Автор Тема: Ежедневно таро  (Прочетена 29676 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ежедневно таро
« Отговор #15 -: Декември 17, 2015, 07:15:24 pm »
Извинявам се за нахалството, но ако може едно ежедневно таро и за утре - че поет ангажимент за събота се премести за утре. Благодаря отново.

Скорпионче, някакво събиране ли предстои? Цели три карти от боята чаши ми излязоха и една пентакли. Или може би важна среща с подчертан емоционален заряд.

1. 6ца пентакли, обърната
2. 10ка чаши, обърната
3. 5ца чаши, обърната

Цепя - 6ца чаши, обърната

Ако те вълнува някакъв емоционален въпрос, свързан с междуличностни отношения, по-скоро виждам нагласа да бъдеш по-резервирана. Някаква носталгия или потъване в самосъжаление, като че ли усещаш как нещо бавно си отива. Чувство за неудовлетвореност, сякаш нещо не ти достига, но бариера между теб и това, което най-силно желаеш, я поставяш сама.

Искаш да сложиш край на нещо, да се отдръпнеш, да избягаш от чувствата, нахлули в твоя вътрешен свят? Картите загатват за изгубена вътрешна хармония.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #16 -: Декември 19, 2015, 12:57:55 pm »
Скорпионче, някакво събиране ли предстои? Цели три карти от боята чаши ми излязоха и една пентакли. Или може би важна среща с подчертан емоционален заряд.

1. 6ца пентакли, обърната
2. 10ка чаши, обърната
3. 5ца чаши, обърната

Цепя - 6ца чаши, обърната

Ако те вълнува някакъв емоционален въпрос, свързан с междуличностни отношения, по-скоро виждам нагласа да бъдеш по-резервирана. Някаква носталгия или потъване в самосъжаление, като че ли усещаш как нещо бавно си отива. Чувство за неудовлетвореност, сякаш нещо не ти достига, но бариера между теб и това, което най-силно желаеш, я поставяш сама.

Искаш да сложиш край на нещо, да се отдръпнеш, да избягаш от чувствата, нахлули в твоя вътрешен свят? Картите загатват за изгубена вътрешна хармония.

Все по-дълбоко затъвам, затова вече спирам и оставям всичко в ръцете на съдбата. Добре че поне събирането малко ми освежи мислите.

Скорпионче за 19-ти изтеглих
РЖ/3п+Жрица+ 6м

Ще пътуваш по картите, ако имаш изпит ще го вземеш успешно. В работата ще ти върви и успешно ще завършиш задачите.

След снощното парти се прибрах скапана, но и по-мъдра! За пореден път ми доказаха, че действията са важни, не думите! Усещането е много болезнено.  :( Пак се озовах на дъното, а мислех че вече съм почти до повърхността.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ежедневно таро
« Отговор #17 -: Декември 19, 2015, 01:00:05 pm »
По картите, които изтеглих никога нямаше да се сетя, че ще ходиш на парти  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #18 -: Декември 22, 2015, 10:23:20 pm »
Ще може ли ежедневно таро за 31.12?  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ежедневно таро
« Отговор #19 -: Декември 23, 2015, 04:12:37 pm »
По-късно ще ти изтегля, Скорпионче, но ще пробвам с 2 карти, от тази седмица експериментирам така и има резултат.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ежедневно таро
« Отговор #20 -: Декември 23, 2015, 05:37:14 pm »
Скорпи ето какво изтеглих

ц.АП/ 7п



Домакински са ми картите  :012: Явно ще въртиш кухнята през деня. Може би ще получиш някакви подаръци или пари, виж как и двете жени са облечени в зелени рокли. Скорпи, новата година на вила ли ще я прекараш?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #21 -: Декември 23, 2015, 06:04:36 pm »
Трендии, благодаря.  :38: Последният вариант е вила - е, явно там ще е.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #22 -: Декември 29, 2015, 04:26:33 pm »
Горе 5ч, изтеглих 3м - силата - пп.  :(
Уфф, то едни карти... ами Емма, виждам ги като преодоляване на болка. Другата вероятност да получиш новини, които да те разстроят, но силата говори, че видът ти няма да издаде какво чувстваш, ще успееш да се контролираш.
Аз бих помолила за 19, тази седмица, ежедневно таро.



Скорпионче, нямам време да дам обратна връзка. Картите са ти много точни. Подозирах, че на Коледа ще имам ядове. И ги имах. Но от място, което не очаквах. Да, получих новини, които ме нараниха. Но успях да се сдържа и изляза от ситуацията с достойнство. Но всяко зло е за добро. Заради тези събития получих невероятна подкрепа от седмодомието си. И обрат в отношенията му с други хора, което никога не вярвах да се случи. Радвам се, че така се получи. Ядовете ми не струват нищо в сравнение с подкрепата, която имах.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #23 -: Декември 30, 2015, 11:34:55 am »
Скорпи ето какво изтеглих

ц.АП/ 7п



Домакински са ми картите  :012: Явно ще въртиш кухнята през деня. Може би ще получиш някакви подаръци или пари, виж как и двете жени са облечени в зелени рокли. Скорпи, новата година на вила ли ще я прекараш?

Така, това ще е първата ми най-тъпа Нова година. Всички планове пропаднаха и ще празнуваме вкъщи, и то сами. Направо не се побирам в кожата си.

 :41:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #24 -: Януари 06, 2016, 06:51:43 pm »
Ще може ли ежедневно таро за утре? Благодаря.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ежедневно таро
« Отговор #25 -: Януари 06, 2016, 10:12:10 pm »
Ще може ли ежедневно таро за утре? Благодаря.

Скорпионче, не ти изтеглих много добри карти.  :(

              Десетка мечове                    Крал жезли                  Петица пентакли



Да не ти предстои някакъв скандал? Може да се сбогуваш с някоя мечта, надежда. Да ти е обидно, наранено, да се чувстваш изоставена. Предполагам, че ще има замесен мъж с огнен характер, който умее да хитрува, да се спасява от всякакви ситуации. Ще трябва да вземеш решение, а няма да имаш богат избор. Труден ден според мен. Остави на някой да ти помогне, може да ти е по-полезно.

Последната карта е Деветка жезли.



И те не прелива от оптимизъм. Ще се оттеглиш, за да ближеш раните си.

Желая ти успех. :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ежедневно таро
« Отговор #26 -: Януари 07, 2016, 05:43:47 pm »
Емма,  :38: .

Картите са си на място - днес се бях оттеглила и точно близах рани - заради скандал с огнен мъж. Също е вярно, че нямам достатъчно опит и не знам как да постъпя - макар че той ме потърси, но нищо не спомена за скандала - все едно нищо не се е случило.  :( Което ме заболя още повече.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ежедневно таро
« Отговор #27 -: Януари 25, 2016, 12:54:57 pm »
Стар, последната карта Рицар чаши ли е или Паж чаши?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ежедневно таро
« Отговор #28 -: Януари 25, 2016, 01:25:23 pm »
Аха, принцеси :) Много красиво Таро, Стар :)

Ако си във връзка, вероятно е тръгнала тегаво в началото и сте имали недоразумения, но това остава в миналото, нещата се изясняват и олекотяват.
Ако нямаш такава, мисля че ще ти се случи и тя ще бъде много хубава. Около теб има влюбен мъж. Но дали го виждаш като си се оттеглила в себе си?

Ако са твои нагласи само и мечти, тук трябваше да има една Луна или 7 чаши, примерно. Затова мисля, че картите ти отразяват събития, а не нагласи.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Ежедневно таро
« Отговор #29 -: Февруари 11, 2016, 02:26:54 pm »
Може ли едно ежедневно таро за 13 февруари? :)