Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114830 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #390 -: Юли 07, 2018, 10:13:06 pm »
А, полуквадратът е слаба ракия, нали се води аспект със скрито действие?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #391 -: Юли 07, 2018, 10:22:58 pm »
Аз пък съм запомнила че полуквадратите били по-коварни от квадратите сигурно от книжката на Левин  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #392 -: Юли 07, 2018, 10:49:57 pm »
И все пак не е мажорен аспект, а в хорар не се взема под внимание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #393 -: Юли 08, 2018, 02:01:03 am »
Ребека, какви са тези нерви?! Я успокой топката, всичко, което наистина притежаваш, си ти-никой не може да те тормози и да разполага с теб, освен ти самата, никаква вещ не заслужава здравето ти и всички тези глупости след някой ден няма да имат значение. Мисли като шахматист, направи план за различните развои и действай според посоката, направи каквото можеш и спи спокойно. Ако някой иска друго-да си го направи.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #394 -: Юли 08, 2018, 09:35:27 am »
Имам развитие по темата -човекът ми писа, че понеделник ми праща нов принтер -сменя го .Казва, че го е пробвал няколко пъти и е работил предният и мисли, че е токов удар.

 Бекс, ама и ти си се юрнала при пет ретро планети и шеста -мерка в предретроградна  сянка техника да купуваш
мома англичанка да ставаш,въх уби ма

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #395 -: Юли 08, 2018, 12:57:26 pm »
Нямах избор, изчакването не ми беше опция, а нещата се проточиха досега и така.. Напрежението е трупано с времето и психиката ми е податлива на тревожност, но дай Боже някога да ми олекне !

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #396 -: Юли 08, 2018, 03:06:50 pm »
Аз пък съм запомнила че полуквадратите били по-коварни от квадратите сигурно от книжката на Левин  :017:
Да,и аз така съм запомнила и е така.Имам такъв Венера/Марс.Отврът.Случват се некви неща,за които никой не подозира,само притежателя на аспекта.А в твоя хорар(едвам стигнах до началото да видя картата) :012:Меркурий опозе Марс въобще не показва ,че човекът е измамник,а някакви напрегнати отношения и комуникации с някой през интернет,телефон,с жена му ,за пари,и др.такива.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #397 -: Юли 08, 2018, 03:25:31 pm »
Да,и аз така съм запомнила и е така.Имам такъв Венера/Марс.Отврът.Случват се некви неща,за които никой не подозира,само притежателя на аспекта.

И аз съм с такъв полуквадрат Венера/Марс. В интимните връзки тихомълком си плета кошницата, без много шум. Не обичам да бия тъпан, предпочитам дискретност. Трябва да се науча и в професионален план да съм така. Там щом заговоря и споделя нещо, всичко се проваля на минутата. Последният провал беше просто уникално синхроничен, веднага след като публично споделих задоволството си.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #398 -: Юли 08, 2018, 03:28:06 pm »
Това и аз си го помислих, нo по интуитивен не астро път. Знам, че съм писала много, а не обичам, но не е коректно да изтрия, заради включалите се, а аз като ме питат гледам да отговоря :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #399 -: Юли 08, 2018, 03:36:09 pm »
И аз съм с такъв полуквадрат Венера/Марс. В интимните връзки тихомълком си плета кошницата, без много шум. Не обичам да бия тъпан, предпочитам дискретност. Трябва да се науча и в професионален план да съм така. Там щом заговоря и споделя нещо, всичко се проваля на минутата. Последният провал беше просто уникално синхроничен, веднага след като публично споделих задоволството си.  :012:
Лили колкото по-тихо толкова по-успешно Ето от личен опит сега вдигнах шум за да знаят хората поисках помощ за по един лайк! след което се случи това и приятелките въобще не се сетиха да звъннат да чуят как съм и какво става много болезнено и много полезно не че не знаех Получавам подкрепа от непознати и само 1! приятелка ! Много благодаря за което защото ей такива неща ме нахъсват явно в хората има енергия на завист която насочена може да те обърне Отдавна го знам но понякога за да се рекламира каруцата пред коня  :012: трябва шум

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #400 -: Юли 08, 2018, 03:41:55 pm »
Получавам подкрепа от непознати и само 1! приятелка !

Далеч не си единствена в това отношение. И сред малкото приятелки вече се старая да не вдигам шум, ако имам с какво да се похваля. А и обикновено аз съм човекът, който търпеливо изслушва приятелски жалби и хвалби. И в едното, и в другото рядко имат мярка, обективност също липсва тотално.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #401 -: Юли 08, 2018, 03:45:46 pm »
Понакога човек ,да си сложе парче тоалетна хартия на главата, да не му пече слънцето, пак ще му завидят, сигурно ще им се привиди на пясъчна коприна  :012: Мълчанието им казва всичко . Правила съм емоционално и материално всичко за тез хора -омагьосани са, продадени души ,туй то..ама децата им и те какви ще бъдат ариманични лакеи и лекенца..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #402 -: Юли 08, 2018, 03:59:01 pm »
Правила съм емоционално и материално всичко за тез хора -омагьосани са,

..значи естествено боравиш с планетите си в Риби и/или в 12-ти дом. Просто занапред замени всичко с колкото е нужно. Ако ти сама не определиш границата, винаги така ще се чувстваш. Нали знаеш, че там, където са Риби, 12-ти, Нептун си лишен от очаквания и възвращаемост ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #403 -: Юли 08, 2018, 04:28:14 pm »
Трябва да се науча и в професионален план да съм така. Там щом заговоря и споделя нещо, всичко се проваля на минутата. Последният провал беше просто уникално синхроничен, веднага след като публично споделих задоволството си.  :012:

Същото и при мен, без оглед дали личен или професионален план. Кажа ли го на глас или дори, ако се зарадвам е овенчано с провал или ми излиза през носа радостта. Участвам в една група във фб за зайци   ;D ей щом кача снимка на Моли, тя я краче ще си изкълчи, я корем ще я заболи, я ще се разболее. С всичко е така щом стане достояние на другите, го пиша обречено. Хващам уроки от въздуха. На водните им е по слаба енергетиката ли, не знам  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #404 -: Юли 08, 2018, 04:42:31 pm »
На водните им е по слаба енергетиката ли, не знам  :017:

И на огнените ли?
Не, просто в нета е пълно с незадоволен народ, демонстриращ привидно добър живот.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui