Автор Тема: Медиумите и хората със свръхестествени способности  (Прочетена 26241 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #60 -: Септември 11, 2014, 02:08:54 pm »
Знаех си, че тук е новата говорилня  :97:

На Алито днес много му се спори ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #61 -: Септември 11, 2014, 02:30:06 pm »
Happy,няма да е зле да направиш аналогия и сравнение на 11 със 13,каквото е 11 за десетичната бройна система е 13 за броенето с дузини,където 13 е начало на нов цикъл,отивам да потърся дати и години в случая с демона :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #62 -: Септември 11, 2014, 02:33:43 pm »
Някой смее ли да твърди,че всеки човек не може да бъде обсебен ?

Да, естествено! Тези така наречени демони са просто вид извънземни. Ако твоят ВА няма сделка с някой от тях заради самото преживяване, то те спокойно могат да ти цунят гъза  :012:!

Стига с тези религии бре! Измислени са само за контрол над овцете и това е! Измислени и въведени в употреба от управляващите извънземни. Еееей не се научихте...


Мислех да не се включвам в темата ама езика ме засърбя от написаните простотии вече...  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
« Последна редакция: Септември 11, 2014, 02:35:41 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #63 -: Септември 11, 2014, 02:40:59 pm »
Ето нещо интересно по темата. Не твърдя, че е абсолютната истина, но каква е тя няма как да знаем. Все пак е една добра перспектива, различен ъгъл, от който могат да се видят нещата.

http://parallelreality-bg.com/statii/ezoterika/459-self-imprint.html

"Защо съзнанието може да бъде засечено чрез ЕЕГ?
Защото то е електромагнитно по природа (отново грубо казано) или по-скоро нашите уреди могат да засичат електромагнитния му компонент. Когато едно съзнание навлиза във физическата реалност то привлича атомни структури. Завихряйки се, те създават нуклеотидни бази (които са 4), а те създават ДНК, което е и шаблона на вашето тяло. Ето защо казваме, че това, което мислим, е това, което сме. Вие създавате своето тяло чрез мисловните модели стоящи зад него. То отразява всичко, което мислите. Така че вашето ДНК не просто е огледало на вашия мисловен модел, то е неговия краен резултат. ДНК представлява сгъстени мисловни модели до ниво, в което те се манифестират като материя в лицето на вашата генетика. Може би сега разбирате, защо мисловният модел е толкова важен.
 
Когато се раждате, вашето ДНК е стриктно линейно. Това означава, че то е съвкупност от всичко, което вашите физически предци са били някога. Висшият Аз на дадена индивидуална душа открива възможно най-подходящите родители, които да му дадат условия за максималното изразяване на потенциала на тази душа. Това буквално означава търсене на най-благоприятните мисловни модели за личността, която ще се инкарнира тепърва в тяло. Т.е. индивидуалната душа ще се инкарнира единствено в тяло, което може да поддържа енергийно мисловните й модели. Това тяло е специфично пригодено за тази индивидуална душа и веднъж когато това е решено на ниво Висш Аз между родителите и тяхното бъдещо дете (в 3D-план), никоя друга душа не може да влезе в тяло, което вече е приготвено за друга такава. Това е валидно до самата смърт на физическото тяло. Това означава, че всички ню ейджърски истории за т. нар. „walk-in“-същности, които навлизат доброволно в чуждо тяло, чиято душа отлита – са дезинформация. Съжалявам, че разбивам илюзиите за „любов и светлина“ на много хора, но walk-in-ите най-често са програмирани хора, които превключват от една самоличност в друга и другите вярват, че в тялото е навлязла друга душа, различна от оригиналната за това тяло. Дадено ДНК, може да поддържа само един-единствен мисловен модел и той е първоначалния на душата навлязла в тялото на бебето при първото проплакване. Това автоматично означава, че рекламната кампания, с която католическата църква се опитва да вдигне рейтинга си в последните години чрез Холивуд (говоря за екзорсизма), също не е това явление, за което се опитват да го изкарат. Подобно навлизане на чужда същност в дадено тяло, към което тя не принадлежи, може да е много кратко, временно явление. Чуждо съзнание просто би било несъвместимо в дългосрочен план с енергийния шаблон на дадено тяло. Енергетиката на тялото ще отхвърли неприлежащото съзнание натрапник сравнително бързо (в случая с клонингите, в които има истинска „душа“, нещата стоят по малко по-различен начин на който няма да се спирам в момента). Ето защо, когато човек става приемник на чужд орган, тялото му или го отхвърля или неизменно е повлиян от енергетиката на бившия носител на въпросното сърце (примерно). Чували сте хиляди такива истории – за хора, които започват да имат „спомени“ от живота на донора, или директно започват да приемат някои негови емоционални черти или усещания. Вече знаете защо. Единствената причина поради която такива трансплантации са успешни, е защото по-голямото поглъща по-малкото и второто се приспособява към първото. Но когато се опитвате да завземете цяло тяло – тогава вече ще се сблъскате със стена.
 
Запомнете, индивидуалните души навлизат в тела, които могат да поддържат техния мисловен модел. Вие сте тези, които избирате родители, които могат да осигурят правилната енергетика и подредба на нуклеотидните бази, което по-късно да се превърне в носителя на мисловния модел, който вие имате. Родителите осигуряват правилните генетични възможности."
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #64 -: Септември 11, 2014, 04:03:19 pm »
Пърпъл, Веско се опита да ликне темата за програмирането "Монарх", но както ти казах тук се гледа с тесен фокус. Затова преди казах-"опитвам почвата" и си млъквам като няма интерес. Който иска-ще чете, пак в посочения от теб сайт и предишния му вариант.
С Веща съм съгласна и не само заради М5, имах подобни преживявания. Нещо ги отключва, при мен беше-страх и най-вече-липса на ограждане с молитва. При други-силно чувство за власт, похот, ревност, злоба, мъст....още.
Ако достатъчно дълго се взираш в бездната-тя ще ти отвърне със същото, но не и ако й даваш в ума и сърцето повече сила и вяра от на светлото.
В края на краищата всичко започва в ума. Освен това като си самодостатъчен си някак "отстранен" -наблюдател по будизма. Живееш, мислиш, чувстваш-като опит и преживяване, поел си отговорност да се справиш каквото й да значи това. Разкажи на едно дете разказ за ужаси-черна дама и подобни и виждаш как вече разсъдъка отстъпва на подсъзнанието, очите се смразяват и можеш да контролираш и побъркаш това дете.
И не знам, никак не знам как пък веднъж не се направи филм за другата страна.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #65 -: Септември 11, 2014, 04:59:17 pm »
Лун-е,

мноо си дървена глава моето момче  :d030:! Дебела тиква непробиваема  :043: :043: :043:...


С такива същности съм се сблъсквала много и... съм си я местила в другия крачол  :57:...

Последно около средата на август сънувах една вечер следното: разхождах се с някого по улиците и изведнъж ми посочва към един канал от ония с кръглите капаци по улиците. Поглеждам и виждам нещо като дух да излиза от него. От любопитство отидох до него и се надвесих да разгледам духа, а той се опита да влезе в мен през устата. Успях да го изгоня, но се събудих с изключително неприятно усещане като да си настъпил лайно и да си си изцапал обувката.

Ето ти хард потвърждение на теориите ти. И кво от това питам аз  :19:... Моят ВА за тази ми инкарнация няма такива договори и това е факт! Не, че не са се пробвали и то най-различни твари, ама удрят на голямата, права лопата и си ходят по живо по здраво и туй то...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #66 -: Септември 11, 2014, 05:03:39 pm »
Ето нещо интересно по темата. Не твърдя, че е абсолютната истина, но каква е тя няма как да знаем. Все пак е една добра перспектива, различен ъгъл, от който могат да се видят нещата.

http://parallelreality-bg.com/statii/ezoterika/459-self-imprint.html

"Защо съзнанието може да бъде засечено чрез ЕЕГ?
Защото то е електромагнитно по природа (отново грубо казано) или по-скоро нашите уреди могат да засичат електромагнитния му компонент. Когато едно съзнание навлиза във физическата реалност то привлича атомни структури. Завихряйки се, те създават нуклеотидни бази (които са 4), а те създават ДНК, което е и шаблона на вашето тяло. Ето защо казваме, че това, което мислим, е това, което сме. Вие създавате своето тяло чрез мисловните модели стоящи зад него. То отразява всичко, което мислите. Така че вашето ДНК не просто е огледало на вашия мисловен модел, то е неговия краен резултат. ДНК представлява сгъстени мисловни модели до ниво, в което те се манифестират като материя в лицето на вашата генетика. Може би сега разбирате, защо мисловният модел е толкова важен.
 
Когато се раждате, вашето ДНК е стриктно линейно. Това означава, че то е съвкупност от всичко, което вашите физически предци са били някога. Висшият Аз на дадена индивидуална душа открива възможно най-подходящите родители, които да му дадат условия за максималното изразяване на потенциала на тази душа. Това буквално означава търсене на най-благоприятните мисловни модели за личността, която ще се инкарнира тепърва в тяло. Т.е. индивидуалната душа ще се инкарнира единствено в тяло, което може да поддържа енергийно мисловните й модели. Това тяло е специфично пригодено за тази индивидуална душа и веднъж когато това е решено на ниво Висш Аз между родителите и тяхното бъдещо дете (в 3D-план), никоя друга душа не може да влезе в тяло, което вече е приготвено за друга такава. Това е валидно до самата смърт на физическото тяло. Това означава, че всички ню ейджърски истории за т. нар. „walk-in“-същности, които навлизат доброволно в чуждо тяло, чиято душа отлита – са дезинформация. Съжалявам, че разбивам илюзиите за „любов и светлина“ на много хора, но walk-in-ите най-често са програмирани хора, които превключват от една самоличност в друга и другите вярват, че в тялото е навлязла друга душа, различна от оригиналната за това тяло. Дадено ДНК, може да поддържа само един-единствен мисловен модел и той е първоначалния на душата навлязла в тялото на бебето при първото проплакване. Това автоматично означава, че рекламната кампания, с която католическата църква се опитва да вдигне рейтинга си в последните години чрез Холивуд (говоря за екзорсизма), също не е това явление, за което се опитват да го изкарат. Подобно навлизане на чужда същност в дадено тяло, към което тя не принадлежи, може да е много кратко, временно явление. Чуждо съзнание просто би било несъвместимо в дългосрочен план с енергийния шаблон на дадено тяло. Енергетиката на тялото ще отхвърли неприлежащото съзнание натрапник сравнително бързо (в случая с клонингите, в които има истинска „душа“, нещата стоят по малко по-различен начин на който няма да се спирам в момента). Ето защо, когато човек става приемник на чужд орган, тялото му или го отхвърля или неизменно е повлиян от енергетиката на бившия носител на въпросното сърце (примерно). Чували сте хиляди такива истории – за хора, които започват да имат „спомени“ от живота на донора, или директно започват да приемат някои негови емоционални черти или усещания. Вече знаете защо. Единствената причина поради която такива трансплантации са успешни, е защото по-голямото поглъща по-малкото и второто се приспособява към първото. Но когато се опитвате да завземете цяло тяло – тогава вече ще се сблъскате със стена.
 
Запомнете, индивидуалните души навлизат в тела, които могат да поддържат техния мисловен модел. Вие сте тези, които избирате родители, които могат да осигурят правилната енергетика и подредба на нуклеотидните бази, което по-късно да се превърне в носителя на мисловния модел, който вие имате. Родителите осигуряват правилните генетични възможности."

Пичовете съм ги признала отдавна  :012:. Имат много мозък и най ме кефи факта, че подхождат към всичко с огромна доза съмнение без да се психясват излишно, като наш Али Лун примерно  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #67 -: Септември 11, 2014, 06:51:43 pm »
Ако имате проблеми с караконджули и чукундури, викайте кукерите. ;)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #68 -: Септември 11, 2014, 06:53:37 pm »
Ако имате проблеми с караконджули и чукундури, викайте кукерите. ;)

Да спят с нас ли?  :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #69 -: Септември 11, 2014, 06:57:19 pm »
Барабар с кожите и чановете. :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #70 -: Септември 11, 2014, 08:03:37 pm »
това е световна истина - за всички,религията не е само за мен.

По този въпрос ще ти кажа само да гледаш "Старгейт" - сезон 3, епизод 19  ;)...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #71 -: Септември 11, 2014, 09:00:01 pm »
Лун-е,

не ме учи ти мен! Когато прочетеш толкова книжки, колкото мен и то ПРАВИЛНИТЕ, чак тогава можеш да дойдеш да ми даваш наклон на... крачолите! Някви пратеници - дрън, дрън та пляс... Не ти трябват никакви пратеници ако имаш връзка с ВА, ама така като гледам ти правиш връзка с всичко останало дето шава из астрала, но не и със собствения си ВА.

Вземи излез малко от първа и втора чакра и се повдигни по-нагоре, че ми писна да чета глупости!  :91: :91: :91:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #72 -: Септември 11, 2014, 09:07:38 pm »
Можеше поне да кажеш нещо в своя защита  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #73 -: Септември 11, 2014, 09:20:24 pm »
Според мен демоните са земни, хората-извънземни :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #74 -: Септември 11, 2014, 09:20:45 pm »


Сега ми хрумна астрологично e запитванеjf в началото на темата. Та, Опозит, вярно,че е Фройд, не Юнг, обаче последният развива и отхвърля тези от първия. То, Аз и Свръх-аз. То-несъзнаваното коя планета е-луна, плутон, нептун ли? Аз-ът ще да е слънцето, за свръ-аза се сетих, че е сатурн. Пфу, това не ми харесва на човешки план, психичното си е водно, но пък старите автори дават и на козираг/сатурн склонност към метафизика и окултизъм, предполагам повече поради умение за концентрация и заради "стар дух"-сатурн..
« Последна редакция: Септември 11, 2014, 09:38:06 pm от enigma »