Последни публикации

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Evonimus - Април 16, 2024, 04:02:39 pm »
Хаха кремове против бръчки не правя 😄 но да, занимавам се с изкуство. Наталния ми Меркурий мисля че в квадрат с Нептуна ми говореше за проявление, изявяване чрез изкуство, в този ред на мисли май има връзка, Венерата ми също има връзка с работата.
Аха сега разбрах за Слънцето и К9 и за края при напрегнатите аспекти, аз си мислех че е наобратно. Затруднения във финансите, виждам защото ми е упр на 2ри в хорара, да със сигурност ще има поради липсата на работа
Благодаря за разяснението
22
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 03:49:24 pm »
Сънувах, че съм на морето, имах си и мое местенце на плажа, което си бях набелязала, като цяло ми беше хубаво, но внукът ме събуди с мрънкането, че трябва да ходи на градина, а е отвикнал – последните 10 дни неговата група беше под карантина.
23
Лунации / Re: Пълнолуние в Скорпион 24 април 2024
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 03:40:26 pm »
Темата се дублира, пуснали сме по едно и също време за Пълнолунието в Скорпион  :)

Когато писах нямаше тема за това Пълнолуние  ::)

Картата ти не е съвсем точна, Луната е на 3 градуса, а не на 4 градуса в Скорпион, както пише 

https://astra.la/forum/index.php?topic=1523.msg211774#msg211774
24
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 03:38:04 pm »
При мен е във 2д, секстил Уран  12д. Но на малката дъщеря е съвпад Слънце, квадрат Луна и опозиция Сатурн, ще ѝ активира Тао-квадрата, а при голямата е върху Луната в 5д., квадрат Меркурий в 9д, може би ще ѝ провали плановете за едно пътуване надалеко. 
25
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 03:30:33 pm »
Акрукс,картата на пролетно равноденствие е в сила до следващото пролетно .По нея астролозите тълкуват годината
Не се дърлям и какво да ти казвам в очите,че не те разбирам?
Не си права в случая и аз си отстоявам позицията .Това е .Ясно и просто.
Е, в крайна сметка изборите ще са пролетта, 9-ти юни е пролет, лятото започва на 20 юни.

Познала си, че пролетта освен за евродепутати ще има избори и за народни представители, Браво Сафо!
И хубаво е човек да си отстоява позицията, но не и по начина, който го правиш.
Напомних написаното от мен за съставянето на последното 49-то народно събрание, че няма да изкара дълго, докога ще има редовно правителство. Не ми е в стила да се бия по гърдите (подчертавам в червено), че съм познала нещо, а още по-малко да натяквам на някого, че е имал грешно предположение. Обясних защо съм написала, че не съм очаквала толкова бързо да се организират нови избори, за да се случат пролетта. Искаш да ти целувам ръка и искам прошка ли, какво искаш не мога да те разбера???
Заговезни мина, а и тогава по-младите искат прошка от по-възрастните  :)
26
Мистика / Re: Минали животи,прераждания,инкарнации и т.н.
« Последна публикация от Evonimus - Април 16, 2024, 03:28:50 pm »
Интересна ми е темата с минали животи, въпреки че ми се иска да има нещо след смъртта и допускам възможността за минали животи, но не мога да бъда сигурна че съществуват.
Преди много години случайно попаднах на регресия, още в началото когато процеса започваше и се отпусках, изведнъж изпитах много силно чувство на ужас ли, страх ли... нещо много тежко, рязко прекратих и така и не преминах през регресията. Не знам какво беше това.
Южен възел ми е в съвпад с МC във везни, гледам значело, че съм била я адвокат, я дипломатична... еинаги съм си мислела че ако има предни животи, то аз съм била в средния изток, голямо влечение ми е, преди ковид много пътувах все такива дестинации си харесвах, учех арабски и голяма любов имам към тази култура, език, музика и земя. Бих искала да живея в държава от близкия Изток ако не беше такова положението там. Сирия, Ливан и в този район. Дядовците и бабите ми имат направени днк тестове от типа на ancestry, където на единия ми дядо му дава 3% днк от този район и си мисля, ех сигурно и аз съм 1 процент  :)
27
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от akruks - Април 16, 2024, 03:12:40 pm »
Интересно защо гледаш по 6ти работата, виждам че се свързва със служители и работници дома, до някъде си мислех, че върви да е с управител Венера, защото като планета отговаря на работата ми. И този отговор ме успокоява. За К9 не разбрах, аз мислех че К е за Куспида и че куспидата на 9ти е по-близо до Марс, от колкото до Слънце, освен ако не съм разбрала правилно. А защо края Марс в съвпад с работата Сатурн го възприемаш, че не е края? Любопитно ми е понеже аз ако го видя бих си помислила, че ето да края е, защото края е извършил разходящ съвпад с работата, имат връзка...
Благодаря Акрукс
Да, К е куспида, К9 е в Овен и Слънцето У1 е в съвпад, в случая разходящ, продължаваш работата.
Марс У9 също е в разходящ съвпад със Сатурн У6. Щеше да е край при негативен аспект – квадрат или опозиция. И работата е по 6д., по 10д е професията, кариерното израстване, шефа. Ако работиш сама за себе си основната си професия, разбира се, че и 10д отразява въпроса, но ежедневния труд, който полагаш е по Сатурн У6. В Риби, може би се занимаваш с изкуство, но може и билков крем против бръчки да правиш  :) Каквото и да правиш, решението ти да се оттеглиш е продиктувано от ретро Меркурий, може би в натала планетата има отношение към работата ти. Тук има отношение към финансите ти, може да имаш затруднения в тази област на този етап.
28
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Evonimus - Април 16, 2024, 01:50:47 pm »
От скоро започнах отново да си водя dream journal, а от месеци все сънувам много сънища свързани с мъже, които съм харесвала/била влюбена в миналото, бивши гаджета, измислени персонажи с които съм заедно в съня или излизам на срещи и харесвам. Чудя се какво ли значи, защо толкова много сънища с тази обща повторяема тематика и все различни. Някои по-значителни от миналото персонажи се повтарят...
Едни странни и хаотични сънища последно време. Днес забравих повечето от съня ми, но сънувах че съм във Велико Търново, на обучение при мъж в когото бях много влюбена преди години. В съня пак го харесвах, мислех нещо за него. После в съня бях студентка имах колега - индиец, заедно в стая май бяхме в нещо като общежитие ли, чудех се дали му е голям 🍆 Исках да го съблазня и си мислех, че е девствен. Готвих му някаква храна
29
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 01:24:42 pm »
Рени,купих си книгата още преди,когато ми я препоръча. ;)
Има неща,които не схващам...ще препрочитам .

+1

И аз не всичко схващам, но като си задам въпроса "защо" и "кога", нещата тръгват да се изясняват, е поне някои.  :)

Когато разглеждаш една карта, трябва да можеш да определиш, дали планетите са в добро или лошо функционално състояние. Това ти помага да разбереш дали  хората и събитията, които те посочват са последователни, организирани, компетентни, полезни  или изпълнени с крайности, разхвърляни, неуважавани, неясни, възпрепятствани.
За да схванеш разликата между планета в достойнство или функциониращо добре/добро и морално добро, малко ще почетеш и философия на древността . Така ще се подредят нещата.  :)
30
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 16, 2024, 01:13:33 pm »
Картата на Пролетното равноденствие е една от годишните карти, по които се прогнозира за годината във всички сфери.
Рени, за някои картата на пролетно равноденствие е годишна, за други картата на Новолунието в Овен, за трети Новолунието във Водолей (китайската нова година), аз например съм правила и разглеждала карта за настъпването на Нова година, с координати на столицата, може да се провери дали е показала за цяла една година случилото се (едва ли).

Акрукс, някои, може  разглеждат само една карта,  но  всички, които искат да правят или правят годишни прогнози разглеждат : карта на първото новолуние за годината, карта на Пролетното равноденствие, на затъмнението, картата на цикъла Юпитер- Сатурн.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10