Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114764 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #75 -: Юли 27, 2015, 02:50:22 pm »
Благодаря ти много, Лили!
Много се чудя къде може да е това място, а и където да може да живее дълго време без лични документи. Аз не искам да го връщам у нас, но поне да се уверя, че е жив и че е добре.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #76 -: Юли 27, 2015, 03:08:00 pm »
Много се чудя къде може да е това място, а и където да може да живее дълго време без лични документи. Аз не искам да го връщам у нас, но поне да се уверя, че е жив и че е добре.
На много места може да живее без документи или преправени такива.  В астрокома са ти споменали за комуна, като клошар, при друг човек, който да го издържа. Но картата на мен не ми показва да е пътувал, дори наблизо някъде, затова и тогава написах, че е в Пловдив, близо до дома си.
На моя приятелка бившият мъж, който живееше с друга жена в близко село, изчезна преди няколко години и до ден днешен нищо не се знае за него. Синовете му чакат да минат 5г и вземат смъртен акт, за да продадат къщата и нивите му в селото, като негови законни наследници- с онази жена, с която е живял не е имал брак.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #77 -: Юли 27, 2015, 09:11:30 pm »
Здравейте  :)

Задавам въпрос "Ще се намерят ли очилата на майка ми ?"

Забравила си ги е /някъде/ и няма спомен, а без тях не може да вижда/работи нормално (два чифта са).




Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #78 -: Юли 27, 2015, 09:25:07 pm »
Здравейте  :)

Задавам въпрос "Ще се намерят ли очилата на майка ми ?"

Забравила си ги е /някъде/ и няма спомен, а без тях не може да вижда/работи нормално (два чифта са).
Да, много скоро ще ги намери.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #79 -: Юли 27, 2015, 09:33:48 pm »
Здравейте  :)

Задавам въпрос "Ще се намерят ли очилата на майка ми ?"

Забравила си ги е /някъде/ и няма спомен, а без тях не може да вижда/работи нормално (два чифта са).
Да, ще ги намери- на нейно работно място, между неща, свързани с нейната работа и ежедневие, описано от Венера в дева- практично и естетично, може да е шкафче, гардеробче, кресло, както и от Меркурий в лъв- това ще е готин канцеларски стол сигурно, като за шеф  :012:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #80 -: Юли 27, 2015, 09:42:53 pm »
Благодаря ви,  Тео, akruks ! :)

Имам същите подозрения, че ги е забравила на раб. място, а не както тя си мисли в лекарския кабинет, в който е била впоследствие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #81 -: Юли 27, 2015, 10:02:51 pm »
Благодаря ви,  Тео, akruks ! :)

Имам същите подозрения, че ги е забравила на раб. място, а не както тя си мисли в лекарския кабинет, в който е била впоследствие.
Ами то нейния 10д е 4-ти дом на лекаря, ако кабинетът му е негова недвижима собственост или плаща наем за него, както е в доста случаи, може и да са в кабинета му
последно са били в ръцете на човек, описан от Сатурн в скорион

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #82 -: Юли 28, 2015, 03:31:09 pm »
Ами то нейния 10д е 4-ти дом на лекаря, ако кабинетът му е негова недвижима собственост или плаща наем за него, както е в доста случаи, може и да са в кабинета му
последно са били в ръцете на човек, описан от Сатурн в скорион

ОВ!

akruks,

Сутринта ми звънна да ми се похвали, че са били при личната и лекарка, при която е била на преглед вчера.  :)

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #83 -: Август 24, 2015, 10:02:55 pm »
"Мъжът ми ли е взел сребърния ми комплект бижута с тюркоаз?" Не знам дали ще е от полза ако поясня, че около 2 години не съм го носила, буквално днес след толкова време се сетих за него и тръгнах да го търся...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #84 -: Август 24, 2015, 10:50:27 pm »
Мнго е вероятно ,понеже бижутата и мъжът ти са с един сигнификатор, който обаче е ретро,затова си мисля,че скоро ще се върнат при теб .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #85 -: Август 24, 2015, 10:53:12 pm »
"Мъжът ми ли е взел сребърния ми комплект бижута с тюркоаз?" Не знам дали ще е от полза ако поясня, че около 2 години не съм го носила, буквално днес след толкова време се сетих за него и тръгнах да го търся...
Последно са били в ръцете на майка ти или на твоя стара приятелка, а може и в любовница на твоя (хаха, как сипах масло в огъня)  :012:
Мисля, че ще ги намериш сред играчки на детето, в спалнята, в детска стая или там където се събирате семейството да почивате, като дневна, хол, затиснати са някъде под други вещи.
Марс У1 ще извърши съвпад с У2, Луната е в сходящ съвпад с ПФ на 29гр стрелец.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #86 -: Август 25, 2015, 02:19:01 pm »
Последно са били в ръцете на майка ти или на твоя стара приятелка, а може и в любовница на твоя (хаха, как сипах масло в огъня)  :012:
Мисля, че ще ги намериш сред играчки на детето, в спалнята, в детска стая или там където се събирате семейството да почивате, като дневна, хол, затиснати са някъде под други вещи.
Марс У1 ще извърши съвпад с У2, Луната е в сходящ съвпад с ПФ на 29гр стрелец.
О мерси akruks! Направо си ги отписах вчера понеже мястото, където винаги съм ги държала беше празно и тъй като няма как ей така да си изчезнат много издраматизирах нещата...ако успея да ги открия ще ми е чак невероятно, така се настроих, че ги няма безвъзвратно...Задължително ще дам обратна връзка!

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #87 -: Януари 30, 2016, 05:41:15 pm »
Не мога да си открия портфейла с документите от вчера. Моля ви за помощ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #88 -: Януари 30, 2016, 05:55:59 pm »
Не мога да си открия портфейла с документите от вчера. Моля ви за помощ.

Точно време и място на задаване на въпроса?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #89 -: Януари 30, 2016, 06:18:43 pm »
Точно време и място на задаване на въпроса?
Намерих го. Благодаря