Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021718 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #255 -: Февруари 06, 2014, 07:41:31 pm »
У7 - Луна и У3 - Юпитер домове са в ъглови домове(това трябва да даде бързо развитие) и между тях предстои сесктил. Луната ще пренася светлина м/у У3 и У9 домове, това трябва да е отговор да. :)
Азазел, ти за кое-това?
За въпроса на Акрукс ли?
Тя пита -до края на седмицата, а това е утре. Ти каа мислиш, да .-казал си, ясно. :)
Ами, да мисля, че утре ще го получи, но ще видим.  ;) Кой знае този ретро Меркурий какво ще сътвори.  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #256 -: Февруари 06, 2014, 07:45:40 pm »
 ;) ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #257 -: Февруари 06, 2014, 07:49:11 pm »
Няма да ги получи, визираният от теб съвпад-дава поне месец време, да не говорим, че по други таблици е -неопределено време и това-в стационарната фаза. Тук луна-сатурн-винаги важна корелация в хорарите, последен аспект опозиция. Той не си дава зор ттвърде когато трябва по въпроса ти-да търси колета.Окопал се е в интересите си около  работата си, това е, 10 дом, работата му е светая светих в този момент от живота, заради 10 негов дом и екзалтирана луна.
Давам частична ОВ- когато е дал днес в пощата номера на колета, служителите в пощата са му казали, че днес сутринта е пристигнал колета при тях от летището и в момента пощальонка го носела до дома му и ако се разминат с нея да отидел утре в пощата да му го дадат. Това ми каза той, малко след като пуснах тук въпроса, така че или го е получил вече или утре ще си го вземе. Енигма, той изобщо не се е окопал в никаква работа, този документ му трябва много и го правим от август, а крайният срок да го предаде на социалните там е този месец, така че е прекалено заинтересован и както писах в предния си коментар- сам е решил днес да отиде до пощата да провери защо се бави, понеже досега за 8-9 дни са получавали с дъщерята каквото им изпратя.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #258 -: Февруари 06, 2014, 07:54:38 pm »
Ще видим, нека го получи, дай боже, щом е важен. :)
Казвам какво видях,  нека да бъркам, важно е да се случи важното за него. :-* Но не и до края на седмицата,
все пак.Освен ако там пощите, куриерски фирми работят в събота и неделя-заради юпитер в рак-стар управител на риби-9 дом и предстоящият секстил с луна-2градуса=2 дена. Да заложим на кардиналната позиция на юпитер по знак и дом/и той-ретро :72:/, която дава бърза реализация. Това-зарази твоята убеденост, иначе казах как мисля. :)

А защо е ранен асцендента? Ще обясниш после. ;)
« Последна редакция: Февруари 06, 2014, 10:15:57 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #259 -: Февруари 06, 2014, 09:41:10 pm »
Взех ли правилно решение ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #260 -: Февруари 06, 2014, 11:21:44 pm »
според мен - не, макар че е хубаво да се знае в каква област, че по-точно да се определи кой е сигнификаторът

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #261 -: Февруари 06, 2014, 11:31:39 pm »
Papy,благодаря за вниманието-основно касае работни взаимоотношения .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #262 -: Февруари 06, 2014, 11:34:23 pm »
Една бърза питанка  :)

"Ще извърша ли продажбата в Събота ?"


Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #263 -: Февруари 07, 2014, 08:30:54 am »
Ще видим, нека го получи, дай боже, щом е важен. :)
Казвам какво видях,  нека да бъркам, важно е да се случи важното за него. :-* Но не и до края на седмицата,
все пак.Освен ако там пощите, куриерски фирми работят в събота и неделя-заради юпитер в рак-стар управител на риби-9 дом и предстоящият секстил с луна-2градуса=2 дена. Да заложим на кардиналната позиция на юпитер по знак и дом/и той-ретро :72:/, която дава бърза реализация. Това-зарази твоята убеденост, иначе казах как мисля. :)
Пощата и при тях почива в събота, но нали въпросът е зададен в 5 сутринта на 6-ти=1ден, като включим 7-ми, петък, стават два дни. Юпитер У9 ретро- забавянето е от чужбина за него, т.е. от българска страна, което е факт, щом днес е дошъл от летището колета, пратен преди две седмици. Във връзка с този документ ако искате ще поместя една друга карта от миналия месец, когато го чаках повече от месец от една институция в столицата да го получа, за да го препратя на мъжа ми:
Въпросът тогава беше "Ще получа ли другата седмица бързо и безпроблемно документа?" - зададох го след двудневно обаждане и трудно свързване по телефона с тях, когато се установи, че погрешка са го пратили с куриерска фирма до НОИ в друг град, вместо на посочения от мен адрес, на който живея понастоящем, тогава ми бяха казали да престана да им звъня и да чакам- куриерската фирма щяла да им върне документа в София и те да го препратят на нова сметка на мен. Получих го на 24 януари в 11ч сутринта, а два часа по-късно го изпратих на моя мъж.
У3 - Луна без курс;У1 е ретрограден, но когато стане директен е щял да достигне секстил със Сатурн У9 (3-ти от 7 дом). Достъчно предпоставки за забавяне.  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #264 -: Февруари 07, 2014, 09:10:56 am »
Взех ли правилно решение ?
Добре е да се уточнява за какво се отнася въпроса, когато се задава. Споменала си в следващ коментар, че е за работни отношения, Луната дава указания за това- Луна У10 в 8д е извършила хармоничен аспект с Юпитер У6 в 10д и с Плутон У2-  вероятно си получила по-висока длъжност и ще получаваш повече пари, но предстои квадрат на У1 с У7- конфликт на интереси с твои колеги и партньори, които ще ти се бъркат в действията и личния живот- Марс У7 в твой 1д, от друга страна Луната ще извърши опозиция със Сатурн У5 във 2д- взетото решение е в ущърб на твоите деца, ако имаш, на творческите ти изяви и/или на любовния ти живот.

Akruks,благодаря за вниманието-точно така поради конфликт на интереси с колеги и партньори,прекратих същите ,затова попитах дали правилно съм постъпила.Това ме интересуваше ,дали това решение ще сложи вето върху творческите ми изяви.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #265 -: Февруари 07, 2014, 09:26:28 am »
Относно картата на Рени-5 дом е и на бизнеса.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #266 -: Февруари 07, 2014, 09:33:36 am »
По хорара на Акрукс: час на Меркурий - документи=да; кардинални оси = бързо да; съпругът - ъглова+екзалтирана Луна=да+той си е взел работата в свои ръце и като Планината е тръгнал да издирва Мохамед :012:; У3 е вече в дома на съпруга - Юпитер и в трона му, макар и ретро (от което е мотканицата с куриерите) = да; сектил на съпруга с пратката - след по-малко от два градуса. Пратката не я гледам като "негов" документ - тоест по негов У3 - Меркурий, а като все още пратка/документ от акрукс, защото още не я е придобил. Затова за пратката отговаря Юпитер според мен. Ако е по Меркурий - той е вече в ретросянка и тепърва ще има да се мотка напред назад по пощи и летища, без да прави аспекти нито с У7, нито с квезита.

енигма, ранният градус е най-често "неузрял" въпрос - на питащия не са му ясни всички обстоятелства, в случая, ако акрукс беше разбрала, че пратката е вече в пощите там и се развява по куриери, може би нямаше въобще да зададе въпрос.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #267 -: Февруари 07, 2014, 10:35:16 am »
Взех ли правилно решение ?

Преценката ти за ситуацията и твоята роля в партньорството си е била съвсем реалистична и си права да недоволстваш. Сега обаче ще се спихнеш - на Луната не й предстои друг аспект, освен опозиция Сатурн. На теб в рамките на знака ти предстои само секстил със Сатурн и после още една здрава кавга с Марс - партньорите, при която може и да изчистите взаимоотношенията си.
Ако все пак се разкъндардисаш, в следващия месец-два можеш да договориш по-добри условия за себе си - засега са ти в ръцете. Ти надценяваш силата на отсрещната страна, но в момента те са по-зависими от теб, отколкото ти от тях. Те ще се дуят доста - Марс съвпада с арктур, по-добре е от теб акцидентално и е тръгнал към собствен знак, но после тръгва ретро и ще е склонен на компромиси.

Поантата ми е, че в момента силата е с теб и си се пренавила (разходящи опозиция Юпитер и съвпад Плутон), но в дългосрочен план, като се поохладиш, може да размислиш... Така или иначе, още не си сложила край, както пишеш.
« Последна редакция: Февруари 07, 2014, 10:36:53 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #268 -: Февруари 07, 2014, 10:45:26 am »
Една бърза питанка  :)

"Ще извърша ли продажбата в Събота ?"
Не текат пари от осми към втори. Ако е злато или някакви други ценности по Слънце, защото то е управител на часа - предстои тригон на купувача с тях, но не скоро и като цяло отношенията ви с купувача не предполагат бърза развръзка. Луната също не помага.
De omnibus dubitandum est

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #269 -: Февруари 07, 2014, 10:50:15 am »
Една бърза питанка  :)

"Ще извърша ли продажбата в Събота ?"

@akruks, Веско

Благодаря за включването по казуса :) .

Днес сутринта реагирах мигновенно за да подсигуря работата - свързах се и получих потвърждение от купувача, имам и втори купувач/резервен вариант/ ако нещо случайно пропадне с първия.