Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114815 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #495 -: Ноември 09, 2018, 12:50:45 am »
Ще си открия ли обицата?
Малка е, бяло злато с перла, губила съм я неколкократно и си мисля , че я изгубих на път за работа днес.
Ще я намериш, някъде в дома ти е обицата, на високо място сред други вещи, по Меркурий в Стрелец

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #496 -: Декември 23, 2018, 09:33:57 am »
Къде е таблета на майка ми  :017:
Последно беше в мен преди около месец. Спомням си, че го прибрах в един шкаф в хола. Днес си го поиска, ама таблета го няма никъде, само зарядното беше там. Вариант едно, да съм го изхвърлила без да искам, вариант две да го е откраднал някой /малко вероятно/, вариант три да съм го забутала някъде и да не помня.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #497 -: Декември 23, 2018, 03:51:46 pm »
Къде е таблета на майка ми  :017:
Последно беше в мен преди около месец. Спомням си, че го прибрах в един шкаф в хола. Днес си го поиска, ама таблета го няма никъде, само зарядното беше там. Вариант едно, да съм го изхвърлила без да искам, вариант две да го е откраднал някой /малко вероятно/, вариант три да съм го забутала някъде и да не помня.
При нея , в нейното лично пространство и вещи, до друга дребна техника, канцеларски материали, бюро, рафт, източна посока, малко над средно равнище

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #498 -: Декември 23, 2018, 04:47:58 pm »
При нея , в нейното лично пространство и вещи, до друга дребна техника, канцеларски материали, бюро, рафт, източна посока, малко над средно равнище

Намерих го, в моята стая на шкафчето до леглото ми под купчина книги. Преобърнах цялата къща и бях убедена, че съм го изхвърлила неволно, защото онзи шкаф в хола, в който мислех, че съм го сложила наскоро го чистих.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #499 -: Януари 10, 2019, 10:55:59 pm »
Ще си открия ли слънчевите очила?
Не знам какво значи и къде да ги търся - според мен са по Меркурий на К5.
Някъде ги потулих по време на празниците, много път и места смених, така и не ги ползвах, помня, че ги местих из багажа, за да не ги счупя и дотам са ми спомените.
Хорарът е от онзи ден, имах надежди, че ще изскочат от някоя чанта, но не би.
Имам още една забравена вещ, козметика, за нея се сетих къде е, но не ми е нужна, обаче за тези очила ме е яд.
Насоки според хорара къде може да са?

« Последна редакция: Януари 10, 2019, 10:57:43 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #500 -: Януари 11, 2019, 11:40:20 am »
Ще си открия ли слънчевите очила?
Не знам какво значи и къде да ги търся - според мен са по Меркурий на К5.
Някъде ги потулих по време на празниците, много път и места смених, така и не ги ползвах, помня, че ги местих из багажа, за да не ги счупя и дотам са ми спомените.
Хорарът е от онзи ден, имах надежди, че ще изскочат от някоя чанта, но не би.
Имам още една забравена вещ, козметика, за нея се сетих къде е, но не ми е нужна, обаче за тези очила ме е яд.
Насоки според хорара къде може да са?
Според мен при дете,възможно е дете да ги е намерило.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #501 -: Януари 11, 2019, 09:39:42 pm »
Ще си открия ли слънчевите очила?
Не знам какво значи и къде да ги търся - според мен са по Меркурий на К5.
Някъде ги потулих по време на празниците, много път и места смених, така и не ги ползвах, помня, че ги местих из багажа, за да не ги счупя и дотам са ми спомените.
Хорарът е от онзи ден, имах надежди, че ще изскочат от някоя чанта, но не би.
Имам още една забравена вещ, козметика, за нея се сетих къде е, но не ми е нужна, обаче за тези очила ме е яд.
Насоки според хорара къде може да са?

Вкъщи са, близо до теб, някъде нависоко, в северната част на дома/стаята. Докато си се занимавала с нещо друго, машинално си ги сложила там.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #502 -: Януари 11, 2019, 11:56:13 pm »
Ще си открия ли слънчевите очила?
Не знам какво значи и къде да ги търся - според мен са по Меркурий на К5.
Някъде ги потулих по време на празниците, много път и места смених, така и не ги ползвах, помня, че ги местих из багажа, за да не ги счупя и дотам са ми спомените.
Хорарът е от онзи ден, имах надежди, че ще изскочат от някоя чанта, но не би.
Имам още една забравена вещ, козметика, за нея се сетих къде е, но не ми е нужна, обаче за тези очила ме е яд.
Насоки според хорара къде може да са?
Това, че Луната е с последен хармоничен аспект с Венера е добре, както и това, че У2 е на К5 в съвпад, а К5 показва крайното развитие на въпросите по 2д, в случая търсената вещ. Обаче, този Нептун У7,8 в 7д не е ок, среща се в хорарите при кражба, измама, както и сходящата опозиция със СЛВ не дава гаранция, че ще бъдат намерени, но... дано не са скъпи! Като място- северозападна посока, високо, в хол, всекидневна, сред други вещи

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #503 -: Януари 12, 2019, 06:34:58 pm »
Не са скъпи, но много ги харесвах като форма и защита.
Не са откраднати, вероятно съм ги забравила на някое от местата, където съм била.
Продължавам да търся, ако изскочат , ще дам обратна връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #504 -: Февруари 28, 2019, 10:38:49 am »
Въпросът е :Къде ми е личната карта?

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #505 -: Февруари 28, 2019, 07:17:23 pm »
Въпросът е :Къде ми е личната карта?
Л.К. е меркурий , ти си Слънце.Ще има аспект между вас,съвпад, тъй като мерк ще се обърне ретро преди да напусне знака.Луната в 4 дом показва,че се намира в твоя собственост- предполагам дома ,където живееш.Но заради разх.съвпад на Луната с Юпитер,може да е и на работното място ,в случай,че помещението е твое или наето от теб лично.До тук е добре.Лошото е,че мерк е в 8 дом,което показва,че е доста скрита,невидима на пръв поглед.Намира се в нещо- кутия,чанта,чекмедже или в коридора ,кухнята близо до вода или в някакво обособено в голямата стая помещение,ако има. Може в близост да има лекарства,фотоапарат,религиозни предмети. Квадрата Луна/Меркурий още повече затруднява намирането,но квадрата често дава отговор ДА,само че след упорито търсене. Така,че да се надяваме

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #506 -: Март 01, 2019, 04:40:22 am »
Л.К. е меркурий , ти си Слънце.Ще има аспект между вас,съвпад, тъй като мерк ще се обърне ретро преди да напусне знака.Луната в 4 дом показва,че се намира в твоя собственост- предполагам дома ,където живееш.Но заради разх.съвпад на Луната с Юпитер,може да е и на работното място ,в случай,че помещението е твое или наето от теб лично.До тук е добре.Лошото е,че мерк е в 8 дом,което показва,че е доста скрита,невидима на пръв поглед.Намира се в нещо- кутия,чанта,чекмедже или в коридора ,кухнята близо до вода или в някакво обособено в голямата стая помещение,ако има. Може в  блеклизост даима арства,фотоапарат,религиозни предмети. Квадрата Луна/Меркурий още повече затруднява намирането,но квадрата често дава отговор ДА,само че след упорито търсене. Така,че да се надяваме
Flower from Venera,Благодаря много!Картата е направена от приятелка,която си е задала въпроса.След упорито търсене,тя намери личната си карта в спалнята в шкафчето на съпруга си,върху което имало бутилка с вода и лекарства.Много правилно и точно.Благодаря!

venera

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #507 -: Март 05, 2019, 11:13:32 am »
Здравейте! Вчера е било открадното колелото на приятеля на дъщеря ми. Тя се обади притеснена и попита "Ще се намери ли колелото?" Колелото е много скъпо и много любима вещ на момчето. Въпросът беше зададен в 19.23ч. на 4.3.2019.Варна. Ще съм благодарна, ако дадете отговор по въпроса.
« Последна редакция: Март 06, 2019, 02:45:15 pm от venera »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #508 -: Март 05, 2019, 03:43:01 pm »
Здравейте! Вчера е било открадното колелото на приятеля на дъщеря ми. Тя се обади притеснена и попита "Ще се намери ли колелото?" Колелото е много скъпо и много любима вещ на момчето. Въпросът беше зададен в 19.23ч. на 4.3.2019.Варна. Ще съм благодарна, ако дадете отговор по въпроса.
Хубаво е да направите карта,ще е по-лесно.........

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #509 -: Март 27, 2019, 03:55:11 pm »
Възможно е да е открадната вещта, щом е извършила съвпад с Нептун в 7д., но все пак, у2 предстои да тръгне напред и да направи тригон със северния възел- отговорът ми е към запитването на Стар, която си е изтрила вече коментара  :012: