава.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #14 -: Декември 17, 2015, 06:25:40 pm »
Извинявам се за нахалството, но ако може едно ежедневно таро и за утре - че поет ангажимент за събота се премести за утре. Благодаря отново.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."