Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 115118 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #90 -: Януари 30, 2016, 06:20:27 pm »
Намерих го. Благодаря

Значи това е Луна без курс, но в съвпад с благотворна звезда.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #91 -: Февруари 04, 2016, 07:51:44 pm »
Откраднаха ми колелото. Бях го заключил здраво и въпреки това...  :lol_hitting: Когато установих липсата му, зададох въпроса, после ходих и до полицията да подам жалба. Въпросът ми е какво е станало с него и ще го намеря ли?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #92 -: Февруари 04, 2016, 09:02:31 pm »
И аз да се включа :)

В петък към 10:30 занесох 2 пратки в Еконт. Едната е доставена успешно, а другата е загубена - на стойност около 30 лв. Съдържа козметика,трябваше да пристигне при приятелка във Варна.

Първо попитах в офиса какво се случва, казаха ми да чакам да изелезе от някъде, била загубена по пътя. Като не излезе сама се обадих в Еконт, заведоха ми рекламация. От офиса веднага ми предложиха да ми изплатят претенцията, за да затворя рекламацията. ама в случая не иде реч за 20-30 лв.

Въпросите, които зададох при постояване на картата са - ще се намери ли пратката или ще бъда обезщетена и ако е второто - ще бъда ли удовлетворена.

Ето и картата:
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #93 -: Февруари 04, 2016, 10:26:33 pm »
Откраднаха ми колелото. Бях го заключил здраво и въпреки това...  :lol_hitting: Когато установих липсата му, зададох въпроса, после ходих и до полицията да подам жалба. Въпросът ми е какво е станало с него и ще го намеря ли?
Който го е откраднал му е взел парите вече, няма да го намериш.
« Последна редакция: Февруари 04, 2016, 10:28:12 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #94 -: Февруари 04, 2016, 10:38:39 pm »

В петък към 10:30 занесох 2 пратки в Еконт. Едната е доставена успешно, а другата е загубена - на стойност около 30 лв. Съдържа козметика,трябваше да пристигне при приятелка във Варна.

 От офиса веднага ми предложиха да ми изплатят претенцията, за да затворя рекламацията. ама в случая не иде реч за 20-30 лв.

Въпросите, които зададох при постояване на картата са - ще се намери ли пратката или ще бъда обезщетена и ако е второто - ще бъда ли удовлетворена.
Първо пишеш, че пратката е на стоност 30лв, после пишеш, че не била за 20-30лв- кое от твърденията ти е вярно?  Приятелката ти ще получи пратката до ден-два, а ти нали имаш номера на пратката, напиши го ТУК в прозорчето, на което пише "товарителница", за да проследиш нейното придвижване по часове и дати.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #95 -: Февруари 04, 2016, 10:54:07 pm »
Който го е откраднал му е взел парите вече, няма да го намериш.
Ужас!  :'( :'( :'(
Сигурна ли си в това?
Недоумявам как някой би дал пари за колело като моето, на което нито скоростите му работят, нито спирачките и скърца постоянно?
По картата може ли да се види дали е бил непознат за мен човек?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #96 -: Февруари 04, 2016, 10:58:27 pm »
И аз да се включа :)

В петък към 10:30 занесох 2 пратки в Еконт. Едната е доставена успешно, а другата е загубена - на стойност около 30 лв. Съдържа козметика,трябваше да пристигне при приятелка във Варна.

Първо попитах в офиса какво се случва, казаха ми да чакам да изелезе от някъде, била загубена по пътя. Като не излезе сама се обадих в Еконт, заведоха ми рекламация. От офиса веднага ми предложиха да ми изплатят претенцията, за да затворя рекламацията. ама в случая не иде реч за 20-30 лв.

Въпросите, които зададох при постояване на картата са - ще се намери ли пратката или ще бъда обезщетена и ако е второто - ще бъда ли удовлетворена.

Ето и картата:

Според мен пратката ти е на път и вероятно е или в друг офис на фирмата, или изпратена на друг адрес.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #97 -: Февруари 05, 2016, 09:58:03 am »
Пратката е за 300 лв, изпуснала съм една цифра. Имам номер на товарителница излиза, че е в офиса. А от офиса казаха, че всичко са натоварили и е останал празен после, всичко обърнаха пак и не я намират. Прегледаха си записите на камерите и предложиха да ми я платят.

Аз иначе всеки ден проверявам - да не изскочи от някъде :)

Благодаря за помощта :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #98 -: Април 17, 2016, 07:32:02 pm »
Пратката е за 300 лв, изпуснала съм една цифра. Имам номер на товарителница излиза, че е в офиса. А от офиса казаха, че всичко са натоварили и е останал празен после, всичко обърнаха пак и не я намират. Прегледаха си записите на камерите и предложиха да ми я платят.

Аз иначе всеки ден проверявам - да не изскочи от някъде :)

Благодаря за помощта :)
ОВ по този въпрос??

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #99 -: Април 17, 2016, 07:39:50 pm »
"Мъжът ми ще намери ли загубеното си портмоне с пари и документи?" Току що установихме, че го няма, днес пътувахме извън града и сега тръгна да провери в бензиностанцията, където зареждахме. Много ми е притеснено, става въпрос за не малка сума и всичките му документи, чуждестранни и т.н. :17:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #100 -: Април 17, 2016, 07:44:04 pm »
Има шанс да го намери. В колата изпаднало, при други ценни вещи евентуално?

Голям съм пат, отговорил съм за твоето портмоне, а не за това на мъжа ти. 12 дом би могъл да е гараж, склад, килер — нещо от сорта. Вероятно топло място, до вратата.
« Последна редакция: Април 17, 2016, 09:38:07 pm от Reptil »

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #101 -: Април 17, 2016, 08:01:47 pm »
Има шанс да го намери. В колата изпаднало, при други ценни вещи евентуално?
Благодаря за включването! Не е в колата, провери всичко много старателно... :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #102 -: Април 17, 2016, 09:05:20 pm »
"Мъжът ми ще намери ли загубеното си портмоне с пари и документи?" Току що установихме, че го няма, днес пътувахме извън града и сега тръгна да провери в бензиностанцията, където зареждахме. Много ми е притеснено, става въпрос за не малка сума и всичките му документи, чуждестранни и т.н. :17:
Венера У2 за мъжа ти е в негов 12д, с риби на к12- портмонето е на място, където има алкохол, петрол, та нищо чудно на бензиностанцията да е- провери ли? Според мен ще го намери, но не давам гаранция, че парите ще са в него, за документите е по-сигурно.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #103 -: Април 17, 2016, 10:02:12 pm »
Венера У2 за мъжа ти е в негов 12д, с риби на к12- портмонето е на място, където има алкохол, петрол, та нищо чудно на бензиностанцията да е- провери ли? Според мен ще го намери, но не давам гаранция, че парите ще са в него, за документите е по-сигурно.
Много благодаря за бързия отговор акрукс! Ходи до бензиностанцията, отказват му да прегледат камерите, съответно потърси съдействие от полицията, утре следва да има продължение, ще дам ОВ задължително. Никога не съм изживявала загубата на вещи по начин както сега..дано си права и поне нещо се намери :engel016:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #104 -: Април 17, 2016, 11:37:14 pm »
 На негова К 2 е Меркурий- сигнификатор на крадците, У 2 е в дома на загубите..
Не ми изглежда толкова лесно намирането, все пак ако се вземе Мерк като У 3,6 , вероятно е изгубено по време на път, на работа едва ли предвид почивните дни.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...