Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 430122 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #60 -: Март 16, 2016, 09:59:13 pm »
  Но след раждането са и сложили някакви топли тежести на корема, да стои така час. Имало е леки усложнения при раждането, но няма как да знам при лаконични отговори.
След раждане се слага гумен мехур с лед на корема, за да се свие матката и намалее кървенето.
Това с големите глави е генетично наследено, не е нито от Уран на АСЦ нито от Марс там.
Има си семейства, в които всички са главести, да не сикаш да кажеш, че са всичките с АСЦ овен и Уран на него?  :o
« Последна редакция: Март 17, 2016, 01:51:22 pm от akruks »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #61 -: Март 16, 2016, 10:31:05 pm »
Казват, че малефици в първи дом или около АС, но не винаги намирам потвърждение.

Един приятел е с Венера в първи дом, няма аспекти с малефици, а раждането е минало много тежко - вадили са го с форцепс, имало заплаха за живота и на майката, и на детето. Луната няма напрегнати аспекти, Слънцето - само широка опозиция със Сатурн. Има акцентиран 12 дом.
Тук май се имат предвид и арабски точки и разни други по- неизвестни техники, защото мен лично и професионален астролог , и доста напреднала потребителка от астро форум са ме питали дали не е имало сериозен проблем при раждането ми, включая и състоянието на майка ми.Така и не разбрах точно по коя техника са стигнали до това предположение, защото е било нормално  раждане уж.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #62 -: Март 16, 2016, 10:38:05 pm »
Нали асендента определя част от физиката. Това ми беше интересно. Защото е писано много и нищо не е достатъчно. Тук можем да споделяме и обменяме информация. На мен това ми е интересното. Да чета мога и сама, но нали затова сме в този форум, да се поправяме и допълваме. Аз самата споделям много за себе си, без да познавам никой лично. Това също е трудно за мен, но в крайна сметка може да послужи на всеки. Аз нямам практика(а да не говорим и за липса на определени знания), повечето хора са с доста грешен час.
Той я определя, но не изцяло, по- склонна съм да кажа ,че определя в по- пълна степен характера, отколкото физиката.
Децата често унаследяват като АЦ Слънчев или Лунен знак на родител,така че провери и този вариант.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #63 -: Март 16, 2016, 10:48:17 pm »
Преди години също доста напреднала потребителка във форум ми каза, че тежко раждане може да е свързано и с напрегнати аспекти към светилата. Но не съм го проверявала на практика. Би трябвало да участва и управителят на изгряващия знак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #64 -: Март 17, 2016, 01:55:36 pm »
Преди години също доста напреднала потребителка във форум ми каза, че тежко раждане може да е свързано и с напрегнати аспекти към светилата. Но не съм го проверявала на практика. Би трябвало да участва и управителят на изгряващия знак.
И това не е вярно, защото малката ми дъщеря има тао между Слънце, Луна, Сатурн, отделно Марс е съвпад със Слънцето и квадрат с Луната, а я родих бързо и леко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #65 -: Март 17, 2016, 02:03:52 pm »
Децата често унаследяват като АЦ Слънчев или Лунен знак на родител,така че провери и този вариант.
Това може да се случва, както има всякакви други случайности, но много по-често се случва да има повторение на оси, като например МС/ИЦ на малката дъщеря съвпада с моя АСЦ/ДСЦ, имаме и обърнати нодални оси- моя СЛВ съвпада с неин ЮЛВ
 МС/ИЦ на голямата дъщеря съвпада с моята ос вертекс/антивертекс
моята вертекс/антивертекс съвпада с нодалната ос на майка ми


any_kzl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #66 -: Март 23, 2016, 09:41:16 pm »
Здравейте,

Пиша ви, с много голяма молба към вас. И с извинение за това, че ви безпокоя. Но в период на силно отчаяние, изгубила пътя, с Двумесечно бебе на ръце, просто не мога да дишам и живея...

Имам много проблемна житейска ситуация - с бебе на 2 месеца и баща, който си тръгна от нас. Още по време на бременността ми...
Бях във втория месец. Той помага финансово от време на време, но болката от раздялата и това, че за бебето няма да осигуря хубавото, хармонично семейство, болката от неизживяно моменти с него... Всичко това ме съсипва :(
Искам да чуя и вашето мнение, ако ще ви бъде интересно и имате време и желание да го споделите. Ще бъдем ли семейство с въпросния господин и как стои бащата в картата на бебо.
Ето и данните ни:
Моите: 20.04.1985, 5:30 сутринта в Оряхово
Неговите: 04.10.1988, 13:30, Москва
Бебчо: 20.01.2016, 10:36 сутринта, София
Запознахме се през май 2014, а връзката си започнахме на 6.08.2014. Разделихме се през май-юни 2015.
моля за извинение, ако съм отнела времето ви и затова, че ви натоварих с моята лична история.
Ако имате възможност, моля ви, помогнете ми :( имам нужда от утеха, от подкрепа, от...и аз не знам какво.



Благодаря, че озчетохте тази тирада :(

Ани

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #67 -: Март 23, 2016, 09:54:57 pm »
Твоята и на бебето карти
Да ти е живо и здраво, аз съм малко суеверна, затова втората я качвам само информативно
« Последна редакция: Март 23, 2016, 10:00:19 pm от Papy »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #68 -: Март 23, 2016, 10:07:15 pm »
И бащата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #69 -: Март 23, 2016, 10:18:19 pm »
Интересна карта с активно присъствие на анеретни градуси.

Ани, според мен, по-скоро притеснението ти е свързано с финансовата сигурност около теб, не толкова около романтичната тръпка. Това, което се е случило, няма как да се промени, така че да имаш контрол над съответната ситуация, един вид е твърде късно, но пък периодът до една година ще си провокирана за някакво неотложно пътуване. Ще получиш съвет или подкрепа от човек или място, от които най-малко очакваш, но толкова,колкото заслужаваш. Може би е по-добре да се освободиш от нереалистични очаквания по отношение на тази връзка и да си готова за промяна. Късмет !  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

any_kzl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #70 -: Март 23, 2016, 10:20:00 pm »
Здравейте, Pappy и ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!
картите успях да си ги построя с някакъв софтуер, с който си заразих и компютъра с вирус, но поне картите ми даде. Успях да видя някои неща, като например, че моят асцендент и зодия съвпадат с неговия асцендент (на бебо). Предполагам това е добре. Но за бащата как стоят нещата, не знам

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #71 -: Март 23, 2016, 10:20:48 pm »
Явно раздялата е настъпила при квадрата на тр Сатурн към неговата Венера.
Според мен има шанс да се стабилизират отношенията предвид транзитите, няма да е веднага, евентуално до края на лятото.

Чудех се дали да пиша, защото не искам да те подвеждам, вероятността да бъркам е голяма.
Пожелавам ти сила да се справиш!

any_kzl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #72 -: Март 23, 2016, 10:27:38 pm »
Рени, благодаря! Финансовата част е по малко притесняващята ме. Всъщност, много по трудно ми е да изгоня чувствата си и желанието да осигуря достоен живот за мен, детето и бащата. Да сме разделени ще е трудно за всички, а ако човек пожелае да види хубавото в една връзка, той може. Да дечко, който е от мъжки пол, също би било по-добре. Да живеем разделени за него ще е травма. А и сам да отглеждаш дете е трудно. И емоционално и всякак :( вече почти година не съм спряла да плача и тотално се влоших здравословно. И не мога да преодолея тази раздяла :(

any_kzl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #73 -: Март 23, 2016, 10:31:40 pm »
Satin, не ме подвеждате! Благодаря! Всъщност, зная, че астрологията не дава точни отговори, а само насоки. А кой дом и кои планети и аспекти отговарят за фигурата на бащата в картата на бебето?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #74 -: Март 23, 2016, 10:38:31 pm »
Слънце, Сатурн, 4-10 домове, планети в тях и аспектите между същите, управителите, дават информация за бащата в картата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“