Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168607 пъти)


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #316 -: Март 28, 2018, 09:41:13 pm »
Тоест и жените и мъжете еднакво сексуални ли са,разбира се - всеки е индувидуалне,но като цяло..?

Да, и мъжете, и жените еднакво имат афинитет към секса като желание. Индивидуално е само количеството секс като нужда, но интереса е еднакъв.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #317 -: Март 29, 2018, 12:23:02 pm »
Дали :) - ако тук има представителки с венера в Телец, пък и ако и Марс е в контакт, може да споделят.
Да :) //:Д
тук има и такива с контакти на Нептун, е и?:Д
телесното по подразбиране е ниско, издава липса на развитие. ако някой се определя от долницата си, без проблеми ще си намери съмишленици, по простата причина, че днес (винаги, всъщност) светът ни е воден от сензори, които преобладават количествено.;
//оттеглям се от "дискусията", авторът си отработва основно лъва в този форум, а това не води до нищо съществено, отвъд засищането на глада му за внимание и контрол. тъпо.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #318 -: Март 29, 2018, 05:51:47 pm »
При повечето жени любовта е повод за секс, именно защото я обвързват с чувства. Останалото е за емоционално незрели и неориентирани тийнеджърки или за жени, за които мъжете имат ролята единствено на вибратори.
Докато за мъжа може да е само механично действие, породено от сексуален нагон. Още повече в младите години. Тогава либидото може да се възприема като любов.
Именно заради тези чувства, жената е по-склонна да не се води от сексуалния си нагон. А от това да се чувства сигурна, подкрепена - материално, емоционално, разбрана, да има за какво да си говорят с мъжа. А сексът сам по себе си не е повод за близост. Жената търси един, най-много двама, а не много. И то защото нещо й липсва при единия.
И за зрелият мъж, жена сексуалният нагон не е водещ.


http://www.grreporter.info/Privlichaneto_lyubovta_i_strastta_zapochvat_ot_genite/11138

Отличен коментар.. - тоест отговор..,много пълен,много ми хареса!
Благодаря ти! Всъщност благодаря на всички ви! :)



Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #319 -: Март 29, 2018, 05:54:52 pm »
Да :) //:Д
тук има и такива с контакти на Нептун, е и?:Д
телесното по подразбиране е ниско, издава липса на развитие. ако някой се определя от долницата си, без проблеми ще си намери съмишленици, по простата причина, че днес (винаги, всъщност) светът ни е воден от сензори, които преобладават количествено.;
//оттеглям се от "дискусията", авторът си отработва основно лъва в този форум, а това не води до нищо съществено, отвъд засищането на глада му за внимание и контрол. тъпо.

Тая пък... :) :)
Глад за внимание и контрол...
Аз просто си споделям въпросите в главата и се надявам да си ги обясня,обяснявам си нещата - благодаря ви,благодаря на форума за което.
Стига си тровила с негативизъм...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #320 -: Април 03, 2018, 11:41:21 am »
Ъгх...
УФ... Както знаете имам проблем,или може би не точно проблем,не знам как да го нарека,та въпросът е в това,че мога да възприемам даден човек по различни начини... и оттам да имам мнение,чувство,усещане за него по най-различни начини,аспекти,параграфи...
Бях споделил за Лъва и това,че играе,но преди да осъзнаеш че играе го възприемаш по един начин - като приятел,но разбереш ли че играе го възприемаш по друг начин и въпреки това имаш право на избора - тук е проблемът,ако се оставиш на чувството и усещането,че ти е приятел,то това усещане те води към много добри и приятелски мисли от твоя страна И забележете,това е при положение,че знаеш,че се играе... НО от самото начало,ако започнеш да го мислиш като един... Адвокат на Дявола... Цялата картина става друга... И накрая - да Лъвът има чар,и без значение дали го приемаш като враг или приятел,този чар... те обезсилва... Но пак казвам,ти ако проявиш твърдост и почувстваш поведението на Лъва като игра - каквото си е всъщност,твоите мисли,чувства и възприемане,възприятие става друго...
Та... бихте ли споделили при вас как е,бихте ли дали своето мнение по проблема? Благодаря ви! :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #321 -: Април 03, 2018, 10:46:50 pm »
А също за енергийните вампири, с които сте били или сте принудени да общувате.

Една смачкана лелка – новолунна Козирожка, която трябваше да търпя, наред с цял змиярник от подобни на нея женици, в продължение на 7 месеца. Чак се чуваше как сумти зад гърба ми, все недоволна. Енергийно я усещах, седеше точно зад мен. :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #322 -: Април 03, 2018, 11:37:18 pm »
Изтощена ли? Направо изцедена. Особено след продължително мрънкане и вменяване на вина. В такива ситуации имах чувството, сякаш с нещо ми бърка в слънчевия сплит и изсмуква енергия от там. Беше съвсем реално физическо преживяване. Обикновено така организмът алармира, че насреща има особено негативен човек.

При тази светилата са в един знак, но Луната е след Слънцето със сигурност, не е много близо. Но пак си е невидима според мен. И две деца си има, и несполучлив брак.

Магии не, ама имаше вещерски поглед – малки черни очички, при това кривогледа.  :d030:
« Последна редакция: Април 03, 2018, 11:40:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #323 -: Април 04, 2018, 12:50:20 am »
Вампиризъм от страна на животно към човек? Това не го бях чувала.  :57:

Има и такива човешки екземпляри, по-страшни от боа. Ни с чесън можеш да ги пребориш, ни със светена вода. Ама то си е въпрос на възпитание и културна среда – все фактори, които липсват.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #324 -: Април 04, 2018, 09:39:43 am »
Чувствала ли си се изтощена след общуване с нея? Да сме сигурни, че е била вампир.


Родените на новолуние са ми обект на изследване. Чудя се дали имат склонност да се занимават с магии?

Тя има ли деца и в какви отношения е с тях? Невидимата Луна дава липса на желание за семейство.
Имам роднини,познати,родени на новолуние,не съм забелязала да се занимават с магии,нито да имат склонност.Мисля,по-скоро силен 8дом и Лилит.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #325 -: Април 04, 2018, 10:14:34 am »
Изтощена ли? Направо изцедена. Особено след продължително мрънкане и вменяване на вина. В такива ситуации имах чувството, сякаш с нещо ми бърка в слънчевия сплит и изсмуква енергия от там. Беше съвсем реално физическо преживяване. Обикновено така организмът алармира, че насреща има особено негативен човек.

При тази светилата са в един знак, но Луната е след Слънцето със сигурност, не е много близо. Но пак си е невидима според мен. И две деца си има, и несполучлив брак.

Магии не, ама имаше вещерски поглед – малки черни очички, при това кривогледа.  :d030:
Водните най-силно усещат негативната енергия,и ако у1 е във воден знак.Моя позната асц овен и марс в рак е изключително сензитивна ,получава силно главоболие от "лош"поглед дори.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #326 -: Април 04, 2018, 10:23:23 am »
Ом,тези,които се занимават с магии и по-този начин вредят на хората се нареждат наравно с убийците в другите светове,или/и паралелни вселени.А духовете са непрекъснато около нас,но не ги забелязваме,някои ги наричат "Ангели","други-Аватари",починалите са съвсем друго.Пълно е с "неземни" същества в земният ни свят.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #327 -: Април 04, 2018, 11:07:12 am »



 Чудя се дали имат склонност да се занимават с магии?
 Невидимата Луна дава липса на желание за семейство.

Аз съм родена на Новолуние, не се занимавам с магии, мисли, че по-скоро родени на Пълнолуние са по -склонни да имат такива наклонности.
Моята Луна е видима и при мен липсва желание за семейство, ако това ти е полезно като информация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #328 -: Април 04, 2018, 11:28:32 am »
Главоболия не получавам, но силно усещам лошите хора и ми е трудно да съм престорено любезна с тях, както е прието в социума и колективите – от куртоазия. Не нагрубявам, но има едно усещане за любезен игнор от моя страна. А те повечето са свикнали неканени да нагазват чужди лични пространства, по един свойски и фамилиарен маниер. Не всички са вампири, макар че  така сме склонни да наричаме неприятните и потискащи хора.

Нямам наблюдения за никакви феноменални, окултни и магически способности при новолунните. В няколко случая, не един.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #329 -: Април 04, 2018, 01:05:16 pm »
Понеже Луната е в Скорпион, разкажете някоя случка с духове. А също за енергийните вампири, с които сте били или сте принудени да общувате.

във форума има доста такива ... струваше ми доста време и сили, за да се справя .... сега вече голяма част от страницата е от "игнор" и си чета и пиша по-спокойно :)