Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 28722 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Женски истории.
« -: Ноември 30, 2014, 09:56:30 pm »
А аз смятам, че такава трябва да бъде жената и мъжът да й се възхищава, да я обожава, да й дава сигурност и да се грижи за нея.
Съгласна съм.  :08:

Хапи деликатно е повдигнала въпрос, който и на мен ми изникна. Дракониада, ти се държиш като много мъжко момиче - аз намирам чар в това, но как очакваш с цялата тази мъжка енергия насреща ти да излезе алфа мъжкаря? Двубой ли ще има или връзка? Може би си толкова рязка само във форума, но не и в  отношенията си с мъжете - няма как да знам. Просто си мисля, че за да има баланс противоположностите се привличат. Еднаквостите се привличат и бързо се отблъскват:)
Именно за това мъжете,с които съм интимна(била) не са някакви мъжки,а трябва да са алфа.Не,не се държа така само във форума.Най-често съм спокойна и приятелски разположена към всички,но реакциите ми към "настъпване на моите граници"-служебни.....въобще ги има в остър вариант когато нормалното предупреждение не е имало ефект.
 А с тях,всеки мой избраник "дуели" е имало и ще продължава да има,за да знам какви са му ангелите на дразнене всякакъв вид,каква е убедеността му,че му трябвам точно аз,колко му е прага на търпимост на болка,ревност,безразличие от моя страна.Въобще тези мъже съм ги вкарвала в ада(и мен също).И никога не разчитам просто на двустранни симпатии и човешко,добронамереното отношение.И защото не ми трябва психологически роб,те трябва освен да ми покажат отношение,каквото аз искам да видя,да го направят по начин без да изгубят грам мъжкото си достойнството и много интелигентно................
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 07:01:45 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Женска история
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2014, 09:59:13 pm »
Напоследък много мисля за заточенията,паденията в знак и дом.Дори днес писах за това.И малко ще се повторя.Имам Венера,Луна в Овен в 10 Д.Това,което чувствам е,че съм ЖЕНА.Мога да стоя много добре на "онова място" по дом и знак и стоя,и се боря,и се налагам,и имам амбиции за разтеж.Но най-,най-съкровеното ми желание е да бъда Тронова Луна и Венера и мъж да свърши онова,което е написано в моя 10Д.  ;) :)


астрологично не знам, но ако наистина имаш жизнен път 1, както беше писала преди време, едва ли ще ти се осъществи мечтата. :) Сори. Познато ми е чувството, и аз го имам този ЖП1 :) Така че, действай си сама, за да се справяш в живота, пък женското го използвай за удоволствие. Гадно е, ама като му разбера смисъла, "ще те светна " и теб :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2014, 10:01:25 pm »
Дракониада, сега най-после загрях. Искаш да си прехвърлиш Марса. И аз го имах този момент, но бързо разбрах, че ако го прехвърля няма да се чувствам пълноценна и удовлетворена. Обаче за да ти пречи толкова този Марс явно е по-особен. При теб там е разковничето, не във Венера и Луна.
Къде ти е Марса по знак и дом и какви аспекти има?
Марс/Юпитер/Селена(Водолей) съвпад на 5* с К8,но в 7Д.
Тригони от Сатурн/Плутон/Уран(с Уран знаков,без математически аспект).
Секстили Нептун/Слънце/Венера

Точно така-искам да прехвърля Марса,Сатурна и всички изисквания на картата върху Мъж.А този мъж трябва да отговори на всичкото това.
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 10:27:37 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Женска история
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2014, 10:04:50 pm »
Марс/Юпитер/Селена(Водолей) съвпад на 5* с К8,но в 7Д.
Тригони от Сатурн/Плутон/Уран.
Секстили Нептун/Слънце/Венера

Точно така-искам да прехвърля Марса,Сатурна и всички изисквания на картата върху Мъж.А този мъж трябва да отговори на всичкото това.

малиййй, то всеки мъж май би ти завидял за този Марс :)

Сега вече е ясно положението с мъжете :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2014, 10:05:44 pm »
астрологично не знам, но ако наистина имаш жизнен път 1, както беше писала преди време, едва ли ще ти се осъществи мечтата. :) Сори. Познато ми е чувството, и аз го имам този ЖП1 :) Така че, действай си сама, за да се справяш в живота, пък женското го използвай за удоволствие. Гадно е, ама като му разбера смисъла, "ще те светна " и теб :)

 :'( А аз много тайничко се надявах мъж по Марс/Слънце/домове да свърши всичкото това.
Даааа,имам ПЖ1!  :'( 
     Добре тогава,ще дразня до смърт мухльовците цял живот и ще си ползвам Венерата за удоволствие!  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Женска история
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2014, 10:05:54 pm »
момичета, много приятна раздумка, но аз сутринта ще ставам рано :) Благодаря за компанията и лека вечер и приятен понеделник :)  :-*

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2014, 10:08:57 pm »
малиййй, то всеки мъж май би ти завидял за този Марс :)

Сега вече е ясно положението с мъжете :)

 :'( :'( :'( :'( :'(
    За това съм толкова зла-защото търпя само такива мъже,а Марс е индикатор за любовници,Слънцето за съпруг-какво да харесвам мъже с Луна/Мерк/Нептун в тригони?  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2014, 10:09:30 pm »
момичета, много приятна раздумка, но аз сутринта ще ставам рано :) Благодаря за компанията и лека вечер и приятен понеделник :)  :-*
Хубава и успешна  седмица!  :08: :) :38:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Женска история
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2014, 10:13:38 pm »
Сериозно си мисля, че туй жените сте много сбъркани :)
Правите мъжа луд, за да видите дали ви заслужава и ако ви изтрае — заслужава. Много интересно, ако и той заеме такава стойка — или ме иска при всякакви условия, или, щом само ме разиграва, не си струва. Ще си мерите ината кой кого да иска или просто един ще си тръгне?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2014, 10:21:57 pm »
Драко, какво разбираш под алфа- мъж? Не е необходимо астро описание, а чисто човешко. :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Женска история
« Отговор #10 -: Ноември 30, 2014, 10:25:13 pm »
Сериозно си мисля, че туй жените сте много сбъркани :)
Правите мъжа луд, за да видите дали ви заслужава и ако ви изтрае — заслужава. Много интересно, ако и той заеме такава стойка — или ме иска при всякакви условия, или, щом само ме разиграва, не си струва. Ще си мерите ината кой кого да иска или просто един ще си тръгне?
накрая може да се получи нещо такова:
"търсех идеалният мъж. най-накрая го намерих, но се оказа, че той пък търсел ....идеалната жена"
:(   :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2014, 10:38:02 pm »
Драко, какво разбираш под алфа- мъж? Не е необходимо астро описание, а чисто човешко. :)
Ще опитам пак,най-простичко.
Успял,амбициозен,изграждащ (се) и стабилен професионално.Физически и психически много здрав,далновиден,стоик в трудни моменти.Контролиращ себе си и фрустрациите си.Активен,отговорен,разумен,трезви преценки за ситуациите и действията си.
 Не мога в момента повече да съкратя.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2014, 10:38:50 pm »
Не е в това въпросът - кой над кого ще надделее. Безсмислени са подобни борби. Повечето връзки не започват или не успяват защото има съмнения. Това ли е човекът? Нямам ли и по-добри възможности и такива други ..

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Женска история
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2014, 10:40:26 pm »
Ще опитам пак,най-простичко.
Успял,амбициозен,изграждащ (се) и стабилен професионално.Физически и психически много здрав,далновиден,стоик в трудни моменти.Контролиращ себе си и фрустрациите си.Активен,отговорен,разумен,трезви преценки за ситуациите и действията си.
 Не мога в момента повече да съкратя.  :012:

Ами добре звучи. Не го ли срещна? Някои са такива без да го афишират- просто трябва да ги опознаеш.

п.п.Не съм имала връзки с хора- любов от пръв поглед. Напротив- не съм ги харесвала първоначално. :)
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 10:42:49 pm от Uran »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женска история
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2014, 10:40:31 pm »
Сериозно си мисля, че туй жените сте много сбъркани :)
Правите мъжа луд, за да видите дали ви заслужава и ако ви изтрае — заслужава. Много интересно, ако и той заеме такава стойка — или ме иска при всякакви условия, или, щом само ме разиграва, не си струва. Ще си мерите ината кой кого да иска или просто един ще си тръгне?
:012: какво да направя като У8 ми управлява Марса и ми идва отвътре най-старателно да отсявам плявата и да мъча житото,за да му пробвам качеството на сорта? :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: