Автор Тема: Human design  (Прочетена 39108 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Human design
« Отговор #150 -: Декември 29, 2015, 07:47:03 pm »
Мен сестра ми доста време ме врънкаше - сигурно 2 години - да си направя една консултация при нейна приятелка - доста напреднала. Искаше да е подарък от нея, все имаше някакви спънки и накрая просто си платих - бях вече бременна с малкия :) Консултацията продължи 8 часа - много ми беше интересно, полезно, коментирахме много теми. Позапалих се, взех книжки, но се иска задълбочаване и някой да те води. Поне тогава ми се стори по-комерсиално - от астрологията - за да навлезеш.

Направи ми впечатление, че инкарнационния кръст ми е Right Angle Cross of The Vessel of Love, което някак ми пасва на съвпада Венера и СЛВ :) При мъжа ми е проникването - то е направо пробождане :)

Няма прогностика, само анализ тип - натал :) Иначе дебело ми се подчерта да си слушам сакрала и да не натискам силно с волята, за да не прегарям :) Доста малко съм запомнила май :) Но на този етап не мога да си позволя да вложа ресурси, за да задълбая повече, ако ще се случва - ще е по-натам :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Human design
« Отговор #151 -: Декември 29, 2015, 08:00:48 pm »
Благодаря, беше интересно включване  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Human design
« Отговор #152 -: Декември 29, 2015, 08:13:40 pm »
Сега се зачетох в темата и видях, че на 1 страница има видео с мацката, при която се консултирах. Не съм го изгледала - само видях, че нейният образ е на визуализацията. Ще го изслушам после :) Иначе надникнах в картата ти, разбира се :) но дано Божо или друг напреднал се включи :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Human design
« Отговор #153 -: Декември 30, 2015, 10:09:02 pm »
Малко инфо за кръстовете

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Human design
« Отговор #154 -: Декември 31, 2015, 12:15:21 am »
По гейтовете  трябва да се разпознае и матрицата :) аз съм в четвъртата за Vessel of Love :) Мисля, че е много точно за мен, както аз си го усещам :)

The Right Angle Cross of Vessel of Love 4
10 (Behavior of the Self)   15 (Extremes)   46 (The Determination of the Self)   25 (The Spirit of the Self)
The energy of your Cross is based in love. Love of spirit, love of the body, love of humanity and love of the self. You are the embodiment of love. Your love is driven for you to find self-love. Your Cross is looking for a way to express itself as an individual example of love for all to see.

И за мъжа си го намирам много точно :)

The Right Angle Cross of Penetration
51 (Shock)   57 (Intuitive Insight)   54 (Ambition)   53 (Beginnings)
You are here to get to the point with your shocking and penetrating energy. Your Cross is about cutting though all the extras and getting right into the heart of the matter or getting to the answer without a lot of fluff. You will probably do this in a shocking way and with ''gall'' as your lead energy is tied to the gall bladder. In your efforts to be so blunt you may help clear the way for others, although that is secondary for your need to do it and get it done.
 

И за децата, бих казала, стана ми интересно пак :) Ще се поразровя :)
Над силата е само умението да я владеем!

Spica

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Human design
« Отговор #156 -: Януари 07, 2016, 11:48:49 pm »
След като изследвах този метод, изчетох всичко за него и ходих и на професионална консултация съвсем отговорно заявявам: повърхностна и лесносмилаема измислица, конструирана на базата на популярната психология, така че да се продава добре.
Не си губете времето. Нито парите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Human design
« Отговор #157 -: Януари 08, 2016, 12:31:16 am »
Психологията е полезна, в този забързан свят няма време за (себе)опознаване и груби грешки

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Human design
« Отговор #158 -: Юли 16, 2017, 09:07:44 pm »
Малко се позарових тук и откривам интересни неща, не съм толкова склонна да отхвърля с лека ръка като "поредната мода".
Например хората с дефиниран център Далак се оказва, че са силно интуитивни и доста превантивно страхливи, което в общия случай ги предпазва от сериозни житейски грешки.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Human design
« Отговор #159 -: Август 01, 2017, 11:40:25 am »
Някой има ли по-задълбочени наблюдения върху тази система? Някой ползвал ли е вече професионални услуги в тази област и има ли промяна в начина на възприятие и съответно хода на живота му, житейския му път? Идеята доколкото разбирам е, че тя помага да откриеш силните си страни и т.н.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Human design
« Отговор #160 -: Август 01, 2017, 06:57:45 pm »
То само професионални услуги и семинари да искаш

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Human design
« Отговор #161 -: Август 01, 2017, 07:02:33 pm »
Доста нашумяла и модерна техника. Но някак си не вярвам да има по-добра познаваемост и практическа полза от Астрологията. Разбира се зависи и от астролога, при някои наистина няма задоволителен резултат. При хюман дизайнерите не знам дали има такава градация, но надали всички са добри в това, което практикуват. Въз основа на кратките демонстрации, които са ми правени с ХД, констатирам много посредствен резултат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Human design
« Отговор #162 -: Август 02, 2017, 09:33:47 am »
Благодаря на отзовалите се! Ще погледна семинара. :)