Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114917 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #450 -: Юли 24, 2018, 10:46:41 pm »
Луната е без курс, може и да не се намери. Или пък да е под носа ти и да не го виждаш. Пускала съм такива хорари и там обикновено Луната е на празен ход и АС е в последните градуси. И почти веднага или бързо откривам вещта. В случая се колебая как да тълкувам антисията – или като връщане на вещта, или като липса, незадоволителен резултат. Сатурн е ретро, може да означава и връщане, но като цяло тази му позиция в дома на кверента не е добра. Твоят сигнификатор е без никакви достойнства и е в знак, който не вижда Асцендента. Фортуна е в Телец, също не вижда Асцендента. Нейният диспозитор е в знак на падение и кадентен дом, Луната е направила квадрат с него. По-скоро трудно откриваема липса. Съжалявам, дано не съм права.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #451 -: Юли 24, 2018, 10:47:41 pm »
под последен съвпад се разбира действителен съвпад, независимо от знака, в който се намира в хорара, за да се установи в кои ръце е бил за последно търсеният предемт
Луната в хорара е в стрелец, но няма планета в стрелец, последно е имала съвпад в скорпион с твоя У1
Търсеният предмет У2 Козирог в твоя 1д- някъде при теб, в твоето лично пространство е
Интересно, ама няма как да е у нас, аз вкъщи нищо не нося от тъпата Лафка, освен работната тениска. А там е толкова тясно, че едва ли може да се каже, че всеки от нас има някакво лично пространство.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #452 -: Юли 24, 2018, 11:04:32 pm »
Луната е без курс, може и да не се намери. Или пък да е под носа ти и да не го виждаш. Пускала съм такива хорари и там обикновено Луната е на празен ход и АС е в последните градуси. И почти веднага или бързо откривам вещта. В случая се колебая как да тълкувам антисията – или като връщане на вещта, или като липса, незадоволителен резултат. Сатурн е ретро, може да означава и връщане, но като цяло тази му позиция в дома на кверента не е добра. Твоят сигнификатор е без никакви достойнства и е в знак, който не вижда Асцендента. Фортуна е в Телец, също не вижда Асцендента. Нейният диспозитор е в знак на падение и кадентен дом, Луната е направила квадрат с него. По-скоро трудно откриваема липса. Съжалявам, дано не съм права.
Благодаря, Лили! Дано да не се окажеш права все пак, че ми писна вече с тая лафка...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #453 -: Юли 24, 2018, 11:16:05 pm »
Интересно, ама няма как да е у нас, аз вкъщи нищо не нося от тъпата Лафка, освен работната тениска. А там е толкова тясно, че едва ли може да се каже, че всеки от нас има някакво лично пространство.
Кога съм писала, че е у вас, защо си измисляш?
Ти на работното място нямаш ли лично пространство, там не си ли личност?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #454 -: Юли 24, 2018, 11:19:17 pm »
Кога съм писала, че е у вас, защо си измисляш?
Ти на работното място нямаш ли лично пространство, там не си ли личност?
Не си написала, но на работата наистина нямам лично пространство. То там няма място и да се обърна, а и освен това, открай време там се чувствам като гост, от когото нямат нужда (най-вече заради отношението на шефовете).
Единствено има една закачалка, където си оставям чантата с храната и водата, които си нося всеки ден, но на закачалката няма къде да е.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #455 -: Юли 24, 2018, 11:22:15 pm »
Кога съм писала, че е у вас, защо си измисляш?
Ти на работното място нямаш ли лично пространство, там не си ли личност?
Моля те, акрукс, не ми се сърди и не ми обръщай внимание, ако напиша някаква глупост в такива моменти. Често ми се случва, когато съм афектиран, да пиша без да мисля, а още по-тежко ми става, ако обидя/ нараня някого без да искам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #456 -: Юли 24, 2018, 11:27:50 pm »
Някой да не е изпил един стек Пещерска и да си трае?  :party0036:
Нямам предвид теб, Весо.

При всички положения има някакъв проблем със стоката. Ретрограден У2, не вижда Асцендента. Ретрограден Марс в съвпад с Кету във 2 дом. Диспозиторът на Фортуна също е в слаба позиция.
« Последна редакция: Юли 24, 2018, 11:29:31 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #457 -: Юли 24, 2018, 11:30:18 pm »
Някой да не е изпил един стек Пещерска и да си трае?  :party0036:
Нямам предвид теб, Весо.
Не ми се вярва, а и няма как да се докаже. От фирмата няма да си направят труда да търсят какво се е случило, те ще гледат да си вземат парите по всякакъв начин, тях само това ги интересува. Виж, че едно време, когато брат ми изчезна, дори не ми разрешиха и неплатен отпуск, за да го търся, ами ме накараха да работя и по 11 часа на ден.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #458 -: Юли 24, 2018, 11:33:00 pm »
И в знак на благодарност още им слугуваш.
На теб не ти ли изтичаше скоро договорът с тия тарикати?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #459 -: Юли 24, 2018, 11:50:02 pm »
И в знак на благодарност още им слугуваш.
На теб не ти ли изтичаше скоро договорът с тия тарикати?
Изтича, в края на месеца. Тъкмо заради това, преди ревизията, взехме да си правим наши ревизии и тази липса лъсна.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #460 -: Юли 30, 2018, 04:55:56 pm »
Не мога да си открия трудовата книжка.  :-X Мислех, че е вкъщи.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #461 -: Юли 30, 2018, 05:16:59 pm »
Тази книжка не трябва ли да е при работодателя ти (примерно моята е там)?
С у2 ретро Сатурн в твоя 1-ви дом по картата излиза, че е при теб. Луната пренася светлина между Сатурн и твоя у1 Юпитер. Би трябвало да се намери, ако не лично от теб, то с чужда помощ (може би от лица по аналогиите на 3-ти дом?).

Не ме бива в хорари за изгубени вещи. Дано я откриеш скоро!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #462 -: Юли 30, 2018, 05:53:10 pm »
Намерих я, намерих я!
Наистина се оказа при мои вещи, само че много забутана.
Благодаря ти много, Мирабелла! Така се изплаших, че сега ще трябва да ходя да вадя нова.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #463 -: Юли 30, 2018, 05:58:57 pm »
А къде е била? Единственият разходящ аспект на Луната е сестил със Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #464 -: Юли 30, 2018, 06:13:21 pm »
А къде е била? Единственият разходящ аспект на Луната е сестил със Сатурн.
В една папка с документи, където по принцип си слагам тези неща, в още в началото там я търсех, обаче беше в един джоб, в който имаше сгънато допълнително споразумение от Лафка, когато са вдигали минималната заплата на 460 лева (това е още преди да се захванем с франчайза преди година), и понеже листът е бил сгънат, а книжката вътре в него, затова не съм я видял при няколкото предишни търсения през изминалия час.
Напоследък съм много отвеян и смотан, а и се чувствам много изморен. Явно това ми оказва влияние.