Автор Тема: "Правим ли си сметката ?"  (Прочетена 7061 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #15 -: Юни 18, 2017, 11:26:23 pm »
А иначе добре успявам да вържа бюджета и домашното счетоводство. В отношенията с хората обаче не съм добър счетоводител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #16 -: Юни 19, 2017, 10:33:12 am »
Не :D По принцип като опре ножът в кокала си я правя толкова добре, че чак и умея да заделя настрана и то добра сума. В повечето случаи, обаче съм на мнение че парите трябва да се въртят, да не стоят на едно място. Като ги раздам и те идват нови :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #17 -: Юни 19, 2017, 10:40:55 am »
Много съм добра в сметките аз. За пари, когато става дума, в отношения не съм пресметлива.

Аз също мисля, че е от Сатурн, който ми и управлява и 6ти дом, а втори дом е в дева.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #18 -: Юни 19, 2017, 07:15:30 pm »
А иначе добре успявам да вържа бюджета и домашното счетоводство. В отношенията с хората обаче не съм добър счетоводител.
Нито пък аз. Освен това, съм забелязъл, че колкото по-добре се държа с някои хора, толкова по-зле се държат после с мен.  :lol_hitting:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #19 -: Юни 19, 2017, 08:21:30 pm »
От една -две седмици в окръжаващото все чувам това " трябва да си правиш сметката"?

Рени, в името на статистиката:
 - ъглов Сатурн, управляващ 2ри
 - едното светило в знак, управляван от Козирог
 - другото, водещото, в негова терма, на Сатурн, де, и в 8ми
 - Слънце/Сатурн - контраантисия
 - Сатурн/Меркурий - взаимна рецепция
 - Марс/Меркурий - знаков тригон
 - Юпитер/Венера във 2ри

имах обещаващо бъдеще като математик, не само, защото завърших математическа гимназия
което, разбира се, няма нищо общо с бакалските сметки, нито със сметката, в смисъла, който влагаш, предполагам

имам способността и талант да управлявам парите на другите, а за моите е като приказката за обущаря и босите му деца
с други думи в горното отношение съм мечтата на търговеца

а, в интимните отношения съм направо глупава, ама истински глупава в контекста на темата, не че иначе се отличавам с ум, но тук контрастът е потресаващ





Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #20 -: Юни 19, 2017, 08:34:12 pm »
Забелязах, че умните и способни в професионален план хора често глупеем в интимен и личен план. И аз съм така, направо се откроява като диагноза.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #21 -: Юни 19, 2017, 09:26:05 pm »
Аз се славя с красив ум  ;D-имам измислени няколко собствени афоризми и анекдота но иначе съм голям  гъон  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #22 -: Юни 19, 2017, 09:47:03 pm »
Да не правим неверни обобщения от сорта който е умен, задължително е нещастен в личния си живот. Просто умните са по-малко и е трудно да намериш подходящ партньор.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: "Правим ли си сметката ?"
« Отговор #23 -: Юли 24, 2017, 10:26:59 pm »
На младини не си правех сметката.Но с напредването на годинките все по-ясно си я правя,а и няма как другояче - Сатурн У8,У9 на АЦ в Близнаци ,Меркурий във 2 дом секстил с Луна .Все пак гледам да е интелигиентно и да не наранявам околните - нали съм слънчев близнак :72: