Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 126440 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #675 -: Май 29, 2018, 10:40:45 pm »
Тая катастрофа мн гадна, не че другите са супер. Семейството затрито
в средата на 80-те две семейства се затриха на път за морето- двама братя с жените си, четирите им деца бяха оставили на баба си, която работеше в нашия завод, беше голяма трагедия

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #676 -: Юни 19, 2018, 09:29:45 pm »
Днес се навършват точно 4 години, откакто брат ми изчезна. От тогава до сега - ни вест, ни кост от него. Сякаш вдън земя потънаа.  ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #677 -: Юни 19, 2018, 09:36:27 pm »
Не знам ,как живее семейството ти с този ужас , знам че има надежда винаги, но ..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #678 -: Юни 19, 2018, 09:41:29 pm »
Така перфектно да се покрие, просто умът ми не го побира.
Но едно е ясно – не е искал да бъде открит.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #679 -: Юни 19, 2018, 09:50:58 pm »
Все си мисля, че е имал чужда помощ, външна намеса от някого. Освен това, да изчезне точно в деня, когато колежката ми напускаше и се знаеше, че от другия ден ще трябва да работя по 11 часа на ден поне 2 седмици, едва ли е случайно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #680 -: Юни 19, 2018, 09:53:29 pm »
Може би наистина го е планирал и обмислял предварително.
Понякога си мисля дали не е възможно да се е укрил в някой малък незнаен манастир?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #681 -: Юни 19, 2018, 09:55:21 pm »
Може би наистина го е планирал и обмислял предварително.
Понякога си мисля дали не е възможно да се е укрил в някой малък незнаен манастир?
Или пък да се е захванал с някаква секта. Какви ли не неща са ми минавали през ума...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #682 -: Юни 19, 2018, 09:58:30 pm »
Реално погледнато, без пари и документи той не може да пресече границата. А и няма никакви връзки с трафиканти, с ъндърграунда. В такъв случай най-приемливият и не толкова болезнен вариант е да приемем, че е попаднал в друга среда. Там, където лични документи не са му нужни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #683 -: Юни 19, 2018, 11:23:34 pm »
Реално погледнато, без пари и документи той не може да пресече границата. А и няма никакви връзки с трафиканти, с ъндърграунда. В такъв случай най-приемливият и не толкова болезнен вариант е да приемем, че е попаднал в друга среда. Там, където лични документи не са му нужни.
Или пък да си е сложил край на живота на някакво много забутано място...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #684 -: Юни 19, 2018, 11:30:01 pm »
Или да е бил отвлечен от извънземни.
Каквото и да мислим, това не променя ситуацията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: За другите неща
« Отговор #685 -: Юни 23, 2018, 03:38:42 pm »
Оо,почти се оказахме близнаци с покойният Винсънт Пол Абът от Пантера, родени сме на съседни дати с 20 30 години разлика  :012: Винаги има нещо гнило, когато харесам някого.. Нептун тр. сега му е съвпад с Марса, като видна риба
 рокстар сигурно причината ще е от популярните за средите  https://www.astrotheme.com/astrology/Vinnie_Paul

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #686 -: Юли 11, 2018, 02:20:21 am »
От известно време, когато се събуждам по това време, забелязвам горе на небето много ярка звезда, която блести особено силно, колкото Венера почти (а знам, че от планетите най-силно се виждат Венера и Юпитер), но с по-червеникава светлина. Сега реших да направя карта и се оказа, че всъщност това е Марс. Да не би, когато е ретрограден, всъщност да е по-близо до Земята? Преди не съм забелязвал да блести толкова ярко.  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #687 -: Юли 11, 2018, 04:46:48 am »
От известно време, когато се събуждам по това време, забелязвам горе на небето много ярка звезда, която блести особено силно, колкото Венера почти (а знам, че от планетите най-силно се виждат Венера и Юпитер), но с по-червеникава светлина. Сега реших да направя карта и се оказа, че всъщност това е Марс. Да не би, когато е ретрограден, всъщност да е по-близо до Земята? Преди не съм забелязвал да блести толкова ярко.  ::)
не е от ретроградието
http://astrocalendar.50webs.com/mars.html

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: За другите неща
« Отговор #688 -: Юли 11, 2018, 08:08:31 am »
не е от ретроградието
http://astrocalendar.50webs.com/mars.html
Ясно. Благодаря ти много, Акрукс!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #689 -: Юли 11, 2018, 10:21:59 am »
Да не би, когато е ретрограден, всъщност да е по-близо до Земята? Преди не съм забелязвал да блести толкова ярко.  ::)

Да, когато е ретро е по-близо до Земята като в кулминационната си точка се наблюдава най-добре.На всеки 15 г Марс се доближава  на по-близко разстояние до нас и тази година е една от тези.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“