Автор Тема: Проверка на чакрите с помощта на Таро  (Прочетена 13510 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Теглим 7 карти, по една за всяка чакра и после анализираме резултата  :).

Тук има информация за чакрите, която ще е от полза - http://chakra.newage.bg/
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #1 -: Юни 07, 2013, 09:49:12 am »
Иха :)
Пу първа
Имам подозрения, че 2 чакри не са ми наред, обаче няма да кажа кои

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #2 -: Юни 07, 2013, 10:01:39 am »
Нека да дам пример - картите са за дете с проблеми в общуването -
1. Слънцето
2. Рицар меча
3.Асо меча
4. 5 жезли
5. 6 жезли
6. Жрецът
7. 9 жезли
Тук ми направи впечатление, че 5 чакра, която се свързва с общуването си е наред, т.е. проблемът на детето не е там. Засегнати са 2-ра, 4-та и 7-ма чакра. При втора чакра, която се свързва с физическите усещания, допир, чувство на близост, имаме Рицар меча - ярост и агресия. При 4-та чакра, която се свързва с даването и получаването на любов, имаме 5 жезли - борба, съревнование, съперничество. При 7-ма чакра имаме 9 жезли - страх. Мисля си, че това дете се чувства отхвърлено, по 5 жезли то буквално се бори да бъде обичано и забелязано  :(. Рицарят меча на 2. - най-вероятно липсва всякаква физическа близост, да не кажа и по-лошо. Та мисълта ми е, че това дете няма реални проблеми свързани с общуването, то се чувства отхвърлено и необичано и поведението му, според мен, е някакъв вид защитна реакция  :(.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #3 -: Юни 07, 2013, 10:28:11 am »
Иха :)
Пу първа
Имам подозрения, че 2 чакри не са ми наред, обаче няма да кажа кои
Ха, как почти всички карти излязоха от големите аркани  :o.
1. Звездата
2. Справедливостта
3. Колесницата
4.Колелото на съдбата
5. Кралица чаши
6.Дяволът
7. Кулата
Обърни внимание на 6-та и 7-ма чакра. За 4-та не съм сигурна, Колелото понякога блокира развитието, друг път дава тласък. При 2-ра чакра, ако има някакви проблеми, предполагам симптомите са били от доста време, но не си им обръщала внимание. 1-ва, 3-та и 5-та са си наред  :). Малко ми е трудно тълкуването с толкова големи аркани, но най-проблемни са 6 и 7  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #4 -: Юни 07, 2013, 10:43:23 am »
Да не остана по-назад, може ли и аз да се наредя на опашката, когато ти имаш време  :)
За теб изтеглих -
1. 9 пентакли
2. Магыосникът
3. 5 пентакли
4. 5 чаши
5. Умереността
6. Крал пентакли
7. Рицар чаши  :)

Обърни внимание на 3-та и 4-та, предполагам е свързано с някакво емоционално разочарование. Другите са чудесни  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #5 -: Юни 07, 2013, 10:51:07 am »
Много благодаря :)
Какво значи, че са от големите аркани?

За 4-та-не е наред, не знам какво я блокира, но не е читава, 6 и 7-ма за момента са съзнателно затворени, доколкото ми е възможно :) 6-та малко се сърди по въпроса, но ще дойде ден, може и да ги пусна на свобода
Някой веднъж ми каза, че 4-та сама си я блокирам, но доколкото ми разбира главата-не е вярно

За пореден път се убеждавам колко си добра :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #6 -: Юни 07, 2013, 11:02:11 am »
Много благодаря :)
Какво значи, че са от големите аркани?

За 4-та-не е наред, не знам какво я блокира, но не е читава, 6 и 7-ма за момента са съзнателно затворени, доколкото ми е възможно :) 6-та малко се сърди по въпроса, но ще дойде ден, може и да ги пусна на свобода
Някой веднъж ми каза, че 4-та сама си я блокирам, но доколкото ми разбира главата-не е вярно

За пореден път се убеждавам колко си добра :)
Благодаря  :-*
Големите аркани - просто се учудих, добре разбърках картите, пък така се подредиха. По-трудни са ми за тълкуване, защото значенията при тях са по-разнообразни.
Дяволът е страх - вземи я пусни тази 6-та чакра, защо така си я блокирала  :)?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #7 -: Юни 07, 2013, 11:05:02 am »
Мислиш ли, че четвърта се е прецакала заради шеста?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #8 -: Юни 07, 2013, 11:36:23 am »
Изида и аз се включвам, но си теглих от моите карти :D
1. Справедливостта
2. 8 жезли
3. Кулата
4. Рицар чаши
5. 5 жезли
6. Маг
7. Крал пентакли

Още картата за 1 чакра ми се струва малко тежка ??? Справедливостта ми излиза винаги, когато има известно забавяне... Другите проблемни ми се виждат по 2, 3, 5 чакра.
Най-силно усещам блокажа на 3-та чакра (Кулата) - Слънчевия сплит - вътрешни страхове, край на илюзиите, време за последния етап на порастването. Като съвет дават да се пали аромат на лавандула, ясно защо толкова много ми харесва ;D

Ще се радвам на коментар! Благодаря ти :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #9 -: Юни 07, 2013, 11:36:35 am »
Мислиш ли, че четвърта се е прецакала заради шеста?
Честно, казано нямах представа, но ти изтеглих карти на въпрос, защо е блокирана 4-та чакра и .. не мога да повярвам - Дяволът, Кулата, 9 чаши  :o. Отново Дяволът и Кулата, както при 6-та и 7-ма чакра - мисля, че има взаимовръзка. Този Дявол .. ако има някакви негативни хора около теб, гледай да не попадаш в тяхната компания.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #10 -: Юни 07, 2013, 11:45:29 am »
Изида и аз се включвам, но си теглих от моите карти :D
1. Справедливостта
2. 8 жезли
3. Кулата
4. Рицар чаши
5. 5 жезли
6. Маг
7. Крал пентакли

Още картата за 1 чакра ми се струва малко тежка ??? Справедливостта ми излиза винаги, когато има известно забавяне... Другите проблемни ми се виждат по 2, 3, 5 чакра.
Най-силно усещам блокажа на 3-та чакра (Кулата) - Слънчевия сплит - вътрешни страхове, край на илюзиите, време за последния етап на порастването. Като съвет дават да се пали аромат на лавандула, ясно защо толкова много ми харесва ;D

Ще се радвам на коментар! Благодаря ти :)
2-ра чакра си е наред, 8 жезли е бързина, движение, няма закостенялост  :). По 5 жезли при 5 чакра - може би влизаш в спорове, диспути, вербална конкуренция  ;D. При 3-та чакра има проблем, както си написала. Направи ми впечатление Магът на 6-та позиция - сигурно имаш ясновидски способности, хубаво е да ги развиваш  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #11 -: Юни 07, 2013, 11:53:14 am »

Честно, казано нямах представа, но ти изтеглих карти на въпрос, защо е блокирана 4-та чакра и .. не мога да повярвам - Дяволът, Кулата, 9 чаши  :o. Отново Дяволът и Кулата, както при 6-та и 7-ма чакра - мисля, че има взаимовръзка. Този Дявол .. ако има някакви негативни хора около теб, гледай да не попадаш в тяхната компания.

Аха, ясно-чуждо вмешателство
Трябва да е било нещо бавно и тежко, иначе щях да разбера, тоест вероятно е умишлено и поръчано
Както и да е-д**е да им е яко, не предполагах, рядко се филмирам :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #12 -: Юни 07, 2013, 12:02:32 pm »

Честно, казано нямах представа, но ти изтеглих карти на въпрос, защо е блокирана 4-та чакра и .. не мога да повярвам - Дяволът, Кулата, 9 чаши  :o. Отново Дяволът и Кулата, както при 6-та и 7-ма чакра - мисля, че има взаимовръзка. Този Дявол .. ако има някакви негативни хора около теб, гледай да не попадаш в тяхната компания.

Аха, ясно-чуждо вмешателство
Трябва да е било нещо бавно и тежко, иначе щях да разбера, тоест вероятно е умишлено и поръчано
Както и да е-д**е да им е яко, не предполагах, рядко се филмирам :)
Недей да се самонавиваш, има негативни хора и те си излъчват такава енергия, не е задължително да правят нещо умишлено, а и да правят, едва ли постигат нещо  :). Пусни си един хорар, ако искаш.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #13 -: Юни 07, 2013, 12:04:41 pm »
А, няма нужда, не ми е за пръв път, ще се оправя :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #14 -: Юни 07, 2013, 12:10:50 pm »
Izida,аз понеже не знам какво иде реч ,но ме провокира темата ,моля би ли ми направила и на мен една "проверка" ,когато ти е удобно .Благодаря . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“